Разкъсана ретина и лазерна операция

  • 2 404
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 654
Можете ли да ми помогнете с мнения какво представлява подобна интервенция и къде може да се направи?
Мъжът ми има 7 диоптъра късогледство и мисли да си направи корекция за сваляне на диоптъра, но при контролния преглед се установи, че ретината е силно изтъняла и има спешна нужда от заздравяване с лазер, така че това сега е приоритет.
Искам да попитам тези от вас, които са минали през това, къде е добре да се направи и евентуално да ми препоръчате специалисти, от които сте доволни. Освен това какво е възстановяването и трябва ли известно време да се пазят очите? За София става въпрос.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
Аз си правих такава корекция на ретината в края на първата бременност, което наложи и секциото.
Много съм доволна от д-р Облашка, по онова време работеше във Вита, но самата корекция ми направи в друг кабинет (беше някаква поликлиника срещу Централна гара). За жалост нямам актуални координати. Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 17 546
Най-добрите отзиви за очни интервенции съм чула за болница във Варна. Хората от София пътуват до там за операции. Поинтересувай се за информация от варненки. Предполагам, че са запознати. Peace

Общи условия

Активация на акаунт