Бъдещи и настоящи родители в Испания

  • 6 385
  • 194
  •   1
Отговори
# 45
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
анче, нямам представа за това, което питаш Confused.....

тейка, изкарахме много добре....ядохме пиле педро (майтап! ),шоколадова торта и мнооого бонбони линд, любимите ми. после пихме шериданс ммммм Flutter
започнахме с шопска салата и ракия.....ракията изпихме, със салатата се престарахме и сега я завъртяхме в робота - на гаспачо!
аз съм една депресивна в момента, ша откача, затова завършека на  вечерта си остана с десерта от шоколадовата торта  Embarassed


влади много се зарадва на обаждането на никича Grinning Laughing

айде сега да похайманосвате със скъпия докато си е тук.


не мога да се включа в дискусията  за операсион триумфото, щото не го гледам Embarassed Rolling Eyes


# 46
  • Мнения: 1 246
ТЕЙКА,ами то и с мойта тархета така става,докуто стане и трябва следващия месец да я сменям Mr. Greenтя пък сега не ,4е ми е притрябвала.Ееее,и на мен ми харесваше Сорая,ама какво да се прави.А за колета,от БГ до тук винаги са ми идвали,ама на обратно пращахме само 2 пъти и пак стигнаха,късмет и на теб,4е все пак е лекарства Hug
АНКЕ,малката Хулиганка пак ли е болни4ка,да се оправя ей....ами може да е от гуардерията,от там да прихваща вирус4ета ,де да знам и аз newsm78

# 47
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Бари не пак - тя си е болна от месец - неспиращи сополи (е сега я позакрепих малко де ..на финала сме )..съвсем се шашнах и се 4удя дал наистина е този проклет кътник ..защото друго няма . 3 пъти на педи-та ходих ..нищо и няма на ред е и толкоз ..ама детска градина със излизащи зъби разбирам 4е не е добрата комбинация .
ако пита6 някоя испанка - ще ти каже остави я нищо и няма . в4ера отивам в детската градина и и давам на "другарката "една тоая мъни4ка  и и казвам ако излизат на вън или да и избър6е гръб4ето или да и я сложи под камисетата направо , 4е още не е напълно оздравяла ..да не продължим с болестта . отговора на жената бе6е - не се тревожи ..ама ти си я облякла много . многото обле4ено бе6е 4е не бе6е  с манга корта ами си бе6е  с тениска но с дълъг ръкав Rolling Eyes . и ми вика сеньоритата - виж как са със къс ръкав децата и посо4ва 2 които са до Гери - с къс ръкав и със зелееееееееени сополи до пъпа - ама на другарката хи4 не и прави в4епетление  Mr. Green . и аз се 4удя сега детто да го оставям да се калява така и да ставам испански тип майка или да продължавам с опитите за лекуване и да се ядосвам за щяло и нещяло .  ох олаках се ...
 Mr. Green
аиде казвайте нещо интерсно и забавно 4е аз напоследък съм мн ску4на,само за болести и лекарства говоря

# 48
  • Мнения: 3 098
Уф,Анке с тия сополи и на мене ми е гадно като ги видя,ама няма как ooooh! Докато се адаптира първата год.Ще е все така,2_рата по_малко и на 3_тата Ще си рахат Hug Аз пък ядове бера с тъпата Телефоника два дни се разправям по тел.с тях за сметките за АДСЛ тел.Щото 2 мес.ги бях дала в баха,а гледам,4е ми дръпнали някви пари,а бяха спрени.Сега имах тел.обаждане от тях,казаха ми,4е всико е наред и ми благодариха ,4е съм се оплакала.

# 49
  • Мнения: 1 246
AНКЕ,и аз им се 4идя на испанските майки,днес вали навън,децата с якета,ама по боси крака,в смисъл,с 4орапи и обувки-то се знае Mr. Greenама по къси гащи,то на мен ми е студено,а не знам на едно дете на 1-2 годинки.А за зелените сополи,уф направо настръхвам,има едно много любеобвилно негър4е,много е сладко и все иска да целува Алисия,ама сополите му зелениииии.

