Колко време прекарвате в БЪлгария?

  • 1 532
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
Много ми е интересно колко време прекарвате в България? Аз лично само се чудя как да си удължа престоя тук и вс еси намирам извинителна причина да се забавя с още някой и друг месец? Друг е въпросът, че като се прибера в Лондон например, после не ми се връща, а като съм в СОфия не ми се ходи в Лондон пък. И така става, че мойте разходки за по уж един два месеца... стават близо година

# 1
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и при мен е така, не ми се тръгва , а после три реда сълзи що се връщам Mr. Green
няма угодия.
аз миналата година си бях 3 месеца с децата.
тази- 1 месец, достатъчно ми е като време прекарано там, но ми се ще да е по- честичко. като например ,искам едно ходене за коледа ( 10 дни ), за великден ( седмица ) и август за месец Mr. Green
мисля, че така е добре, нали?

# 2
  • Мнения: 1 072
мойте разходки за по уж един два месеца... стават близо година
Аджеба, как ги правиШ тия работи Thinking
Винаги и с удоволствие се прибирам, тези пьтувания кьм БГ ги 4акам като Нова година едно време Laughing
Мин. год. стоях само 3 седмици, това лято 1 месец. Зимата никога не сьм се прибирала, а така ми се иска да се овьргалям в дьлбокия сняг...

Гледам Харата по_долу е предложила много добьр вариант.

# 3
  • Мнения: 4 212
абе оня ден моя се рови в един сайт за самолетни билети и цените бяха супер свестни. Зна4и отиване и връщане за 1 месец за 3 възрастни ( аз, съпругът и детето, което не го броят ве4е дете) 300 ? с летищни такси, така се ококорих  Shocked

Ами аз си ходих последно 2003 за 1 месец, взех  детето, за тва си и ходих, пък моя скъп не си е ходил още, не изгаря де. Само от любопитсво. Grinning Даже като види снимки я от града, я от познати, и му минава и мерака.

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
абе оня ден моя се рови в един сайт за самолетни билети и цените бяха супер свестни. Зна4и отиване и връщане за 1 месец за 3 възрастни ( аз, съпругът и детето, което не го броят ве4е дете) 300 ? с летищни такси, така се ококорих  Shocked
въх!  Shockedи аз се ококорих. де го тоз сайт, не вярвам аз  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 3 634
ох... ми за много по малко и то много рядко... чак ме е срам, мъчно ми е дори...

Предния път бяхме в БГ 2002 година за 3 седмици. 2005 пак се отчете с пътуване в БГ, този път бяхме общо 35 дни на родна земя. Надявам се 2006 също да можем да се приберем за малко... поне аз трябва, че паспорта ми изтича, а с посолства не ми се разправя.

# 6
  • UK
  • Мнения: 1 334
първата година, куфарите ми бяха готови постоянно Mr. Green сега и аз съм така-и тука не ща и там ми писва накрая. сега понеже имам свободно време Grinning гледам да си ходя за по-дълго, че като почна работа ще го караме на картички.тази година си ходих за 2 месеца лятото, миналата веднъж за 2 мсеца и веднъж за 2 седмици. януари пак си отивам за 1 месец, после евентуално юни.
мдааа...само по пътищата се размотаваме Grinning

# 7
  • Мнения: 3 634
Бе вие кат се развявате така... от де пари за билети?

# 8
  • Мнения: 7 605
Ние обикновенно си ходим zа 2 седмици край коледните праzници и поне 2 седмици преz лятото, в zависимост от това да ли ходим и другаде на екскурzия или не, 4е мъжо има само 6 седмици отпуска  Wink

Билети се намират, ние обикновенно пътуваме zа около 100 ? (със самолет, не с автобус)  Mr. Green

# 9
  • UK
  • Мнения: 1 334
да ми е жив и здрав мъжа ми Grinning ама той затова ме и праща за по 2 месеца, че иначе ще си ходя по-често Mr. Green
някой пътувал ли е вече с тези Wizz AIr?

# 10
  • Мнения: 3 634


Билети се намират, ние обикновенно пътуваме zа около 100 ? (със самолет, не с автобус) Mr. Green

А къде се намирате?

# 11
Privet, Nie ziveem ot 12 godini v nova zelandia, koeto moze da se kaze che e poslednata tochka na sveta. Za tova vreme sme si xodili 4 puti kato se ima predvid che e okolo 24 chasa sus samolet. A za cenite na biletite da ne govorim.Vseki put stoim po oloko 2 meseca. Tova liato si biaxme sa  3 mesecha zashtoto ni se podi bebe i babite iskaxa da go vidiat razbira se.
Mnogo ni se iskashe da se premestim niakude po blizo do Bulgaria, zaradi poditelite ni che da se vizdame po chesto, no tuka e straxoten rai i vse se bavim s resheniero eto veche tolkova godini.
Maika mi se sheguvashe vednush che ako sme v London naprimer, tolkova e blizo ( v sravnenie s nova zelandia) che pesha shte ni idva na gosti.

# 12
Vie men li pitate? V Wellington, New Zealand cme. Za pirvi put polzvam tazi site i neshto mai ovurkaz zashtoto  ne mi izliza snimkata i imeto.

# 13
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
От както съм тук, това лято си ходих за 5 седмици...Аз имам два големи проблема: няма място в нас и обожавам да посещавам нови страни...  С една дума: трябва да ги разреша някак си за в бъдеще... Confused

# 14
  • Мнения: 1 854
някой пътувал ли е вече с тези Wizz AIr?

Аз смятам да се пробвам с тях януари. Доста са изгодни и вече имат полети от Амстердам за София Grinning. Снощи проверявах и билета излиза 107 евро с летищни такси в 2те посоки Hug, а досега винаги ми е излизало тройно. Ще разказвам като го преживея.
За по темата - изкарвам по 2 седмици в Бьлгария приблизително, понякога е било по кратно, понякога по-дьлго.

Общи условия

Активация на акаунт