Педиатър в Поликлиника Младост 1, бл.37

  • 5 733
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте,

Моля мамите, които имат опит, да споделят впечатленията си от педиатрите в Поликлиника Младост 1, която се намира в бл.37.
Предстои ми избор на педиатър, а въпросната поликлиника ми е много удобна като място. Информацията ще е полезна за всички, които живеят в района.

Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 12
Привет,

дали вече си ибрахте педиатър от тази поликлиника и доволни ли сте?

Предстои ми да избирам и моля за препоръка,

Поздрави,
Мария

# 2
  • Мнения: 20
Здравейте!

Избрах педиатър в Медицински център Младост Мед1 - д-р Мая Стефанова. Доволна съм от нея, въпреки, че вече не живеем в Младост и се наложи да я сменим.

Можете да видите къде се намира центъра http://mcmed1.com/


Поздрави!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 946
Ние сме при д-р Надежда Иванова в поликлиника Младост. Не мога да кажа, че сме супер доволни, най-вече защото се чака много пред кабинета. Няма и мед. сестра и всички писания на компютъра лекарката сама си прави, а и не си дава много зор. Сутрин и след обед често закъснява за началото на смяната.
Аз знам за още трима педиатри в тази поликлиника - д-р Галев (при него е същата лудница), д-р Димитров (той си има мед. сестра и май почти не се чака) и д-р Битракова (тя обикновено замества нашата, когато е в отпуска и сме ходили няколко пъти при нея. Доволни сме като цяло.)
Само да допълня, че за почивните дни дежурния център за спешни случаи на д-р Иванова е Полимед, който е доста далеч от Младост, близо до Mall of Sofia на бул. Стамболийски.

Общи условия

Активация на акаунт