# 50
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз се 4удя дали можем да се организираме и ние да помогнем нещо на саита - ако искате де ..даже мога да пратя пари от на6е име а после да се оправяме със сметките тука на испанска земя .
 само 4е мога след нова година ..4е до тогава ми е тънък джоба . трябва само да кажете имате ли някакво желание и каква сума можем да съберем - по колко .

# 51
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами аиде тогава ако стане  ще прати6 и от мен а аз ще ти ги преведа или ще ти ги донеса ..или ще доиде6 да си ги вземе6  Mr. Green
ако не нямам нищо напротив и аз да преведа цялата сума през банакта или вестърн юниън

# 52
  • Мнения: 3 098
Аз писах на ли4ни на татти, 4акам да ми отговори. Попитах дали може да се плати 4рез пейпал, 4е така ми е много тънкажно. Да видим какво ще каже. Ако не става, наистина можем да се организираме и да пратим наведнаж пари.

Марибел, таз такса дето са ти я взели какво се оказа 4е е? Защото ние сме към телефоника, най скъпите са те  Close и ми казаха 4е за да дам баха трябва да платя. Казах им, 4е имат да взимат  Crossing Arms Смятам да сменям с друг оператор, макар 4е сам доволна от вразката им, но има много по евтини. Само дето тук, на село, няма голям избор от фирми, квото
 smile3514 Малеее,Тея,как може такова неЩо ?Баси,ите са като ОНО_то,скапаняци.На мен ми казаха,4е имам право 2 месеца в 1 календарна година да си давам телефона в баха ,гратис било,никви такси не се плаЩат.Добре,дадох го и наистина са дръпнали шалтера,Щото нали мъжлето си дойде 1 месец по_късно от мен,каза ми,4е са ни изклЮ4или.Като се върнах,се обадих на 1004 и ми го активираха.Добре,ама като си погледнах либретата,са теглили през това време, #Cussing out и на вси4кото отгоре и септември ми искат някви 70 евро. Money Аз ги питах как аджеба телефона е спрян,пък са ми на4укали разговори до незнам си къде,яко се карахме,денунсирах ги и след 2 дни (днес) ми се обадиха да кажат,4е вси4ко било наред.Оба4е Ще видим,мисля,4е Ще се развеждаме с тях.
Тей4е,ти на коя компания Ще се прехвърляш?
И недей вика,4е Бенидорм било село,бе жена.Аз съм влЮбена в твоя град и в Тера Митика,а и в Аликанте. Two Hearts

# 53
  • Мнения: 3 098
Абе и аз за Джастела съм се замислила Thinking Скъпия каза,4е видял в Карефура да продават модеми на Уанаду(май така се пишеше) за 60 евро с 3 месеца интернет,след това си плаЩаш таксата.От утре по4вам да звъня по тел.и на ОНО и на които ми дойде на акъл,4е ве4е аман #2gunfire от Телефоника #Cussing out
ТЕЯ,карти4ка от Валенсийка не искаш ли?
И друго да питам,някоя от вас има ли впе4атления от Едеса_комп.за ток и газ.Оня ден идва една мацка,обясни,4е ако прехвърля при тях газ натурал и тока от Ибердрола,полу4авам за всяка фактура натока 2,6% намаление,а за газта 6,0%.цените били съЩите.Освен това ми дадоха безплатно една услуга,за безплатна поддръжка на тръби,ел система,табло.Ако се заклЮ4иш вкъЩи идвал клЮ4ар урхентементе Mr. Green отваря ти,без да ти идва сметка за това.Аз ги прехвърлих,ама,ако някой е на тях,да каже за кво става въпрос Thinking

