Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 585
Да споделя и аз.Нашата педиатърка ни посъветва да издърпаме кожичката напълно докато детето е по-малко.Ние бяхме стигнали донякъде и решихме тя да го направи.Издърпа кожичката напълно,детето се разплака,след това вечерта проплакваше при пишкане.Два дни промивка с тетра и компрес с реванол.След това по време на баня издърпаме кожичката напълно.Вече няколко месеца по-късно нямаме никакви проблеми.

# 586
  • Сандански
Здравейте. Много моля за помощ. Синът ми е на 1.9 м.  и има фимоза. Снощи пишлето му се възпали, поду се и се зачерви. Пишкаше трудно. След час-два се изпишка и отокът малко спадна. Бяхме посред нощ на уролог в Пирогов, който само предписа маз Тридерм, тъй като спореднего няма гной. Детето ми има лека температура и изпитва болка при докосване. Не знам дали само кремът е достатъчен. Чак в понеделник ще ходим на детски уролог. Моля за съвет.

# 587
Здравейте. Синът ми е на 2 год почти, има стеснен пръстен и докторът каза, че трябва да го цепваме( не се повлия имот крема). Притеснено ми е, правили ли са подобни процедури на децата ви, бързо ли се възстановиха ощи как им понесе упойката? Това цепване не е обрязване, сложна манипулация ли е, колко време трая операцията? И изобщо каквото знаете, моля споделете! Връщам се да чета назад в темата

# 588
  • София
Здравейте. Синът ми е на 2 год почти, има стеснен пръстен и докторът каза, че трябва да го цепваме( не се повлия имот крема). Притеснено ми е, правили ли са подобни процедури на децата ви, бързо ли се възстановиха ощи как им понесе упойката? Това цепване не е обрязване, сложна манипулация ли е, колко време трая операцията? И изобщо каквото знаете, моля споделете! Връщам се да чета назад в темата

Този въпрос е към майките, но ако става дума за детето, което прегледах вчера, можеше да попитате за подробности и мен. Или не Ви е било до това?

# 589
Здравейте! Аз много се притесних вчера и  не можах нищо да попитам Sad и сега даже звънях да запиша час при вас за консултация. Вие казахте след месец, но може ли да е по- скоро, защото искам да е преди да тръгне на ясла. Примерно да дойдем другата седмица и да се разберем за всичко.
Иначе аз ще ви попитам всичките тези неща, но просто се чудех как са се справили други дечица с този проблем.
Разбира се ако и вие ми отговорите , ще е още по- добре. Доста съм притеснена, но искам по- бързо да мине Sad

# 590
  • София
Отговорът и обяснението са много дълги. Елате след един месец и тогава ще говорим подробно.

# 591
А може ли да дойдем на 23- ти сега, тогава имаше час свободен? Ще е минал почти месец, откакто съм спряла да го мажа с дипрозон, всъщност да го мажа ли още с него? Без него кожата става стегната и не се забелва, не стигам дори до пръстена . Педиатърката ми искаше да го погледне, като ходих за направление, но не дадох. Според нея трябва да го види и уролог, вие как мислите, с какво може да помогне той? И още един въпрос, колко време след като се видим на консултацията...се насрочва операцията горе-долу ( седмица, две или повече) ( За да знам дали да го пращам на ясла)Simple Smile Благодаря ви!

# 592
  • София
Вие може да дойдете винаги директно при мен. Мога да насроча операция поне 2 седмици след като се видим.

# 593
Здравейте. Малко се обърках. Simple Smile Миналата седмица идвахме на контролен при вас директно. Сега пак ли на контролен или да запиша час( с направление)? Ако е направо при вас, ще дойдем още тази седмица. Става въпрос да обсъдим самата манипулация и да насрочим дата. Извинявам се. Лек ден!

# 594
  • София
Да, елате директно при мен да обсъдим Вашето объркване.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт