детски оказион в Русе

  • 4 685
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте мами Stop,искам да си продам количката в някои оказион,но незнам къде има такива.Чух за един до руското консулство,но ми казаха че там има малко стока и се продава много бавно.Моля ви споделете знаете ли някое друго място в Русе,където могат да се оставят колички и проходилки  newsm78

# 1
  • Мнения: 41
Здравей,има един оказион до полицията.Като тръгнеш от Сердика,по посока за Кръговото.Завиваш  надясно уличката,преди кръговото,оказиончето и то е в дясно.
Надявам се да си ме разбрала.

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте, аз си оставих количката в оказиона срещу руското консулство, май се беше Веселото слонче или нещо такова. След около седмица ми се обадиха, че са я продали. Изненадах се, че стана толкова бързо. Само, че вместо да се върна с парички почти ги похарчих пак там - но за дрешки. Simple Smile. Якенцето беше даже с етикет. Явно на много хора им остават неносени дрешки. Как става това - незнам newsm78. Ние доста се цапаме.

# 3
  • Мнения: 0
Оказиона зад полицията наистина е по отдавна,но продавачката е изключително груба и нелюбезна.......аз си оставих количката и столчето за кола срещу Руското Консулство-отне им десетина дни и ми се обадиха,че са ги продали.....останах много доволна ,а и магазина е по хубав и голям и предлага доста неща-аз бързо се изкуших и се върнах почти без парички от там.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 79
аз пък днес случайно се натъкнах на един оказион даже днес отварял зад халите се намира

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте мами, преди време си оставих количката на оказиона до кръговото,но продавачката не беше никак любезна,а после като я продаде,ме върна защото не си носех договора,въпреки че и показах личната си карта #2gunfire А днес си оставих проходилката в едно ново оказионче зад халите,по-точно зад двора на училище Отец Паисий,което ме учуди с това че е разделено на оказион и нови стоки,включително и дрешки,храни и играчки,които са на много приемливи цени...даже ако не са и по-ниски от щастливото бебе  Laughing Видях че има от нашите памперси на canbebe и утре ще ходя да си купя.Ще пиша отзиви Hug

# 6
  • Мнения: 3
Здравейте мами,днес ходих до оказиона зад халите-казва се Мечо Пух,и да ви се похваля си купихме от canbebe-то промо пакет с  2 пакета мокри кърпички и подлоганче,всичко запечатано в пакета Crazy  Освен това продавачката е много мила и подарява шнолки към покупката  Laughing Абе с две думи,краино вереме беше и в нашия квартал да направят такова магазинче,че в халите не ми се говори на какви цени съм купувала млеката и памперсите на бебо #2gunfire

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте и аз го посетих магазинчето зад Халите и си взех страхотна лятна количка и от млечните каши на Ганчев.Имат някакви нови с праскова,сега ще ги пробване за следобедна закуска Simple Smile Между другото и на нас ни дадоха шнолки   bouquet Май ще ми стане любимото магазинче  Wink

# 8
  • Мнения: 0
Здравейте, Stopаз също посетих оказиончето зад халите,не съм очарована,много е малко и почти е празно няма никакво изобилие от стоки Thinkingима едно друго до Руското консулство аз от там си пазарувам и съм много доволна  bouquetима доста по-голям избор зе бебо Praynig

# 9
  • Мнения: 0
Привет и от мен  Hug И аз отидох на новото зад халите и ми хареса защото има всичко необходимо.Да,мъничко е но пък е заредено с всякакви неща,заради които до сега ходих чак до щастливото бебе.А що се отнася до оказиона до Руското консулство,на мен ми направи впчатление че е голям и празен-два пъти ходих до там и нищо не можах да си избера  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте пак и от мен...по рано писах в темата ,а сега се включвам за да опровергая казаното от мамите за оказиона срещу Руското Консулство-Веселото Слонче ,че е голям и празен-
Мили мами явно скоро не сте го посещавали,защото сега предлага страшно много неща и честно казано незнам дали в Русе има магазин ,който да предлага цялата серия от сокове,пюрета,каши менюта-изобщо всичко на Ганчев-ние много ги похапваме а има и на Hipp и Nestle,имат също и страхотни летни шапки и всякакви играчки,дрънкалки,шишета,памперси......спирам защото му направих голяма реклама,но откакто си занесохме при тях количката и столчето и те ни ги продадоха много бързо сме много доволни и все от там си пазаруваме и всичко е с много изгодни цени....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Аз пък искрено се забавлявам с вас.
Как пък 90 % успяхте да се регистрирате в един ден  Laughing
Но сте забавни, ще ви следя постовете, явно конкуренцията в Русе е голяма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт