Козметика на M. Asam - мнения

  • 7 155
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Скоро ми подариха крем от серията  http://www.m-asam.net

Изненадана съм от резултатите и от това, че не бях чувала за марката.

Това, че не е от комерсиалните мисля, че е само положително.

Аз вече съм й фен Simple Smile Моят крем е комбиниран дневен и нощен.

Събирам мнения за матиращия и другите продукти.

Мерсаж  Wink

# 1
  • Мнения: 0
Използвам тази маска 
http://www.framar.bg/%D0%BC.%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B2%D0%B … -pid30016018.html
Не знам дали стяга (нямам отпусната кожа), но маската хидратира изключително, думи нямам. Сега съм се замислила за Крема за очи трябва ми нещо едновременно хидратиращо и антибръчково. В темата за добрата козметика бях питала Sofi за съставките му и тя се изказа положително, така че със сигурност ще е следващият.

# 2
Пробвах антицелулитната серия на M-asam. Върхът е! След като приключих с кърменето, реших да направя и нещо за себе си...Комбинация от 3 продукта. Не съм ползвала по-добро нещо Sunglasses. Случайно попаднах на марката, но ще повторя. Има ефект! Освен това се оказа и доста сериозна фирма.  След време ще опитам и  нещо друго...но засега ще повторя. Първото е скраб, второто е  активната субстанция, но със силно загряващо действие (преди лягане е страхотно, усещаш как се разлива топлината по тялото) Rolling Eyes, а  последното е запечатка (аромата е невероятен). Знаете ли нещо за тониращия крем? Засега само проучвам...но ако сте ползвали..споделете...

# 3
  • в голямото село
  • Мнения: 497
И аз съм чувала добри отзиви за тази козметика, но нямам лични наблюдения. А трябва да си купя скоро околоочно кремче. Тази козметика в аптеките ли се продава?

# 4
  • Мнения: 121
Както писах на мен ми я подариха. Не съм я виждала по аптеките. Все се каня да питам в Ремедиум, та ако разбера нещо ще пиша.
Иначе на сайта гледам, че са дали това място в София:
Аптека СВЕТЛАНА
бул. Христо Ботев № 46
(м/у ул.Позитано и бул.Ал.Стамболийски,
срещу Мин.на земеделието)
тел: 986 30 36
Иначе мисля, че и онлайн се поръчва, от сайта.
Благодаря за споделените мнения.

# 5
  • Мнения: 63
Здравейте момичета  Hug
Аз също имам желание да си купя околоочен крем, дневен и нощен крем и хидратираща маска за суха кожа.
Беба Hug, този крем, който ползваш, знаеш ли дали е подходящ за суха кожа  newsm78
Момичета, някоя от Вас поръчвала ли е продукти на марката от интернет ?
  bouquet

# 6
  • Мнения: 121
Здравейте момичета  Hug
Аз също имам желание да си купя околоочен крем, дневен и нощен крем и хидратираща маска за суха кожа.
Беба Hug, този крем, който ползваш, знаеш ли дали е подходящ за суха кожа  newsm78
Момичета, някоя от Вас поръчвала ли е продукти на марката от интернет ?
  bouquet
Моята е суха и помага страхотно. Мисля, че силата им е в борбата със сухотата.
Няма да съжаляваш. За съжаление имам директни впечатления само от комбинирания дневен и нощен, но вярвам, че и другите са добри. Събираме още впечатления  Hug

# 7
  • Мнения: 35
Здравейте. Някой с мазна кожа използвал ли е кремовете за лице и доволен ли е? В чуденка съм дали си заслужават... Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт