Радостта ни е голяма, ЮНСКО бебе казва МА-МА - (тема 102)

  • 22 439
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 96
Здравейте,
Marinova, Amorelove, Marieta, vili dankova, Polito, Anelia, Франческа, благодаря за милите думи за Петър.   bouquet

SheIsInLove, бисквитине каши имат и плазмон /пиша ти като вариант/, за млякото сменяй Аптамила и Петър, който  рчдко отказва храна на Аптамила се мръщеше и го хвърляхме само, а се бяхме и "запасили" и две кутии от това мляко отидоха за кучето ooooh!

Anelia, парченца давам на Петър, но са с размер колкото грахово зърно, ако са по меки, и колкото 1/2 грахово зърно, ако са по-твърди. Веднъж вече се задави и не ми се рискува, пък има време да яде твърда храна на големи хапки Peace ?И аз започнах да му давам първо по меки бисквитки /на плазмон биберон, които буквално се разтварят в устата/, но явно децата минават и през фаза да се задавят, но прдпочитам да съм по-предпазлива.

Франчи, петицията е подписана  Peace


След като вчера имаше само 1.5 часа следобед сън /събуди се в 9.30 , вечерта заспа в 20.30/, днес Петър все още спи, сутринта е бил буден от 7 до 8 ...и сега все още спи не мога да повярвам, че се наспах  Crazy , явно му идва в повечко умората напоследък, но като е буден постоянно е прав или иска да го държа за ръце да ходи.

# 721
  • Мнения: 46
Lsb, поставиха му  Синфлорикс преди два дни - първи прием. В една аптека я продаваха за 157 лв, мъжът ми я взе от Хасково за 142 лв, а после разбрах, че в аптека Марешки е 136 лв.
На мен пък ми казаха, че Синфлорикс е по-добра от Превенар, защото е разработена за европейския паза. Педиатри много, мнения различни Peace
Нели, давам му да гризе бисквитка, банан, но под мой контрол. Дъвче си ги. Дадох му и ябълка, но се задави, защото е по-твърда и вече не повтарям тази грешка.
Вигантол давам по една капка, но доста често забравям Embarassed Педиатърката каза да давам до края на този месец и да спирам. Вече има достатъчно слънце. На втори прием при ортопед ще го водя като проходи.
Поли, не мога да отговоря на въпросите ти.
Поли поли, Петър стои много стабилно, браво на него!
Чета за много новоозъбили се бебчета - леко и безболезнено никнене им пожелавам! Аз давам Дентокинд и от прахчетата Аштън и Парсънс.
Франческа, ако пак ти се пригади /дано не става/, при мен действа изцеден лимон с малко захар, половин лъжичка сода и вода. Пия го на малки глътки и гаденето и повръщането спират. Дано вече си добре. Колкото до петицията в подписа ти- веднага ми направи впечатление и сега ще прочета и подпиша.
Мартенички ще купя днес или утре. На Ицко ще вържа най-обикновена на ръчичката, но ще закача и на количката.
Хранене навън - само докато беше изцяло на кърма. Сега си закусва в къщи, разхождаме го, прибираме се за обяд и после пак разходка. За мое съжаление майка ми тръгва от понеделник на работа и може би ще пропускаме сутрешната разходка, защото тя го извеждаше по това време.
Забравих какво друго щях да пиша Embarassed Грета, права си, че е от ЕГН-то Laughing

# 722
  • Мнения: 9 814
Бисквитите за бебета /Плазмон, Хипп/ са съвсем различни от коричката хляб.
Симона също яде без проблем от първите, но от хляба се дави.

# 723
  • Мнения: 310
Такъв хубав ден! Приятен да е!

Нели ,защо не късаш ти парченцата.

Вчера така гледаше печеното пиле ,че малко и дадох Wink

Франчи подписах! Малко хора са в списъка,нека всички се включим : Peace

# 724
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=477147.new#new

Ето новата тема, заповядайте. Доста инфо скрих, ако не ви харесва така, ще върнем стария вид Simple Smile

Хайде, хубав ден от мен, ще яхвам колата Simple Smile

gmarinova

Общи условия

Активация на акаунт