забравено във влагалището

  • 9 227
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте всички  Wink Вчера прочетох в нета, че имало евективно лечение при гъбички и влагалищни инфекции. Вземаме скилидка чесън и я топим в зехтин, поставяме я във влагалището да престои една нощ. На сутринта я изваждаме и би трябвало да сме убили бацилите Peace Да, но на сутринта скилидката си остана вътре  Cry Колкото и тъпо да ви звучи не успявам да я извадя. Дайте ми съвет, ако може без да ме разпъвате на кръст Mr. Green Има ли опастност от инфекция или забиране ако не успея да я извадя веднага  Shocked Благодаря ви предварително Praynig

# 1
  • Мнения: 63
Оооох тези неща...изобщо..как си се решила да го направиш?Освен да идеш по-добре на гинеколог,не виждам по-добро решение. Peace

# 2
  • Мнения: 2 926
Отивай на гинеколог.Разбира се, че има възможност за инфекции.
И повече не си прави такива експерименти.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Боже  ooooh! Чудя се да се смея ли или да плача  hahaha
Чувала съм, че правят нещо, като вързопче с дълъг конец, та да го дръпнеш само.
Ти с кой акъл правиш подобни дивотии?

# 4
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Сама си разбрала , че това , което си направила е глупаво.
Отивай незабавно на гинеколог.

# 5
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А скилидката белена ли беше, или небелена?  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 418
дано да си успяла да я извадиш,ако не отивай на гинеколог

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А скилидката белена ли беше, или небелена?  Rolling Eyes

Ако е била небелена, авторката нямаше да може да пише така спокойно:)
Поне това добре.

Иначе, ако наистина не можеш да я махнеш - иди на лекар, хем ще ти вземат намазка за гъбичките...

# 8
  • Мнения: 38
Най добре е да отидеш на гинеколог

# 9
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Хей , момиче, не знам на колко години си, но това , което си направила е престъпление към самата себе си. Бягай при лекар - гинеколог. Те горките какво ли не са вадили от там... Peace

# 10
  • Мнения: 182
Моя съквартирантка навремето си беше изгорила китките с чесън, лекувайки зъбобол. А пък за там долу не ми се мисли какво може да стане. Дано не е от китайския.

# 11
  • София
  • Мнения: 964
     Чудя се как  може някой да се хваща на такива  "бабини илачи " , съмнителни за  здравето ?

  Веднага на гинеколог !   Peace

# 12
  • Мнения: 700
В интерес на истината лечение на бяло течение с чесън се препоръчваше в списание, което ми е попадало преди време да прочета. Но ... Чесънът 1-2 скилидки леко се начуква, овива се с марля, за да стане като тампон, и после се връзва здраво с конец, с който после да го издърпаш. Доколко такива експерименти обаче са целесъобразни, е друг въпрос.
Като има бяло течение, се ходи на гинеколог, прави се микробиология на влагалищен секрет и според резултата се изписва лечение. Защото може да са гъбички, а може и да е друго.
На всичкото отгоре чесънът предизвиква изгаряне по кожата, ако седи по-дълго.

# 13
  • Мнения: 10
Успях да я извадя  Hug Благодаря на всички и повече няма да си правя подобни експерименти  Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 964
Успях да я извадя  Hug Благодаря на всички и повече няма да си правя подобни експерименти  Embarassed


   Радвам се за теб !!!  newsm10 Peace

Общи условия

Активация на акаунт