МД отделение Майчин риск

  • 1 862
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Здравейте момичета.
Водя се рискова бременност. Ходих в няколко болници за да проуча вариантите за раждане при тях и те тактично ми отказаха и ме насочиха към МД.
Моля Ви тези от вас, които са раждали скоро в МД с проблемно износване и рисково раждане да споделят впечатлението си от лекари, цени, отношение, на някой налагало ли се е да се вика външен консултант(друг специалист от външна болница).... ще ме улесните ако ми дадете и координати на лекари от това отделение.
Предварително Ви благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 229
Здравей,
преди месец и половина родих със секцио в МД, водех се рискова бременност заради високото ми кръвно и разни други неща. Горещо ти препоръчвам Д-р Дяволов /завеждащ отделението на 5 -ти етаж, мисля че точно "Майчин риск" се казва/. Като цяло съм изключително доволна от МД, за втори път раждам там, има изключителни специалисти, никой не ми е искал подкупи.  Чух, че и Д-р Маринов бил много добър.
Желая ти успех!

# 2
  • Мнения: 75
Дяволов е в сектор Б на 5я ет. Аз лежах там но в другия сектор и не бях особено очарована.Трябваше да ме консултурат с външен специалист и го направиха но ме пратиха сама да се консултирам и да го търся и да му разяснявам моя случай.А той написа нещо колкото да не е без хич.Така си ме и изписаха без да сам наясно с моя случай.Сигурна съм че с Дяволов нещата стоят по друг начин.И аз мисля да се насоча към него,ако раждам в МД-понеже още несъм го решила.

# 3
  • Мнения: 122
Родих при д-р Дяволов преди 4 м и съм изключително доволна лежала съм по време на бремеността си при него на 5ет и мога да кажа че е един от най добрите специалисти за рискова бременост.Ако искаш негови кординати пиши.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 120
Родих преди малко повече от месец в МД, като преди това лежах 5 дни в отделението на д-р Дяволов.
Препоръчвам ти го! Ако имам друго дете и него в МД ще родя.
Ако се притесняваш, всеки ден има свиждане от 16:00 до 18:00.
Качи се до отделението и поразпитай другите бременни, които са там.
Сигурна съм, че ще получиш само положителни отзиви.
Преди да родя в МД бях чувала какви ли не страхотии за там, но сега съм убедена, че там е единственото място в България с  толкова добри специалисти. Ежедневно им препращат най-трудните случаи. И най-важното е, че работят в екип, а това го няма в никоя частна клиника.

# 5
  • Мнения: 694
Аз ти препоръчвам да се консултираш с Виолета Димитрова ,тя да те следи , а за раждането  може и Дяволов може и някой друг Хранов те всички правят секцио аз раждах при Румен Димитров той е завеждащ на аг отделението на 9 етаж!Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт