Колко време прекарвате в БЪлгария?

  • 1 535
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
Vie men li pitate? V Wellington, New Zealand cme. Za pirvi put polzvam tazi site i neshto mai ovurkaz zashtoto  ne mi izliza snimkata i imeto.

Опитай да се включиш като регистриран потребител, защото в момента излизаш като гост Grinning. Тогава ще ти излезе и името и снимката...

# 16
  • Мнения: 847
Аз си ходя по 4есто 4е работата ми е в БГ и Франция,ама ми излиза солено сас самолетните билети.
Сега ходенето се отлага заради бебето ,което все о6те не се е родило,ох ,нямам ве4е тарпение...
Татяна ,откаде намирате билети за по 100?????

# 17
  • Мнения: 7 605
Татяна ,откаде намирате билети за по 100?????


Ами мъжо много пътува, 4есто иzвън Европа и то в биzнес класа и покрай това събрахме тоооооолкова много мили, 4е с тях си вzимаме билети и трябва само лети6тнети такси да пла6таме, което иzлиzа около 100?  Wink
Ако някой има нужда....продавам такива билети на иzгодни цени  Wink

# 18
  • Мнения: 150
аз ли съм с най-дъдите престой. Laughing
 ние пътуваме веднъж зимата и веднъж лятото, като моят мъж остава 1 седмица, а ние с детето още 1, 5 месеца и като го сметна по 4 месеца в годината сме в бг Laughing.
а тия виззаир са ни много деече тук в deutschland, може би януари ще пътуваме с тях, но от амстердам, че от там се оказа че ни е по-близо.
 цените са много супер, но тия престой po 10 часа в будапеща са малко недобни Shocked особено сама мама с бебе ако е. и багажа разбрах че два пъти трябва да се чекира, което е най-неприятното, но пък при тез цени не може без малко неудобства.

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аz се прибирам zа съжаление доста рядко, ето последният път беше zа по миналата Коледа. Някакси не успявам да органиzирам нещата с отпуската, посещаването на други страни и посещенията в БГ. Досега надделяваха другите пътувания zа сметка на България ...
Иначе стоя някъде 10 дена или 2 седмици. Ако имам повече свободно време и не работя смятам, че по често ще посещавам БГ.

# 20
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Като чета колко рядко ходите в България и ме е срам да кажа за мен Embarassed, три пъти в годината със сигурност, за две седмици до 20дни. Разбира се аз съм привилегирована, защото съм на 320км от София Wink.

# 21
  • Мнения: 1 959
Ами ходя си всичко на всичко за две седмици едната седмица през лятото другата седмица за коледа ама мисля от догодина да удължа с една седмица летния престой

# 22
  • Мнения: 392
Аз си ходя всяка година за по 2 седмици, повече просто няма какво да правя там. А майка ми и брат ми са тук, така че само приятелите и някои от роднините ми липсват. През юли си бяхме там за 2 седмици, на 26 октомври пак ще ходим с мъжа ми и сестра му, този път на покупки и то само за 7 дни. Ще ни се разкаже играта от пътуване, ама нали гъз път да види...

# 23
  • Мнения: 590
Ние си ходим за по 1 месец само лятото.Всяко лято де,само миналата година пропуснах че тогава раждах и нямаше как. BlushМного ми се иска да с ходим поне за коледа и нова год. но няма толкова големи отпуски   И на мен много ми се ходи в БГ а там като постоя повечко и ми се прибира насам.Не знаем какво искаме и ние  Embarassed Thinking newsm78 Mr. Green

# 24
Мене пък от толкова носталгично настроени хора ме е срам да се впиша Embarassed Grinning
Честно казано повече от 2 седмици не издържам. Един път си отидохме за 3 и щях да лудна.
Де да знам що за човек съм newsm78 - ми предпочитам друг свят да разгледам за цената на самолетният билет до Б-я Thinking Половинката и него не го влече. Май си ходим до там само като имаме да свършим някоя и друга бюрократична работа Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 3 098
Тази година си бях в България 2 месеца.Така се наложи да бъда.
По принцип си ходим за 3 седмици.

# 26
  • Мнения: 1 215
ОХ майко направо ме е срам да кажа аз откога не съм излизала от България.... Embarassed Embarassed Embarassed
Аз от юли месец все съм се заприбирала за Лондон, ама все не стигам дотам. Ей го на и сега мъж ми иска да се приберем декември, а аз вече с ечудя как да не с еприбирам. Дето вика той :"Готова си и на другия край на света д аотидеш, ама да не е по- далече от 50 км от СОфия" и май ще излезе прав

# 27
  • Мнения: 1 909
Мене пък от толкова носталгично настроени хора ме е срам да се впиша Embarassed Grinning
Честно казано повече от 2 седмици не издържам. Един път си отидохме за 3 и щях да лудна.
Де да знам що за човек съм newsm78 - ми предпочитам друг свят да разгледам за цената на самолетният билет до Б-я Thinking Половинката и него не го влече. Май си ходим до там само като имаме да свършим някоя и друга бюрократична работа Embarassed Embarassed Embarassed
Оф... и ние сме подобни. Хем си ходим поне 2 пъти в годината, ето таzи 6те станат 3 пъти. 3а първи път се връ6таме zа Нова Година.
При нас е малко сложно, понеже съм едно дете, майка ми и баба ми са вдовици и ако не отида да ги видя, ми е адски гуzно.
Баба ми е на 83 и сега така се радва да види Сара... все каzва "дали 6те доживея до следва6тото ви идване"  Cry и мен ме стегне гърлото и пак ходим.
Искам баба ми да дойде, но на тая въzраст не се навива вече.
А ми се обикаля, обикаля..., а отпуската е само 4 седмици...  Sad

# 28
  • Мнения: 980
В начАлото си ходех на три месеца, а сега веднъж в годината zа по две седмици и то zаЩото все има какво да доуправям там. Миналата година останах 1 месец и на втората седмица ме хванаха братята и ноЩно време сънувах, че съм си у дома в Германия Rolling Eyes 3а Коледа не искам да се прибирам в София, zаЩото тук праzникът се чувства повече като такъв. Догодина искам мама и тати да дойдат тук Hug

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Аз миналата и тази есен си ходих за по една седмица. Повече и да искам, не можем да си го позволим.

Общи условия

Активация на акаунт