Не мога да издържа повече!

  • 3 931
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 693
И затова ще ви споделя:

В събота, като отидох да си взема детето от баба му, то ме посрещна с БУКЕТЧЕ. Т.е. три броя пооръфани лилави тръна с различна давност, обаче щях да се размажа на асфалта - толкова мило ми стана от ПЪРВОТО букетче от сина ми. Сега си го гледам и мисля да го хербаризирам и да го запазя.

Това обаче не е всичко. Като се наведох да го гушна и му казах, че го обичам, той ми отговори "Абичъ"! Това вече ме разби! Много пъти съм му казвала, че го обичам, но беше реагирал само с прегръдка. Разплаках се. Това е невероятно щастие, лично мен ме развълнува повече от механичното МАМА. Пожелавам на всеки да го изпита /ако вече не е, а и да е - да го усети пак!/!

Хайде поздрави на всички, че ме д/г/ушат и ми викат "Абичъ" в момента! Grinning

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 694
Сигурно чувството е превъзходно.
Дано всичко е наред и скоро и аз го изпитам.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 694
Макар че до 1 год. и 8 мес. доста ще почакам , но  със сигурност си струва

# 3
  • Мнения: 2 529
Ох, как само чакам и аз да го изпитам Sunglasses

На още повече любов и щастие от сина ти да се радваш ти желая от сърце!

# 4
  • Мнения: 242
Да наистита е много мило... И аз го пожелавам на всеки. Само че моето момиче казва "Бичам мама" и ми плясва една целувка.

# 5
  • Мнения: 255
TOVA SA MOMENTITE, ZA KOITO SI ZASLUJAVA DA JIVEE6... Wink
I az o4akvam s neturpenie tezi momenti Grinning

# 6
  • Мнения: 1 533
Срахотна идея да си запазиш букетчето, някой ден като пораснат и станат брадати мъже може и да се срамуват, че са били такива милички, ама сега са големи душички мамини Simple Smile
Моите големи диванета за нищо на света не биха казали на глас че ме обичат, разчитам само на малкото ми изтърсаче да ме зарадва така, но ще има да почакам докато порасне като Емчо! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 343
Не се бях замисляла за този момент. Сигурно е много мило и вълнуващо. Уффф разчувствах се, а моята бебка е още малка и ще трябва да почакам.

# 8
  • Мнения: 3 042
Бобеее, почнаха букетите! Ех, че радостни моменти, и като чуя и аз "бичам", сигурно ще се разтопя от кеф. Stuck Out Tongue

# 9
  • София
  • Мнения: 13 204
Аууу, много мило ми стана като го прочетох. Ех, голямо момче е станал Емчо!!! Laughing  Grinning  Grinning Непеременно си запази БУКЕТА! Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: _kalina_k
Срахотна идея да си запазиш букетчето, някой ден като пораснат и станат брадати мъже може и да се срамуват, че са били такива милички, ама сега са големи душички мамини


 Grinning  Grinning  Grinning леле, представих си картинката, как малкото момченце пораааства и става брадат мъж Grinning . Ама и на него ще му е мило тогава като види първия букет за мама Grinning

# 11
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Vache
Цитат на: _kalina_k
Срахотна идея да си запазиш букетчето, някой ден като пораснат и станат брадати мъже може и да се срамуват, че са били такива милички, ама сега са големи душички мамини


 Grinning  Grinning  Grinning леле, представих си картинката, как малкото момченце пораааства и става брадат мъж Grinning . Ама и на него ще му е мило тогава като види първия букет за мама Grinning


Абе аз предлагам по време на пубертета да не му го показва, че малко са непредсказуеми, току виж унищожил вещественото доказателство. После като ги пощади хормона, може.
Може аз пък да съм сбъркана нещо и да греша, но в къщи понеже караме един предпубертет и един баш-пубертет и всички сантименталности са строго забранени Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 550
Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose - просто нямам думи - дай боже всекиму

# 13
Бобо, честито ти Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  и сладки думички за обич.
Ехххх, насълзиха ми се очите Simple Smile .
От каката съм получавала и "букетче" и думите "I love you Mom" като беше доста малка, на пък не се бях сещала да си запазя букетчето
Ще поправям грешката с малчуганката.......ако ме удостои с такъв Laughing  Laughing  Wink
Цункай на мама момчето

# 14
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: _kalina_k
Може аз пък да съм сбъркана нещо и да греша, но в къщи понеже караме един предпубертет и един баш-пубертет и всички сантименталности са строго забранени Simple Smile


Хич не ти е леко значи... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт