Вземане на урина от бебе

  • 27 023
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
И с колектор съм пробвала ,но не се получи при мен.И накрая и разлепих памперса и я изчаках да се изпишка в стерилно шишенце-много бързо и лесно стана така.

# 16
  • Мнения: 236
Ами с колектор е най-лесно. Ама ако бебето е малко. Също не върши работа и ако трябва да е стерилна урината.Ама на вас ви трябва обикновена.

# 17
  • Мнения: 309
 С хиляди мъки взех урина- с колектор!Нахраних я сутринта веднага след като стана, после веднага след като се уригна й смених памперса, почистих хубаво от всякакви мазила и залепих колекторчето, сложих памперса леко, за да не стяга много и я гушнах, не съм я оставяла никъде, за да не се върти и да не се отлепи колектора, така чаках около 30мин, отивам да я преобуя и какво да видя- изненада - миризлива! ooooh!айде пак същата процедура, нов колектор и т.н..... ooooh!така след 15мин имаше събрано 5-10мл най-много в колекторчето, пресипах в стерилна чашка за урина и таткото я занесе!Нямало проблем с количеството, било достатъчно!Успех! Peace

# 18
  • Мнения: 21
Ето моят опит: слагах я да седне в коритото за къпане (голичка от кръста надолу), под нея колекторчето за урина. Пусках вода от чешмата да тече, давах й обилно да пие вода (налагаше се и да се храним за да ожаднеем). Тя рано или късно се изпишкваше, колекторчето се пълнеше и веднага го преливах в стерилното шишенце.  Blush

# 19
  • Мнения: 9 427
Аз сложих памук в памперса и после го изстисках в стерилно шише,закупено от аптеката.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Аз сложих памук в памперса и после го изстисках в стерилно шише,закупено от аптеката.

И колко стерилна се оказа урината  ooooh! Това изобщо не е начинът, заминава на кино всичката стерилност. Ако се отнася до обикновена урина, може.

# 21
  • Мнения: 201
Аз действах така: изчаках Ели да заспи, свалих й леко памперса, сложих колектора, обух я и я оставих да спи така. Като се събуди, започнах да я занимавам с нещо, за да не се върти много много докато се изпишка и след около 10-15 минути колекторчето беше пълно Peace


Успех!  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 066
С колектор,залепен почти до горе и да събира,иначе не се получаваше!Смених поне 6 такива докато налучкам метода!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
С колектор взех урината на шест месеца.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 1 765
С колектор, но трябва да е на голо, за да не се размести в пампата. И на 6м, и на 1г. направих така, но и двата пъти мина час докато пишне. Диването, като знае, че трябва и не ще. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 447
Ами веднага след като се събуди,свалих памперса и зачаках с едно бурканче.Нямаше и 5мин и се ипишка вътре.

# 26
  • Мнения: 9 427
Аз сложих памук в памперса и после го изстисках в стерилно шише,закупено от аптеката.

И колко стерилна се оказа урината  ooooh! Това изобщо не е начинът, заминава на кино всичката стерилност. Ако се отнася до обикновена урина, може.



Да,за обикновенна урина идеше реч,но я сложих в стерило шише,поради липса на друго.

# 27
  • Мнения: 2 005
Аз вземах с колектор за момиченца, от аптеката. Май струваше левче.

# 28
  • Мнения: 269
Изпишка се в стерилно шише при нас беше лесно Mr. Greenама момиченцето май е най добре с "колектор за урина за бебета" Peace

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 17:23 от Senayde9

# 29
  • София
  • Мнения: 521
Аз се справих на повивалника и със стерилно съдче за урина. Въпрос на време е да пишне.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт