Ноември слънце ни донесе и ЛЮЛИНки по градинките са вече!

  • 34 540
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 275
Тони,аз пък и за Люлин мед съм ги чувала едни...затова не се записах там,но сте прави-За всеки си има лоша приказка Rolling Eyes
Ами аз в Люлин мед отидох по препоръка на колежка, живея 2.5г. в Люлин и даже не бях чувала за съществуването на Люлин мед.  Crazy
Доволна съм от АГ-то, там работят Димитров и Йонкова, но и аз нямам почти никакви проблеми с бременноста ми досега. Дай Боже и до края да е така.  Peace

# 46
  • Мнения: 9 973
 sunnymoney  изтървах те.Честита 3-та бременност.Има ли кой да ти помага.Ти си съвсем смела с 3 породени Crazy

# 47
  • Мнения: 912
sunnymoney, честито, но не ходи при д-р Бедринова в 12 -та...изглежда мила и компетентна, но на мен доста късно ми откри проблема с бебето при втората бременност, която завърши  с принудителен аборт в 5я месец...                                                                         

# 48
# 49
  • Мнения: 9 973
Grinning Ей колко бързо се разписа  Grinning

Дани,айде бе мила-спретни една срещица,не сме се виждали отдавна,да не споменавам,че си ми комшийка  ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 746
Аз днес бях в седми,ма защо не се обадих,не знам Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 181
Тони,аз пък и за Люлин мед съм ги чувала едни...затова не се записах там,но сте прави-За всеки си има лоша приказка Rolling Eyes
Ами аз в Люлин мед отидох по препоръка на колежка, живея 2.5г. в Люлин и даже не бях чувала за съществуването на Люлин мед.  Crazy
Доволна съм от АГ-то, там работят Димитров и Йонкова, но и аз нямам почти никакви проблеми с бременноста ми досега. Дай Боже и до края да е така.  Peace


Аз ходя там при д-р Иван Димитров, много съм доволна!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 373
Хайде днес да ви почерпя, че съм рожденичка.

# 53
  • Мнения: 356
Приемате ли нови попълнения.
От 06,02 сме в Люлин 10.
Моето дете се казва Рафаел и е на 5 месеца .

# 54
  • Мнения: 1 404
Привет, момичета!

Добре дошла на новата мама Simple Smile

Макар и с голямо закъснение, ЧРД на Loni!!!

Моят Яворчо е с много тежък АД и съм се видяла в чудо... Само по лекари ходих тия дни и всеки казва различно....  Confused

# 55
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Тони, дано бързо да го овладеете дерматита. Ако имам правилни спомени се израства, така че не му се коси. Успех  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 5 716
@ntonia,къде ходите на дерматолог? 

# 57
  • София
  • Мнения: 154
Ооо тук има голямо раздвижване  Party
Деси, ти си ми комшийка ама все не те засичам  Crossing Arms всеки ден сме на кухнята и като е хубаво времето в училището караме шейна или се разхождаме  Naughty
Гледам много майки с по две вече , а скоро и с по три  Crazy
Данитка също ще се разпише с второ октомври месец  smile3521
Ще помоля новите попълнения с бебе или не да дават информация  на ЛС , разбира се ако желаят да са на първа страница  Peace
За бременните - термин  За новите попълнения Рожденна дата , микрорайон , за дечицата кога са родени и име , да не им изпуснем рожденният ден  Wink
За среща аз съм за , хайде по сериозно и казвайте 20.02 , 21.02 или 27.02 28.02

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 11:09 от dgudge

# 58
  • София
  • Мнения: 5 716
Здравейте!
Термина ми е за 06,10, Party
Данитка и тя е за октомври Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 154
Супер , ще има приятни емоций по едно и също време  Hug Flutter

Общи условия

Активация на акаунт