Нова октомврийска седмица 3 - 9.10

  • 9 465
  • 357
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 402
Привет от мен, по- зле съм от вчера, запушили са ми се дробовете и не мога да дишам изобщо! Пия от отварата на Морена дано да помогне - сега обаче ми се струва, че ще пукна - толкова слаба се чувствам, а от едно ходене до 00 така се задъхвам, че ми трябват 15 мин да си възстановя дишането! Бих менала на антибиотик веднага, но ме е страх! Накой знае ли някакви лекарства на билкова основа -  дали ще помогнат? smile3518 newsm45 Weary

# 346
  • Мнения: 2 015
 newsm53 Какво ви става бе хора един като се разболее и другите и те се връзват за леглото.Що не става тъй и с бебетата.Аз все още съм добре,за щастие.

# 347
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Етина аз бях така преди 2 дни - излекувах се с много изцедени лимони с мед, пих осцилококцинум, дококото знам той е хомеопатичен и е безвреден при евентуална бременност. Много чай, компрес с ракия на гърлото /мен много ме боляха сливиците/, разтривки.
Аз пък умирам от болки днес - тая лелка ми взе здравето, то все ме е боляло но както ме боли днес не е било  #Crazy ,глава ме боли а за капак час по час ходя да прегръщам тоалетната чиния за да повръщам. И съм сама вкъщи разбира се така че няма на кого да се оплача освен на вас.  Cry

# 348
  • Мнения: 9 091
Ети, според мен давай с антибиотик, не знам, ако не е рано за тест-м направи си...ох, не знам и аз какво да ти кажа, обаче да не си усложниш положението. Надявам се все пак товарата да ти помогне по малко Sad
Жабче, надеждата остава за следващия месец, нали го знаеш девиза WinkА защо повръщаш?
Хера, и при нас е пълно с таквиз гадини, само да махна комарника и плъзват, и котката не ми върши работа щото само като ги доближи и почва да мръщи муцунката, нещо явно й миришат Mr. Green Не занм как да се отървеш...
Моя милост цяла вечер не е спала...от парене и течение Embarassed Sick От антибиотиците веднага плувнах в гъби, а сега съм и в овулация и познайте какво става- лепкаво и разтегливо течение, съчетано с парене и дискомфорт Sick И промивка даже не мога да си направя, щото още три дни съм на лекарства и няма смисъл...уффф #Cussing out Ще оживея ли ...

# 349
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Стеф и аз не знам, сутринта се събудих с ужасно гадене и тичах до тоалетната. Час по-късно дойде лелката и ме заболя мноооого силно корема, а гаденето и повръщането продължават. Какво е сега това чудо не знам...
Ох и аз съм така след употреба на антибиотик, понякога и след обикновена настинка. И сега се страхувам че ще ме нападнат, нали бях болна последните дни.

# 350
  • Мнения: 9 091
То като се замисля и аз съм имала няколко такива менструации с адски болки и гадене, но повръщане не съм стигала, но аз много рядко повръщам така че...не се притеснявай, можеш да си направиш лимон с вода, много тонизиращо за такива случай Blush

# 351
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
А това с гъбичките е ужасно гадно, при мен и много трудно се лекуват - с месеци си ги влача и с какво ли не ги моря гадините. Те обаче упорито отказват да се разделят с мен. Та ако се появят сега ще е просто отвратително. Иначе за паренето ми помагат външни промивки с цитросепт - веднага ми олеква.

# 352
  • Мнения: 390
Хера,тръгнаха ли вече тия гадини?Отврат са.Вкъщи е същото през пролетта и есента.До колкото знам имат си ареал ли се казваше,дето се размножават.Явно ти живееш на такова място,както и аз.Целият ни квартал пищи от тях,но лошата новина е,че няма спасение.Поне до колкото никой при нас не се еспасил.Не знам какво количество има при вас,но щесравня нашествието,при нас,със скакалците в Южна Америка.
Иначе,и аз чакам лелка.Уж на 18,а гърдите ще ме спукат.
Жабче,Тоя вирус е много гаден.Някаде прочетох за Осцилококцинум.Това е много добро.А лимоните просто ги гълтай с килограми.Друго спасение няма,май.
  love001  love001  love001на всички!

# 353
  • Мнения: 6 992
Стеф, светни ме какъв е тоя номер с числата в подписа, срещам го напоследък и не мога да схвана Rolling Eyes

# 354
  • Мнения: 9 091
Туй са прокълнатите числа от сериала LOST, има 32 страници тема в Клюкарника Embarassed като те знам тебе, много ще се зарибиш ако го гледаш Crazy

# 355
  • Мнения: 6 992
 Crazy Ох,боже, тва ли било...И аз се чудя ...Даже си мислех, че са числа от тотото в началото, ама после и при други хора по други форуми го видях, та се замислих Rolling Eyes Ама аз няма къде да го гледам, а и помня,че едно време гледах няколко серии и ми беше досаден. Може би защото не го хванах от началото:) Виж сапунките са друго нещо Mr. Green Там от където и да го хванеш, все едно Laughing

# 356
  • Мнения: 431
Жабче ако така ще се почувставаш по добре и аз приех на гости лелката днес. Още си ближа раните от разочерованието. Поне ще се претна да ходя яко на фитнес до другата оволация, защото докато си измислях симптоми на бременност съм качила някое килце. Много ми е криво, ама какво да се прави. Другият месец пак.

# 357
  • Мнения: 9 091
Ео, къде си го гледала newsm78 Май го дават само AXN, сега даже повтарят старите серии. От нета се сваля по принцип. Ама как ще ти е досаден Rolling Eyes То те грабва още от първата секунда...нали за един и същи филм говорим? Дето едни пътници се разбиват със самолет на един остров...и от там започват чудесиите Crazy

Общи условия

Активация на акаунт