Хубав крем за лице за мазна кожа

  • 16 292
  • 23
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Търся наистина добър крем за лице,но кожата ми е доста мазна и като се намажа ставам направо толкова лъскава,че...не мога да се гледам.Дори и разни хидратиращи пробвах,но не съм много доволна.Дайте ми предложения,като споменете и евентуално цени.

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
Аз от скоро съм със смесена кожа  Sick и съм много доволна от Хепи Дерм на Лореал и от Hydro-Protect Matt на Юсерин. Предпочитам втория защото има защитен фактор.
И двете кремчета са леки и супер хидратиращи....

# 2
  • София
  • Мнения: 9 398
Наде, и аз съм си взела Хидро протект-а за зимата. Но кремчето, не флуида. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46 437
.....и съм много доволна от Хепи Дерм на Лореал ........

Наде, аз си взех същия, но за суха кожа. Да попитам може ли да се ползва за зимата  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 1 634
Наскоро ми подариха това: http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=skincare& … =62&ref=email
МНого съм доволна!! А моята кожа е отвратна.

Другият вариянт, но не толкова качествен, който ползвам и пак не е зле е purew fection на Avon(зелената серия). Сега даже са изкарали и такава пудра и се надявам свекърва ми да не ме забрави:)

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Наскоро ми подариха това: http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=skincare& … =62&ref=email
МНого съм доволна!! А моята кожа е отвратна.

Другият вариянт, но не толкова качествен, който ползвам и пак не е зле е purew fection на Avon(зелената серия). Сега даже са изкарали и такава пудра и се надявам свекърва ми да не ме забрави:)

Ами аз ползвам гела на Ейвън-зелената серия,харесва ми и съм доволна,но за крем ми се ще нещо по-добро.
А за пудрата и аз се чудя Thinking,май ще си я взема

# 6
Защо не пробвате на Виши хидратиращия крем от серията Нормадерм? Скоро моя приятелка си взе и е много доволна.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 291
.....и съм много доволна от Хепи Дерм на Лореал ........

Наде, аз си взех същия, но за суха кожа. Да попитам може ли да се ползва за зимата  Embarassed
Tо сигурно може, ама зависи дали си по цяла зима навън или забита в някой офис.... имам някакви смътни спомени че зимния крем не трябва да е хидратиращ, а по скоро предпазващ  newsm78
Аз съм по цял ден в офиса, та мисля и зимата да си продължа с хидратиращите кремчета  Mr. Green
Копче, аз предпочитам кремчета в туби или в краен случай с помпа... хич не ми е кеф да бъркам в бурканче, затова предпочетох флуида.

# 8
  • София
  • Мнения: 118
Аз съм по-скоро със смесен тип кожа, но ползвам козметика за мазна,  и ти препоръчвам едно кремче, от което останах много доволна.Струва 10 лв, има ги в добре заредените аптеки, казва се Herbina, ето ги http://big.bg/modules/news02/comment_new.php?com_itemid=580 зелената серия, на него пише матиращ гел крем, да не объркаш, защото има серия clearline, която е по-скоро за младежка кожа, аз първия път се обърках и си взех от този за мазна, но другия е доста ефективен.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 398
Копче, аз предпочитам кремчета в туби или в краен случай с помпа... хич не ми е кеф да бъркам в бурканче, затова предпочетох флуида.
О, и аз съм така. Laughing
Но, за зимата флуидът е добър само за нощен крем, според моето скромно мнение. Wink
Та затова се прежалих за бурканчето. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Хепидерм флуид на Л`Ореал - само че за суха и чувствителна кожа, защото, въпреки, че е по-скоро мазна, кожата ми е и чувствителна, а и на моменти така изсъхва, че започва да се лющи /на определени места/. Много е хубаво кремчето. Вече съм към края на първата опаковка, която ползвам, но скоро ще ходим в МЕТРО и възнамерявам да си купя отново /първото бе пак оттам/.

# 11
  • Мнения: 3 835
Аз от скоро съм със смесена кожа  Sick и съм много доволна от Хепи Дерм на Лореал и от Hydro-Protect Matt на Юсерин. Предпочитам втория защото има защитен фактор.
И двете кремчета са леки и супер хидратиращи....

Точно на този крем на Eucerin и аз съм хвърлила око  Simple Smile  Но ми се иска първо да го опитам - надявам се да дават тестери  newsm78

А от Хепидерма - кремa - ми излязоха пъпки. Хем се мазах два-три пъти с него от мострата в сп. Ел.  Naughty

# 12
effaclar на Ла Рош, освен това ЛА Рош имат един крем с витамини, но не се сещам за името, във флаконче като дезодорант е, миналата зима го ползвах и бях доволна... На Юсерин на мен ми идват мазнички, а съм с комбинирана кожа... Ако можеш, си вземи тестерчета

# 13
  • София
  • Мнения: 9 398
ЛА Рош имат един крем с витамини, но не се сещам за името, във флаконче като дезодорант е
Да не би да е бил на Рок? Wink Hydra + Vitamines Actives Spf 15.
Аз бях с него миналата зима- но доста лъщи. Иска си пудричка после. Flutter

# 14
  • Germany
  • Мнения: 2 003
Момичета, а някой може ли да ми каже аптека в Бургас, където има продуктите на Herbina? Чувала съм доста добри неща за тях.

Общи условия

Активация на акаунт