Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 945
За съжаление не си бременна.

# 946
Мами... Моля за вашето мнение ... Вчера си направих тест за бременност на който се появи втора много бледа черта, днес повторих теста и резултата е същия . Дали според Вас  има бременност?

# 947
  • Varna
Мисля, че да.

# 948
Веси, обикновено щом има втора дори и много бледа, резултатът си е положителен. Поне така четох аз, когато се чудех. Условието е, разбира се, е да си спазила инструкиите. При мен шуърчек не хвана бременността в началото, но ранните тестове на believe (едни, които са по два броя) хванаха. Първият от тях беше много блед, а вторият няколко часа по-късно - по-наситен. Вече съм почти в трети месец, но когато ги правих, тъкмо ми беше закъсняло. Вариант ти е и да почакаш ден-два. Аз лично тогава сметнах, че кръвен не си заслужава чак.

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 19:44 от Frejya_here

# 949
Привет отново на всички! Да се включа и аз: през целия декември правихме опити за бебче (за пръв път), трябваше да ми дойде на 28.12.18 г., но не ми е дошло до днес.. Естествено правих тест за бременност, и двата отрицателни, за съжаление Sad. Но от миналата седмица имам напрежение в гърдите, такова като ПМС. Днес съм на лекар, но искам и всички вас да попитам, колкото и тъп да е въптосът ми, в текущия месец ли трябва да има положителен резултат, ако съм бременна (опити през целия декември и липса на М в текущия) или по—късно? Благодаря и хубав ден на всички! Simple SmileHug

# 950
# 951
Привет отново на всички! Да се включа и аз: през целия декември правихме опити за бебче (за пръв път), трябваше да ми дойде на 28.12.18 г., но не ми е дошло до днес.. Естествено правих тест за бременност, и двата отрицателни, за съжаление Sad. Но от миналата седмица имам напрежение в гърдите, такова като ПМС. Днес съм на лекар, но искам и всички вас да попитам, колкото и тъп да е въптосът ми, в текущия месец ли трябва да има положителен резултат, ако съм бременна (опити през целия декември и липса на М в текущия) или по—късно? Благодаря и хубав ден на всички! Simple SmileHug
При късна овулация, абсолютно възможно е да не отчете със такова закъснение, Аз съм правила престо на 8 дневно закъснение и едно голямо нищо, реших, че кистата дава ядове ( имах си) и когато отидох на преглед се установи бременност - взех един тъп, обикновен тест от аптеката и на него като грейна таз ярка червена черта.... ума и дума загубих. Идеята ми е, фалшиво позитивен тест - няма. Има фалшиво отрицателен. Можеш да пуснеш едни кръвни изследвания и да видиш със сигурност,  но може и да изчакаш утре сутрин  и да направиш сутрешен тест- не престо или шурчек, а обикновен тест.

Nansi Tihomirova 615287 хубав положителен тест ! Честито!

# 952
При късна овулация, абсолютно възможно е да не отчете със такова закъснение, Аз съм правила престо на 8 дневно закъснение и едно голямо нищо, реших, че кистата дава ядове ( имах си) и когато отидох на преглед се установи бременност - взех един тъп, обикновен тест от аптеката и на него като грейна таз ярка червена черта.... ума и дума загубих. Идеята ми е, фалшиво позитивен тест - няма. Има фалшиво отрицателен. Можеш да пуснеш едни кръвни изследвания и да видиш със сигурност,  но може и да изчакаш утре сутрин  и да направиш сутрешен тест- не престо или шурчек, а обикновен тест.

Nansi Tihomirova 615287 хубав положителен тест ! Честито!

Да се отчета след прегледа—дебела лигавица 9 мм, следа от жълто тяло в левия яйчник, все още няма потвърдена бременност, но и не е изключена. Същото ме посъветва и гинеколога ми—да изчакам и ако не ми дойде тест, след това всички хормонални изследвания, ако няма Б.

Все пак се надявам, че има Б 🙏🙏🙏🙏. Все пак не мога да се похваля със супер точна менструация, съответно овулация.

# 953
  • София
BellAaAa Стискам палци да има бебе този път 🙏😊🤗 И на мен ми казаха същото първият път когато отидох! И се оказа, че съм с късна овулация и за това теста показва мнооого бледа черта, защото е било много рано. Изчакай още малко и после пиши да ни се похвалиш. 😊

# 954

Резултатът от днес, не съм бременна, до колкото виждам или греша?
Пуста надежда... Cry

# 955
  • Пловдив
Не си бременна за съжаление.

# 956
Здравейте, закъснява ми 6 дни, днес си направих тест но, втората черта е бледа може ли да показва грешно и бременност да няма?
Щом има втора черта, макар и бледа, значи има и бременност. Изчакай още седмица и можеш да посетиш гинеколог.
   взех час за утре благодаря ти.

Още тогава се видя бебчо. ❤️

Общи условия

Активация на акаунт