До потребители със сушилни машини, за влагата да питам

  • 28 323
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 378
А някой ще ми каже ли как да не се мачкат дънките и чаршафите в сушилнята  Rolling Eyes Сгънах ги и пак са измачкани. Аз ли не ги суша на нужната програма не знам.. да не би да трябва да са по-влажни? Аз на нормал суша, а имам някакви ръчни ютии, машинни ютии, намаляване Т на въздуха.. и се чудя къде бъркам.

Извади ги веднага след свършването на програмата и ги сгъни. Няма да са толкова намачкани.
Програмата за ръчна Ютия свършва когато дрехите са леко влажни и идеални за гладене. Аз на тази програма суша ризи. Ако са на пълна програма, по трудно се гладят.
Ако гладиш чаршафите, суши ги на тази програма.По лесно ще се гладят.

# 91
  • София
  • Мнения: 13 206
Извади ги веднага след свършването на програмата и ги сгъни. Няма да са толкова намачкани.
Програмата за ръчна Ютия свършва когато дрехите са леко влажни и идеални за гладене. Аз на тази програма суша ризи. Ако са на пълна програма, по трудно се гладят.
Ако гладиш чаршафите, суши ги на тази програма.По лесно ще се гладят.

Аз ги вадя веднага. Ето явно ги пресушавам както и мислех.  Wink ще опитам на ръчна ютия с 2 капки да видим.. Не гладя чаршафи, ама пък не ми харесва да са сдъвкани и изплюти чак  Confused
Благодаря ти!

# 92
  • Мнения: 4 460
Да си кажа и аз за кърпичките. От предлаганите в България съм ползвала Ленор и някакви френски - никаква работа не вършат, да не говорим за кошмарната цена, най -евтино съм ги взимала за 7лв за 25 бр. Но от Щатите ми донесоха два пакета (не ме питайте за марката, нищо не ми говореше нито като име, нито като производител, лошото е,  че изхвърлих и опаковките). Бяха по 120бр. в пакет, цена ми е трудно да кажа (беше отдавна), но бяха в порядъка да 30лв. двата пакета. Направо ми умирисваха къщата още при сушенето, изкарах почти две години с тях. Сега чакам доставка и ще ви постна марката  и цената.

Общи условия

Активация на акаунт