Едно предложение за парфюми

  • 21 923
  • 261
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 181
аз предлагам мъжки Dupont S.T.,100мл,тестер.Подарих го на мъжа ми,но на него не му харесва и се е пръснал само няколко пъти.та ако някои го иска за мъжа си да свирка на ЛС.

# 31
  • Мнения: 98
Парфюмите са ми голяма страст и мисля,че ги познавам добре,затова ще ти дам един съвет.Тъй като бебоците не обичат да им мирише на нищо друго,освен на вкусна мама,по този повод има разработен специален парфюм за майчета на BVLGARI-"Petits et mamans"-невероятен е,ползвам го +това другите го намират за ...секси

# 32
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой поръчвал ли си е парфюм от тук?

Току що си поръчах една тоалетна вода, дано всичко е наред!

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 14:36 от chockolina

# 33
  • Мнения: 612
Някой поръчвал ли си е парфюм от тук?

Току що си поръчах една тоалетна вода, дано всичко е наред!

Поръчах и ми изпратиха менте на парфюм - http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_422_421&products_id=11396 - и го върнах други не съм поръчвала от тях. От "парфюми нет" съм поръчвала много тестери, досега нямам фалшив опит.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 328
Тук е мястото и моментът да потвърдя, че от parfumi.net са коректни - чрез ел. поща уговорих да ми донесат няколко тоалетни води, между тях - и тестери, донесоха ги хората, на крака ми дойдоха, избрах си, закупих си - Truth на К. Клайн, в зелено - много съм доволна. Ароматът остава по дрехите ми и след изпирането им. Истински, чист, нежен...Не го приемайте като реклама, моля - наистина останах доволна от пазаруването "по Интернет".

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 606
- Truth на К. Клайн, в зелено - много съм доволна.

Какво ще рече това в зелено?
 Truth както и друг път съм писала ми е най-любимия парфюм на всички времена и цените там ме устройват, самотова не го проумях.

# 36
  • Мнения: 5 877
Да, и аз се учудих - аз го имах прозрачен.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Да, и аз се учудих - аз го имах прозрачен.

Да де - и аз го имам - все така в прозрачен вид.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Някой иска ли Elizabeth Arden , Green tea , 75 мл, чисто нов?
Подариха ми го за Коледа, но изобщо не е мой тип.  Confused

Наде, Скинът още ли го имаш? Харесвам го.


# 39
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз имам черната Органза на Живанши чисто нова е неупотребявана-15мл,и Би юнайтед на Бенетон-тестер 100мл ползван е съвсем малко.Заинтересува ме Ултравиолета на Пако Рабан?!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 328
- Truth на К. Клайн, в зелено - много съм доволна.

Какво ще рече това в зелено?
 Truth както и друг път съм писала ми е най-любимия парфюм на всички времена и цените там ме устройват, самотова не го проумях.
Този аромат съм го виждала в два варианта - бледорозов и бледорезедав. Самата опаковка - стъкленият флакон, разбира се, е прозрачна, но течността вътре е оцветена в един от тези два нюанса. Става дума за много, много бледо оцветяване, поне на мен така ми изглежда.
.............
Току що направих справка в един сайт с продукти на К. Клайн - става дума за Truth Lush тоалетна вода, а Truth  е парфюмна.

# 41
  • Мнения: 3 153
Някой иска ли Elizabeth Arden , Green tea , 75 мл, чисто нов?
Подариха ми го за Коледа, но изобщо не е мой тип.  Confused

Наде, Скинът още ли го имаш? Харесвам го.



Карен, исках да ти пусна на ЛС, но ти е пълна пощата Confused
Имам един Happy (Clinique) 100ml., който си взех преди месец, но нещо почва да не ми се нрави. Ако искаш трампа за Арден-а, само ми пиши!

Последна редакция: ср, 28 дек 2005, 10:18 от 5инка

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Благодаря, че ме подсети да си разчистя пощата!   bouquet
Хепи трябва да си припомня аромата му, мисля, че  ми беше харесал.
Май струва доста повече от Ардена, така , че може да правим трампа с доплащане.  Grinning   Днес ще го подуша!

# 43
  • Мнения: 1 022
Идеята май беше по-скоро да се разменят парфюмите  Mr. Green
А иначе моя Скин веднага го заменям за един Ейвънски който струва 22лв. така че и цената му е толкова... само да се намери някой дето да го харесва, че на мен ми е мнооого противен  Sick
кой ейвънски аз има  два, литъл бляк дрес и съни скайс

# 44
  • Мнения: 3 153
Само да кажа, че Скин-а на Надето вече от доста време е с нов собственик Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт