Книга за възпитанието на едногодишно дете?

  • 2 855
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Някой може ли да ми изпати линк за някоя хубава книга за възпитанието на децата между 1 и 2 години. От скоро започнах да се сблъсквам с някои проблеми от типа: удря другите деца, замерва с играчки и т. н. А си беше едно послушно ангелче Laughing...до скоро
Блягодаря предварително!
В книжарницата нищо подходящо не намерих Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 613
Аз съм доволна от книгите на д-р Фицхю Додсън "Изкуството да бъдеш родител" и "Как да приучим децата на дисциплина".

Мисля, че може и от нета да си ги дръпнеш.

# 2
  • Мнения: 1 613
Ето от тук може да си дръпнеш "Изкуството да бъдеш родител"

http://www.izvorite.com/downloud/kartoteka.htm

# 3
  • Мнения: 603
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГОООО! Laughing

# 4
  • Мнения: 1 639
Ето от тук може да си дръпнеш "Изкуството да бъдеш родител"

http://www.izvorite.com/downloud/kartoteka.htm

  На мен ми се тегли нещо във формат MP3 , ама не се отваря.   
 Бъркам ли някъде?  newsm78 

 Иначе тази книга съм я виждала в книжарницата и може и да си я купя....

# 5
  • Мнения: 603
Като RAR архив се тегли /roditel.rar/. Да не би да нямаш инсталиран RAR архиватор. Или виждаш нещо друго, което си теглила. Няма начин да е MP3.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 216
Ето от тук може да си дръпнеш "Изкуството да бъдеш родител"

http://www.izvorite.com/downloud/kartoteka.htm

  На мен ми се тегли нещо във формат MP3 , ама не се отваря.   
 Бъркам ли някъде?  newsm78 

 Иначе тази книга съм я виждала в книжарницата и може и да си я купя....

Аз си я направих в Word-овски файл, за да я дам на сестра ми. Ако искаш, мога да ти я пратя по мейла. Разделих я на 2 файла, за да мога да я кача на дискети.

# 7
  • Мнения: 3 550
Може ли и на мен да изпратиш във формат WORD?
iskra_iskrenova@abv.bg
Благодаря предварително!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 440
Аз съм я прелиствала тази книга на Ф.Додсън и не ми допадна особено , но живо се интересувам от книгата на Трейси Хог за децата на тази възраст. Казва се "Secrets of the Baby Whisperer for Toddlers". Ako някой я има , моля да свирка !!!  Praynig

# 9
  • Мнения: 1 613
"Secrets of the Baby Whisperer for Toddlers". Ako някой я има , моля да свирка !!!  Praynig

Мисля, че от тук може да я изтеглиш

http://www.powells.com/cgi-bin/biblio?inkey=92-0345455495-0

# 10
  • Мнения: 1 639
Аз си я направих в Word-овски файл, за да я дам на сестра ми. Ако искаш, мога да ти я пратя по мейла. Разделих я на 2 файла, за да мога да я кача на дискети.

  Да, искам . Много ще съм ти благодарна  Hug  . Пратих ти е-майл-а на лична.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 216
Bisttra, Steisi,
изпратих ви мейл с прикачени 2 файла. Пишете ми на лични, ако не сте го получили или има някакъв проблем с отварянето.

# 12
Някой купувал ли си е някоя от тези книги?
Как да научим детето на добри обноски-Пеги Поуст, Синди Поуст Сенин
Нека поговорим... Пол Колман
Какво те чака през втората и третата година на детето -Арлийн Айзенберг, Хайди Мъркоф, Санди Хатауей
  Отговорът е НЕ-Синтия Уидам

Тайната на щастливото детство
ще ми е полезно ако споделите мнения за някоя от тях-струват ли си, мога ли да ги намеря от някъде да ги изтегля или ако сте ги обсъждали дайте ми линкове, че се опитах да ги търся с търсачката ама нещо не ми се получава
Благодаря ви Grinning

# 13
  • Мнения: 1 639
Някой купувал ли си е някоя от тези книги?
Как да научим детето на добри обноски-Пеги Поуст, Синди Поуст Сенин
Нека поговорим... Пол Колман
Какво те чака през втората и третата година на детето -Арлийн Айзенберг, Хайди Мъркоф, Санди Хатауей
  Отговорът е НЕ-Синтия Уидам

Тайната на щастливото детство
ще ми е полезно ако споделите мнения за някоя от тях-струват ли си, мога ли да ги намеря от някъде да ги изтегля или ако сте ги обсъждали дайте ми линкове, че се опитах да ги търся с търсачката ама нещо не ми се получава
Благодаря ви Grinning

 Всичките заглавия съм ги срещала в книжарницата , от където пазаря .

 Какво те чака през втората и третата година на детето -Арлийн Айзенберг, Хайди Мъркоф, Санди Хатауей
Разглеждала съм я , но не бих си я купила . Доста скъпа и някак си за малък период  Rolling Eyes

Тайната на щастливото детство  , този може би ще я купя , но не съм решила още ....тук в нета съм я срещала , но сега не мога да я открия ( за купуване  online не за сваляне )

  Как да научим детето на добри обноски-Пеги Поуст, Синди Поуст Сенин - тази също мисля да я разгледам по-обстойно , когато имам време и евентуално да я взема.....

  Някой , ако ги е чел да сподели мнение
 Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 877

 Какво те чака през втората и третата година на детето - Имам я, доста е изчерпателна. Не я ползвам дотам често, обаче - същата информация се съдържа в сайта на babycenter.com
В книгата има най-разнообразна информация, много добра е като помагало.
Няма обаче ясна основна линия, която да се запомни и да няма нужда да я разлистваш всеки път.
Има голяма секция за здравето на детето, често срещани болести и препоръчвани лечения
Развитието на детето по месеци
Очаквани поведенчески стадии и проблеми
Методи за разрешаването им
Начини да стимулирате ума на детето си
Изобщо, не е лоша. Но не е и изключителна, предвид цената.

Общи условия

Активация на акаунт