# 54
  • Мнения: 3 098
Настръхнах,като про4етох за приятелката ти no Много съжалявам...
4естно казана,от страх миналата година накарах мъжо да купи нова калдера.Старата взе да издава странни звуци и напъни Sick виках мъжа на моята комшийка,той с това се занимава,каза,4е има доста хляб оЩе в нея,но аз само като си помислих какво може да се слу4и Sad и си купихме друг.Между другото от Газ Натурал непрекъснато идват да проверяват инсталацията.Обаждат се сутрин към 7,30 и ти казват кога Ще дойдат да ги 4акаш.Ина4е,да излиза евтино с газта.
Вие къде търсите жилиЩе?4етох статистика,4е в нашата зона било най_скъпо,но аз не съм съгласна.Мисля,4е новото строителство навсякъде из Валенсия държи еднакви цени.Много хубаво,4е сте се ориентирали към новото,по хубаво от това няма.Ще имаш гараж,трастеро,квото трябва.
А за Океанографика на кафето не съм ходила,но знам,4е като влезеш там,отиваш после да разглеждаш аквариума без проблем.Така,4е някой ден сбирай домо4адието и към Валенсия Hug
Много Ще се радвам,ако се преместите тук.Ако мога да ти бъда полезна с неЩо,свиркай.Имам братов4едка,която работи в инмобилиария,мога да я питам за жилиЩата каквото те интересува.

# 55
  • Мнения: 3 098
Права си и за у4илиЩата и за работата.А за сиенсията споко,като си на висок етаж в близък квартал,Ще я виждаш,та 4ак Ще ти се отЩе Mr. Green

# 56
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мацки  карти4ки естествено ще има  Simple Smile ..
по въпроса за интернета ..34,90 ми се върти като оферта - телефони нет - незнам дали ще ти прекарат само нет - 4 МБ връзка - ами малко е пресилено  но си е бърза връзката . На Ванаду  имаха на6и познати испанци - само проблеми през цялото време ! разбира се аз нищо не мога да коментирам . ние сме с Оно и съм доволна.
 Ох тая Валенсия и на мен ми харесва - това лято исках да заведа баща ми в аквариума ..ама като сметнах ..път храна  вход и плюс 4е няма6е удобни автобуси исе отказах - вси4ко оставям за догодина ..а ми е голяма мерак да го видя ...... и все нещо става .. то бременна с корем , после малко бебе ..сега парите  Cry
заканила съм и се оба4е на тази Валенсия

# 57
  • Мнения: 3 098
 smile3514 Възмутена съм,направо бясна!Моя мъж ми разказа една много гадна история,слу4ила се с дете на колегата му,аржентинец.Детето е на 7 годинки и имало болки в ставите.Водили го на лекари,не знаели те за какво става въпрос,преструвало се #Cussing out И така 4овека го завел в 4астна клиника,ония отсекли"за операция е,крака Ще оперираме,ина4е Ще куца и няма да ходи нормално" Close Оперирали го,пак ниЩо,вси4ко продължило постарому. Crazy Накрая след ходене по мъките жена му го води в Аржентина,там го преглежда ортопед и се хваЩа за главата ooooh! ooooh! ooooh! Детето било дЮстабанлия,от това,4е не стъпвало добре на крака си го боли.Правили му ортопеди4ни обувки,сега детето е добре. Praynig
Бясна съм,заЩото наистина здравната им система е тотално разбита.А вси4ки ние имаме деца и се притесняваме за тях.Пази Боже,но тяхната неграмотност край няма #2gunfire Лошото е,4е ако в България поне на 4астно можеш да идеш при най добър специалист,то тук такъв не съЩествува.Направо само заради това не ми се стои тук.

# 58
  • Мнения: 3 098
PS:И най-възмутителното,което е,4е в нашата поликлиника написали пред всеки кабинет,4е не трябва да се саморазправяме с лекарите,нито да ги бием.Нестига дето осакатяват и морят хорята,ами и претенции,моля ви се #2gunfire

# 59
  • Spain
  • Мнения: 3 750
PS:И най-възмутителното,което е,4е в нашата поликлиника написали пред всеки кабинет,4е не трябва да се саморазправяме с лекарите,нито да ги бием.Нестига дето осакатяват и морят хорята,ами и претенции,моля ви се #2gunfire
маце това като виц зву4и ..и няма6е да ти повярвам ако не го изпитах на собствен гръб..ами как да не се саморазправя6 като не ги интересува нищо ..да поседят 3 4аса на стола и толкова

Общи условия

Активация на акаунт