Родени 2004г.

  • 51 790
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Да ви разкажа как весело мина снощи нашия Час на Земята. Голяма радост настана в тъмното. Направиха си палатка от един фотьойл, който се разглобява на твърда и мека част, покриха всичко с чаршафи и се пъхнаха вътре с фенерче. После им омръзна и Теди дойде да ми помага в правенето на салата - тоест да ми свети с фенерче. Имахме и лекция за природата, земята, вредните газове и т.н. Теди преброи колко прозорци светят срещу нас, а като свърши часът пак се залепи да брои новите светещи. Беше малко разочарована, че твърде малко хора са загасили светлините. Но общо-взето много остана доволна и горда, че е участвала в нещо толкова мащабно. Grinning

# 721
  • Мнения: 763
Лулумба, докато ти четох поста ми стана едно такова детско. Може ли да съм ти дете и аз! Ще слушам, ще папкам, много ще спинкам /ама много/ и с удоволствие ще участвам във всяка една щуротия! Praynig
Нашият Час на Земята мина не толкова забавно. Бяхме на вилата на свекърва ми, защото децата нещо са болни. Еми кашля и подсмърча, а малкият е с юнашки сополи. Вирусни инфекции и при двамата. Решихме, че и те имат право на чист въздух /за парк или площадка не стават - ще ме погнат майките и ще са прави..... Mr. Green/, та ги заведохме при бабата и те слънце да видят. Прибрахме се точно около 20:30 и просто нямаше как да се включим с всички сакчета, пликчета и прочее нещица за носене. Нищо! Догодина! Предполагам, че и на двамата ще им бъде забавно.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ И МНОГО УСМИВКИ! Peace

# 722
  • Мнения: 834
Момичета и момчета, преди да е свършил този ден да честитя Празника на всички Цветни създания тук!!!  bouquet Да сте ми свежи и красиви като цветята!

Моята дъщеря си има зъбче tooth, което е изкарало наполовина без никой да разбере. Старото почти не се клати и утре ще ходим на зъбар да ни го махне, защото новото е отвътре като втори ред зъби. Като акула е Joy Сигурно затова е била нервна и неспокойна миналите 2седм. newsm78 Даже в сряда след градината и давах малко панадол, защото се оплакваше от главоболие Wink Мислех си, че е от излизането на двора във ветровитото време, от неспане, от ...незнам какво Rolling Eyes, а то явно е било от зъбчето. Все пак си е правило нова дупчица покрай старото, а не на негово място. Лошото е, че и второто белее по същия начин, та утре може да се наложи да ги вадим и 2-те докато не са тръгнали в неправилна посока Wink

За часа на Земята не сме правили нищо специално. Бяхме навън с приятели, на пицария, нямаше как да отида и да дръпна шалтера на заведението Heart Eyes
Иначе, .Lulumba, като ти четох поста съжалих, че не съм била у вас вместо на пицария. Доста интересно е било Grinning

# 723
  • Мнения: 2 529
Честито на именниците!   bouquet

За Часа на Земята и ние не изгасихме осветлението  Embarassed , но пък както писах, понякога в Банкя имаме и по няколко часа без ток  Laughing

# 724
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Седефка, честито зъбче.  Heart Eyes
Кики, то вие с този диско-режим сте се отчели за години напред. Mr. Green

Хубав ден и прекрасна седмица желая на всичкиииии..... Hug

# 725
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ние бяхме на гости. Децата дивяха и щуряха. Никой не се е и сетил за деня на Земята. У нас доста часове е било тъмно този ден, така че смятам, че сме се отчели макар и несъзнателно.
Лулу, много ми хареса как сте го организирали. Представих си,  че и аз съм в палатката. Blush

# 726
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Освен следващият път да ви поканя с децата на палатка у дома, ама ще си носите фенерчета, че са ни само две. Mr. Green
Ей, сега видях, че сме на 49 стр. и може да ни хлопнат резето. Може ли някой да подготви новата темичка? Аз не ставам, защото съм много скарана с оформлението и няма да се получи красиво. Thinking

# 727
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Лулу, имаме фенерчета.  Peace
Нямам нищо против да пусна темата.
Ето я новата тема, но можем още малко да попишем и в старата.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=486342.msg14671490#msg14671490

Последна редакция: пн, 29 мар 2010, 14:54 от valка

Общи условия

Активация на акаунт