Подарък за РД на 7 годишно момиче

  • 7 637
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418
Здравейте!Другата седмица сме канени на рожден ден на едно 7 годишно момиченче,което от септември тръгва на училище.Молбата ми е да дадете някаква идея за подарък,защото идея си нямам какво бих могла да купя.Тя много обича да чете книжки.Благодаря Ви предварително за идеите!

# 1
  • Мнения: 808
Аз ти препоръчвам да и купиш нещо свързано с актуалните в момента детски сериали. Има страхотни подаръчни козметични комплекти с Hannah Montana или High School Musical. Пак на същата тематика има ученически раници или пък по-кокетни малки чантички. На мен на скоро ми се наложи да купувам подарък за момиченце на същата възраст и взех точно това- много красива чанта през рамо, която става и за училище.

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Аз като майка на една почти 7-годишо момиче, ще ти казва на какво би се зарадвала моята госпожица:
1. На някой козметичен комплект за малки госпожици - има комплект парфюм и дезодорант на Хана Монтана; или други подобни. На моята ще й хареса и някоя гривна, колие , пръстенче, диадемка и нещо подобно за кипрене.  Grinning
2. На някоя хубава чанта с героите от сериалите - моята в момента се кефи много на Хана Монтана, На Уинкс, на Русалките Н2О.
3. На някакви  аксесоари  пак със същите герои - например несесерче за химикалки, или моливник, или нещо такова.
4. Или книжка на тази тема.
5. Моята харесва и такива комплекти с керамични фигурки за оцветяване и всякакви помагала за рисуване.
6. Моята от доста време ме врънка да й купувам рокля на  някаква героиня от Дисни - Пепеляшка, Спящата красавици и т.н. ( но няма да я огрее скоро - да дам 60 лв за рокля, която ще облече сигурно само 1 път - на рождения си ден Wink).



Но всичко  зависи от интересите на девойката, за която е подаръка.

# 3
  • Мнения: 47 821
Бих заложила на хубава книга, като това
http://knigosviat.net/?bookstore=book&book=148197&buy=50 … D0%B7%D0%BA%D0%B8 виждала съм я и е много красива,с твърди корици, или някоя енциклопедия или тази книга http://knigosviat.net/?bookstore=book&book=142523&buy=%D … D1%83%D1%86%D0%B8

Общи условия

Активация на акаунт