аптамил и милумил

  • 1 371
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
здравеите.можели да давам на бебето си два вида мляко имам аптамил и милумил те са на една фирма и дали ще стане нещо на бебето ако меся двете млека защото сме малко злояди и пробвахме какво ли не и само това ми остана като идея

# 1
  • Мнения: 15 379
Ако мислиш, че Милумил е за злояди бебета много грешиш.
Милумил е мляко за бебета с леки храносмилателни смущения, а не за бебета с намален апетит.
Не бих смесвала две млека.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Пробва ли Лактана Био? Моята ядеше все наполовина от млякото, докато не го замених с Лактаната. Но попитай педиатъра как се заменя мляко. Не трябва на своя глава да се сменя млякото. Първо се дава само 30мл за да се види дали няма да реагира лошо на новато мляко и постепенно се увеличава дозата. Не съм чувала да се смесват в едно шише.
Може да не иска да яде и от честите смени.
Колко е голямо бебето. Аз смених млякото чак на 1 годинка все пак. Помня, че като минавах от 1-цата на двойката пак така бавно го направих.

# 3
  • Мнения: 5 001
Колко е голямо детето и по колко яде?

# 4
  • Мнения: 162
Можеш да смесиш двете млека, но не мисля че това ще помогне особено. По-добре пробвай с мляко на съвсем друга марка. Дъщеря ми не искаше да яде навремето никакво АМ, пробвах Аптамил, Милумил, Фризо, Нутрилон, който я и запече. Ядеше 40 г доброволно и 20 г насила, а беше на3 месеца. Когато стана на 4, по настояване на педиатърката, започнах с квасено кисело мляко и започна да яде по-добре. Синът ми пък не искаше кърма. Храних го с Аптамил, когато отказа и него, дадох Хип, сега сме на Фризо, но от известно време и него не иска. Може би им омръзва един и същи вкус, знам ли? Квасеното мляко може да се въведе след 6 месец, но не е желателно. Аз още не съм го въвела. Успех, но да знаеш, че злоядото дете е голяма мъка.

# 5
  • Мнения: 62
Аз на два пъти заместих аптамил със милумил , иначе сме си на аптамил основно но нямах възможност да обикалям да търся нашето мляко когато на двата пъти отивах да купувам от кауфланд и го нямаше.Малко на своя глава го направих но си спомням че нашата педи ми беше казала че разликата между тях е в това че милумил е по-подсладено и било по принцип за по-капризни бебета.Моето бебе изобщо не направи разлика и съответно нямаше никакви реакции от каквото и било естество .Не смятам обаче за напред да го правя пак де това смесване на млеката

Общи условия

Активация на акаунт