Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 28

  • 30 648
  • 790
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 1 201
Скъпи борбени момичета, изключително се развълнувах като разбрах, че на мен се пада честта и голямото удоволствие да пусна нова темичка.Желая на всички ви да сте много здрави, все така силни и вярвайте, че някой ден на всяка от вас ще се случи така чаканото чудо! Бъдете винаги много оптимистично настроени и не губете никога надежда-всяка от нас ще стане мама един ден!

С пожелания за много успешни процедури и много положителни тестчета Hug Hug Hug

И естествено много бременелски вируси от мен babydust7 babydust7 babydust7


Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-27
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-26
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-25
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-24
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-23
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-22
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-21
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-20
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-19
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-18
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-17
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-16
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-15
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-14
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-13
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-12
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-11
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-10
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-9
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-8
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-7
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-6
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-5
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-4
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-3
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-2
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-1

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 13:05 от Taни

# 1
  • Мнения: 961
Хайде първа да се запиша. Аз утре започвам стимулацията.
Пожелавам много късмет на всички момичета и дно скоро темичката се опразни  Grinning
Силно стиснати палци на всички и много  Hug

# 2
  • Мнения: 491
Пу втора, че да ми е на късмет Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover/ случайно видях новата тема от телефончето и от бързина се записах на латиница/

Последна редакция: вт, 26 яну 2010, 19:04 от Zumbul

# 3
  • София
  • Мнения: 6 232
mozzi , много се радвам,че започваме новата темичка с твоите дойни бременелски вирусчета  newsm44 На теб ти пожелавам лека и неусетна  бременност до самия финал  Praynig Hug, а на всички момичета в процедури и предтоящи такива,да забравим какво е  EFN и негативно ЧХГ  Praynig Една през друга да стартираме следващите нови теми  Hug

# 4
  • Мнения: 1 732
Ееее,Мози,няма начин да не се запиша в твоята късметлийска темичка,много се радвам,че успя,следях цялата ти процедура и вярвах,че ще успееш,пожелавам ти прекрасна бременност и щастлив двоен финал Hug Hug Hug
Минавам под твоя вълшебен прашец задължително Praynig
На всички борбени момичета пожелавам много,много късмет и успех и по-бързо преместване в отчетните теми!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 5
  • София
  • Мнения: 23 164
На мен скоро не ми предстои инвитро, но ще се запиша  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 904
И аз при вас, успех на всички момичета  bouquet  bouquet  bouquet!

# 7
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Запис и от мен в новата темичка.  newsm44
mozzi дано всички в новата темичка да прихвамем от вирусчето ти. Леко бременеене! Grinning
hristina21 какъв по-хубав подарък от  EFP Пожелавам ви го от сърце. Стискаме палци! Grinning
Sharky43 стискаме палци и 4-те да са перфектни.  Grinning
Zumbul  Hug
На всички  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm51

 

# 8
  • Мнения: 105
Записвам се и аз в новата тема. С пожелание за много положителни тестове и сълзи само от радост! Аз утре съм на преглед и изследвания. Док каза пункция петък или събота. Дано са порастнали яйчицата, че кората на яйчниците ми е дебела и трудно растат. Стиснати палци на всички. Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 232
Радост_НМ  fingerscrossed Ще са порастнали, няма какво да правят-ако не е нормално за ден при теб, тогава ще е за два или  три. Хайде и ти по-скоро да се присъединяваш към чакащите за трансфер  Hug

# 10
  • Мнения: 122
и аз да се запиша момичета в петък ще  ми е пункцията за сега всичко е наред и може и да не се стигне до хиперстимулация резултати те ми са добри даи боже да е така пожелавам на всички много късмет и  скоро да няма никой в тази темичка:) лека вечер  целувки

# 11
  • София
  • Мнения: 6 232
dpetcova , радвам се да те "видя"  Hug Супер,почти се приключили с инжекциите,дано всичко е наред и след пункцията  fingerscrossed

# 12
  • Мнения: 1 186
На мен скоро не ми предстои инвитро, но ще се запиша  Rolling Eyes
и аз така  Embarassed, но ще се радвам всички да успеят. късмет и кураж мили момичета и не се предавайте, а следвайте пътя към мечтите си. те ще се сбъднат скоро, вярвайте.  Praynig
 Hug Hug Hug

# 13
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Много успех на всички в процедура и на тези, които им предстои! Следя ви редовно и се вълнувам с вас!
Мози - как хубаво ти върви лентичката. Ееее колко е хубаво да си в 9-та седмица ... Чуваш сърчице, разни такива му ти работи  Grinning
На всички много много  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 6 302
На мен скоро не ми предстои инвитро, но ще се запиша  Rolling Eyes
и аз така  Embarassed, но ще се радвам всички да успеят. късмет и кураж мили момичета и не се предавайте, а следвайте пътя към мечтите си. те ще се сбъднат скоро, вярвайте.  Praynig
 Hug Hug Hug

И аз съм така, но надявам се нямате нищо против да продължавам да съм с вас и да се радвам на всеки успех в темата.
Мози, вярвам, че темата, пусната от теб, ще донесе много радост и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт