Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 005
  • 980
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 463
Ние дадохме само 300 лв. аванс. Вратите  си взехме  от Стар Челик. 5 броя HDF бели. Като цяло  доволна.

# 856
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Към вече миналите по пътя с вратите, какъв % платихте при поръчка?
Мисля че писах преди време, една фирма ни поиска 100% авансово, политика им било, не можело по-малко. Практика ли е при подобните фирми?
Да си знам да питам изрично, защото не съм ОК, разбира се.
Изобщо не е нормално, особено ако в тези 100% "авансово" са включили и монтажа. Има фирми, които взимат много малък аванс, което за мен е гаранция, че ще си свършат добре работата - другото е изнудване. Един аванс, няма логика да надвишава  50%. И монтажа задължително се плаща след като сте огледали всичко и нямате забележки.

# 857
  • София
  • Мнения: 3 159
Точно тази част от процеса ме притеснява. Повечето фирми внасят, а не произвеждат вратите, така че качеството на самата врата не зависи от тях, но пък най-много поразии могат да свършат при монтажа. А като са взели парите, ходИ ги търси после да поправят ако има забележки. Не, 50% и на мен ми е психологическата граница за какъвто и да било аванс.
В сегашния ни апартамент поправяха врати гаранционно, на целия блок наведнъж защото се оказа че почти няма неразлепена каса, и беше някакъв ужас. Едната ни врата сега е малко по-зле от преди поправката, а ако не бяха задвижили нещата директно от Контракт Сити, едва ли изобщо щяха да дойдат.

# 858
  • Мнения: 179
Някои от вас поръчвали ли са интериорни врати от Карабулев с естествен фурнир и с ФАЛЦ?

# 859
  • Мнения: 989
Разбира се, че не е нормално и не бих се съгласила.
Инос ни взеха 50% авансово по спомен.
Ско, какъв тип врати взехте от Инос? Имахте ли и за баня?

# 860
  • Мнения: 3 070
Боядисан MDF.
За банята - също.

# 861
  • Мнения: 99
Не поръчвайте от Транспрогрес, изключително некоректна фирма, която гледа бързо да ви вземе парите, пък после монтажа може и да почака. Вратата ми е с дефект, който впоследствие замазаха.

# 862
  • Мнения: 1 750
Може ли да споделите от кои точно Порта доорс не сте доволни, защото виждам няколко търговци на тази марка?

# 863
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Може ли да споделите от кои точно Порта доорс не сте доволни, защото виждам няколко търговци на тази марка?
Ние сме недоволни от монтажниците и самите врати. Офисът, от който поръчахме е на Цариградско шосе 319. Служителят на място беше любезен и обясни всичко, но не можа да ни помогне, когато монтажниците правиха мизерии. Били външна фирма и нищо не можел да направи и спомена, че не за пръв път имат оплаквания от монтаж.

# 864
  • Мнения: 29
За гр. София съм поръчвала в края на 2014 г. интериорни врати от фирма Nice doors. Вратите са от пдч мисля, с дървен фурнир, като цяло доста добра визия. До момента нямам забележки. Една от вратите е монтирана на банята, водата не пръска директно, но става доста влажно и засега няма проблем. Мисля, че една врата струваше около 550 лв.

# 865
  • София
  • Мнения: 3 159
Днес пак ходихме за врати, ужас някакъв е това търсене.
4ти път в Порта доорс на Цариградско шосе. Не работеше, въпреки работното си време. Звъннах, човекът съвместявал длъжности, не можело все да му е отворен магазина.
После опитахме да видим Инос. Пълна пародия. Няма табела, няма работно време, ни-що. Нещо като гаражче и телефона от сайта им на А4 лист. И на него звъннах - В Русе съм. Греда и 3/4.
Карабулев работеха, малко са ни над бюджета, но може би си заслужава.
А, и магазинът на Стар Челик на детелината за Симеоновско шосе не работи.
Ако някой смята да ходи в гореизброените, имайте предвид че може да ги няма.

# 866
  • Мнения: 1 223
Доволна от Порта нова в Люлин. Монтираха ни немски врати Граде.

# 867
  • Мнения: 989
За Инос трябва да се уговориш по телефона, защото явно са постоянно по обекти. И ние с тях сме се хванали, и дори човекът в магазина ни изчака след работно време. Този който е бил в Русе е управителя и пътува редовно, до колкото аз разбрах, а има един човек, с който ние се срещнахме в магазина. Тези дни ги чакаме за размери и после ще дам информация.

# 868
  • Мнения: 4 565
Дами (и господа), в момента ми разбиват старата врата и ще монтират новата. Стискайте палци всичко да е наред, и после ще дам отзиви за фирмата.

# 869
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Дами (и господа), в момента ми разбиват старата врата и ще монтират новата. Стискайте палци всичко да е наред, и после ще дам отзиви за фирмата.
Hands Plus1 дай Боже!

Общи условия

Активация на акаунт