Жената Овен - Тема 7

  • 21 064
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Маргалони, къде се загуби, бе пиле.
Минавам на ЛС

# 16
  • Мнения: 1 568
Маргалони, къде се загуби, бе пиле.
Минавам на ЛС

Тука съм.
Пускам си скайпа,пиши ми там,че тук кутията ми прелива...

# 17
  • Varna
  • Мнения: 2 594
МАРГАЛЦЕ Hug
Гледам, че и ти обичаш отоманки като мене.  Wink

# 18
  • Мнения: 1 568
МАРГАЛЦЕ Hug
Гледам, че и ти обичаш отоманки като мене.  Wink

лИбЯ ги много шЪ знаЙш Joy
Ей тъй,да има hahaha

# 19
  • Мнения: 1 568
Не съм лакома,но човек в къщи трябва да му е удобно и хубаво,да се чувства дето има една приказка"бял човек" Peace

# 20
  • Мнения: 1 085
Записвам се.

# 21
  • Мнения: 1 568

Запиши се JoyИ какво си записа? Joy
Майтапче мацка Joy

# 22
  • Мнения: 8 242
Уф.. нямате намиране  Rolling Eyes

# 23
  • Varna
  • Мнения: 2 594
МАРГАЛЦЕ Hug
Много ми е хубаво у дома, уютно ми е. Със удоволствие се прибирам. Мойта шефка ми казваше, че у нас имало духче и за това било толкова приятно. И каза, че като починала нейната майка тяхното духче си отишло със майка и. Никога не се чувствала повече така както когато майка и била жива.
Така, че момичета вярвам, че във вашите домове има такова духче където и да живеете във момента. Бах писала, че където и да сме живели по квартирите, винаги гледахме да ни е и удобно и уютно и по възможност красиво. Влизала съм във домове като от картинките на Еличка, обаче вътре ми е било студено. А съм влизала във къщи във които даже е било е неприбрано и ми е било толкова уютно и топло и не ми се е тръгвало. Това е то красивия и уютен дом за мене...

# 24
  • Мнения: 1 277
ЕЛИЧКА Hug
Обаче Мацка, моя първия е със такива цветове като твоя петия smile3534 И гарнитурата ми е такова жълтУ . Абе у нас е жълтУ като почнеш от антретУ. Много го обичам тоя цвят бееееей newsm47

И у нас е така. Коридорът все още не е жълт, но и на него съм му вдигнала мерника Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 568
МАРГАЛЦЕ Hug
Много ми е хубаво у дома, уютно ми е. Със удоволствие се прибирам. Мойта шефка ми казваше, че у нас имало духче и за това било толкова приятно. И каза, че като починала нейната майка тяхното духче си отишло със майка и. Никога не се чувствала повече така както когато майка и била жива.
Така, че момичета вярвам, че във вашите домове има такова духче където и да живеете във момента. Бах писала, че където и да сме живели по квартирите, винаги гледахме да ни е и удобно и уютно и по възможност красиво. Влизала съм във домове като от картинките на Еличка, обаче вътре ми е било студено. А съм влизала във къщи във които даже е било е неприбрано и ми е било толкова уютно и топло и не ми се е тръгвало. Това е то красивия и уютен дом за мене...


 Peace
Дом се купува,избира и прави със сърце,не с очи Peace

# 26
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Благодаря ви момичета за милите думи. Делте, то и тук не се държи на краснописа, но Виви е в частно училище и в него изискванията са много високи, затова се държи на всичко. Аз се надявам да издържи на натиска като поотрасне. То първи клас е общо взето лесно, но после става напрегнато.

А колкото до хола, аз много исках нашия хол да бъде в черно и бяло. Обожавам я тази комбинация, но съкровището каза, че нямал да може да се отпусне и затова стигнахме до компромисен вариант - бяло и бордо.

Маргало, имаш право дом се купува и се прави със сърце.

А за духове и други подобни, аз да ви кажа не вярвам. За мен е важна атмосферата, която хората създават. Аз съм от тези, които не вярват в нищо, нито в магии, нито в духове, нито в каквито и да било подобни, даже не бих казала, че вярвам в Господ наистина. Никога не съм била, нито при гледачки, нито при баячки и т.н. Всички такива за мен са измамници.

# 27
  • Мнения: 644
Здравейте, записвам се, петата на 26.03.  Grinning
На живо познавам само една жена на моята дата, но пък сме и в една година.  Laughing
Холът ми също е в жълто и светло. Чудя се има ли овен, да обича сумрак и хладни тонове у дома си...
И как чак сега я виждам тази тема, също се чудя... Laughing

# 28
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Cayenne,  welcome.

# 29
  • Мнения: 608
Cayenne,добре дошла!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт