ГЛИСТИ

  • 3 511
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
От известно време детето ми се оплаква от болки в корема.Боли го непрекъснато.Почти всяка вечер заспива с бусколизин.Правихме какви ли не изследвания сега предстои скоч проба и изследване на акото.Много е бледичък.Не мога да кажа,че губи тегло или,че не се храни.
Ози дем му дадох едно хапче за обезпаразитяване.Втори ден пък давам и разхлабително.Нямам търпение да видя резултата. CryЧувствам се безсилна.Много ми е мъчно,че все го боли.
Имали ли сте подобен проблем?Помогнете ми със съвет или ми разкажете как е протекло при вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 426
Ами докато не излязат резултатите нищо не можеш да предприемеш освен да му даваш нещо за болката и от къде реши че са глисти

# 2
  • Мнения: 348
На ехограф гледаха ли го?

# 3
  • Мнения: 25 600
За първи път чувам, че наличието на глисти е свързано с болка в корема. Чувала съм само за сърбеж в аналната област.  Thinking
На какъв лекар води детето и какви изследвания му правиха?

# 4
  • Мнения: 5 468
А как се лекуват глистите? Премахват де..

# 5
  • Мнения: 25 600
Има си хапчета.  Laughing
Също и със сурово тиквено семе, според народната медицина.

# 6
  • Мнения: 5 468
Има си хапчета.  Laughing
Също и със сурово тиквено семе, според народната медицина.
Сийке, драго ми е да те видя  Wink

# 7
  • Мнения: 121
Uordanka darpatova кажи какво стана - детето добре ли е вече? Глисти имаше ли? Нормално е да има болки в коремната област при глисти. Даже и температура може да се вдигне. Четох че преминават и в белите дробове.... изобщо коварни гадинки мръсни.  Аз вчера в акото на каката видях 1 глистче - само едно.  От известно време скърца много със зъбе вечер и от тогава все я карам да ака на кукото че да видя ако има нещо но.... да сега не се бяха показали гадинките! И да се чеше по дупето не съм забелязала. И вече решихме че е на нервна почва и че ще пущаме изследване за градина и тъкмо от това ако щях да взимам и да нося в ХЕИ и то хоп - една гад изкочи! И как толкова време се е мъчело милото а аз щото не виждам в акото глисти и не му пущам и изследвания... И днес дадох прословутото хапче и след 2 седмици пак - за яйцата. И само не ми стана ясно защо кат отрябват 2 хапчета в опаковката са 6?  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 821
И днес дадох прословутото хапче и след 2 седмици пак - за яйцата. И само не ми стана ясно защо кат отрябват 2 хапчета в опаковката са 6?  newsm78
Хубаво е пролет и есен да се дава...т.е. имаш за три цикъла...

# 9
  • Мнения: 121
То хубаво ама никой не ми каза - личната даже не знаеше дали се пие или смуче или дъвче - били сменени можело и на ампулки да са!!!! Питах ние да пием ли - не нямало нужда newsm78 а в нета четох че трябва. А в тази или другата тема някой писа че три дни ще пият цялата къща по 1 хапче........... И аз как да съм сигурна че детето ми ще се изчисти???????

# 10
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
А аз някога съм купувал за голямата хапчета , но не им помня името и бяха само 2 в опаковката. За малката са ми давали сироп,но и него не помня. Embarassed
А опитай както е писала Сийка с сурови тиквени семки по 10 обелени всяка сутрин на гладно.

# 11
  • Мнения: 121
поръчала съм да ми донесат тиквено семе. Иначе хапче изпихме вчера но днес като акаше нямаше нищо в акото... Колко дни след това ще ги изакаме гадовете?????

Общи условия

Активация на акаунт