Детска градина "Мирослава"Пловдив

  • 10 413
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 066
Привет!Пускам тема ,защото не намерих много инфо за тази градина освен ,че  е връзкарска,елитна и много близо до нас!Мнения,моля!
Детето ми е набор 2008(28 май) и се очаква да тръгне септември 2011!Документи,срокове,изисквания!Каквото и както се сетите!
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Всяка градина в Пловдив сама определя сроковете за подаване на документите. Затова трябва да се проверява в самите градини. Нужните документи са: ксерокопие от акта за раждане на детето и заявление (молба) от родителя. Заявлението може да е свободен текст или пък готова бланка от съответната градина. Освен предимствата за прием, определени от Общинския съвет в Пловдив, градината сама определя и свои такива. За всички предимства е необходимо да се набавят и документите, с които се доказва правото им на ползване.

# 2
  • Мнения: 3 066
Благодаря!Ако отида там ще ме приеме ли директорката на разговор за условията им?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 347
Благодаря!Ако отида там ще ме приеме ли директорката на разговор за условията им?
По-скоро НЕ. Миналото лято отидох, понеже синът ни е набор 2007г., и аз като теб исках да поразпитам, да погледна условията ако може....Децата ги бяха извели на двора, и една от лелките ми обясни много накратко за документите, за оглеждане - каза, че е забрането, за разговор с директорката - ми каза "ако само за това ще говорите, няма да ви приеме".

# 4
  • Мнения: 3 066
Благодаря!Ако отида там ще ме приеме ли директорката на разговор за условията им?
По-скоро НЕ. Миналото лято отидох, понеже синът ни е набор 2007г., и аз като теб исках да поразпитам, да погледна условията ако може....Децата ги бяха извели на двора, и една от лелките ми обясни много накратко за документите, за оглеждане - каза, че е забрането, за разговор с директорката - ми каза "ако само за това ще говорите, няма да ви приеме".
Е,браво а, за какво да говорим за времемто ли>Нали е директор на ДГ и хората това ги интересува!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 347
Благодаря!Ако отида там ще ме приеме ли директорката на разговор за условията им?
По-скоро НЕ. Миналото лято отидох, понеже синът ни е набор 2007г., и аз като теб исках да поразпитам, да погледна условията ако може....Децата ги бяха извели на двора, и една от лелките ми обясни много накратко за документите, за оглеждане - каза, че е забрането, за разговор с директорката - ми каза "ако само за това ще говорите, няма да ви приеме".
Е,браво а, за какво да говорим за времемто ли>Нали е директор на ДГ и хората това ги интересува!
И аз като теб разсъждавам и точно заради това отидох.....останах малко разочарована, но в крайна сметка пак там ще запишем детето, тя ни е най-близко, аз съм без кола и не мога да обикалям квартала или града да си водя на градина детето.

# 6
Позволявам си да дам мнение като майка на дете, което в момента завършва "Мирослава" : подредете си приоритите. Ако търсите добра материална база, без съмнение там ще я намерите. Ако търсите душевен комфорт за детето си - едва ли.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Децата ми са във втора група и харесват градината. Така че не можем да говорим за всички деца на куп. Прибират се спокойни и харесват госпожите си. Същото го коментирахме с наш приятел, чието дете е в първа група.
         tanyatais, потърси пак директорката.  И базата ще видиш. Аз ходих с децата през лятото преди да тръгнат на градина през септември, да разгледаме. В двора имаше една госпожа с децата от сборна група. Много любезна беше. Разказа ми много неща. Така че аз съм доволна от градината, но се надявам да се включат и още мами и да добиеш по- пълна представа.

# 8
  • Мнения: 3 066
Благодаря ви ,ще ги посетим като се постопли!
ninya_2003 -Защо ако търсим душевен комфорт за детето ни там не бихме го намерили?

# 9
  • Мнения: 1
Първо се започва с 600лв ,които даваш на алчната директорка и след това всеки месец по 20 лв.допълнителни такси за детето.Незнам докога ще продължава така тази жена....... ooooh!

# 10
  • Мнения: 690
докато някой не сигнализира, където трябва  Wink Ако си мълчите и плащате, ще продължава още дълго така ...

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 347
докато някой не сигнализира, където трябва  Wink Ако си мълчите и плащате, ще продължава още дълго така ...
Познавам лично родители, които пуснаха оплакване в инспектората, абсолютен факт е, че детето им беше изгонено от градината месец след това.
И моето дете се чувства добре сред връстниците си и госпожите му, които и аз много харесвам, но има неща..., които всички родители виждат, а се правят на ударени с мокър парцал Crossing Arms. Но то това си е характерно, за голяма част от българите изобщо.

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 15:05 от mamaden

# 12
  • Мнения: 1
 Rolling Eyes Леле какви изказвания ,направо съм потресена . Как не се намери една майка да сподели тук -за хубавото,което се прави в детската градина ,в какво растат децата ни ,какъв начален тласък им се дава и подготвят за живота .Как на мен не се поискаха толкова пари ??? На първата родителска среща помня се каза  "ние пари не събираме ,ако ви харесва в какво ще израснат децата ви през тези 4 години това е ,ако не, се избира родителски комитет и се решава ..... " Още много мога да пиша ...Много моля майките от ЦДГ Мирослава напишете и вие ... Създават се клюки и неверни неща .... Не мислите ли ,че с подобни изказвания обиждате за хубавото време ,което сме изкарвали и ние с децата , за празниците и за всички организации. Аз лично ще защитя директорката - тази жена не спи ,мисли само как да направи нас и децата ни щастливи и достойни .... Как никой не написа колко купи спечелени имат децата ни ,колко грамоти и т.н. ,а само глупости ,които на всичкото отгоре са и измислица . Хайде сега майки пишете и "Кой сега е № 1 - това чували ли са вашите деца ..................... Ще пиша пак .
Помислете ,че това може да се прочете и от някой от персонала на градината - колко ли обидени ще са те ???? А ми и  самата директорка ???  newsm78

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 12:45 от мама ДЖИ

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Вече втора година, синковецът ми е в "Мирослава". Имах едни притеснения аз преди да тръгне, но те не се оправдаха. Единствените пари, които сме давали са, за да подновим леглата в първа група, а във втора сменихме климатика. Предпочитам даването на пари (10 лв.) всеки месец за консумативи (мокри кърпи, тоалетна хартия, салфетки, вода, чаши и какво ли още не), пред това да мъкна с торбите всеки месец гореизброените неща. Отчетността за всеки изхарчен лев е безупречна!
Подкуп не съм чула да е искан или даван на директорката, която е оплювана много, но пък ще кажа, че жената с голям хъс си върши работата и претенциозността й в голяма степен помага на градината да изгежда така, както е в момента! А тя (материалнат база) е в перфектно състояние! Взискателността към персонала също е голяма и аз лично съм доволна от нашите учителки и лели.
Е, има ги и "дарителите", но всичко е на добра воля.
Това е мнението ми Wink

# 14
  • Мнения: 1 094
Здравейте! Темата е доста стара, но за да не пускам нова реших да пиша тук. Някой знае ли следващата 2017 година кои учители ще поемат първа група? Моля за по-актуални мнения и впечатления за градината!

Общи условия

Активация на акаунт