За каква се мислите?

  • 3 990
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 579
Не мога да отговоря,защото няма опцията която е м/у 2 и 3.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 440
Аз се мисля за 1  smile3521

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Хи,хи..като гледам,преобладава опция 1,което означава,че тук,във форума е пълно с красавици по рождение..........

Нормално е, ако имахме реална преценка за себе си , сигурно 2/3 от жените трябва да се самоубият!  Grinning

# 33
  • Мнения: 3 576
Защо да трябва да се самоубиват???
Аз съм на мнение, че всяка жена може да бъде красива, стига малко да се постарае и да поработи върху себе си. Пък и все някъде ще има мъж, за когото тя ще бъде най-красивата жена на света Simple Smile

За себе си мога да кажа опция 2 - без грим и подходящи дрехи никога не съм се харесвала, изключение - когато съм на плажа, но определено като се събудя и се погледна в огледалото нищо хубаво не виждам Wink
Но щом се облека, понагримирам самочуствието ми коренно се променя и да, много се харесвам и смятам, че съм харесвана.
Не всеки се ражда красив, но затова е модата и козметиката, за да може да се чустваме по-добре Simple Smile

# 34
# 35
  • Мнения: 2 952
За щастливка , галеница на  съдбата.... newsm74
 
Иначе съм си   и  хубава ....е ... баш  рошава и по пижама .. Rolling Eyes..малко ми се поскрива  хубостта .....от косата де  Mr. Green и от пижамата.... Wink

# 36
  • Мнения: 1 464
2 ама понякога се чувствам 3 Crazy

# 37
# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
аз ли за каква се мисля? за 1 докато огледалото не ме опровергае  hahaha

# 39
  • Мнения: 2 792
 Аз не знам, не се мисля за красива по рождение, определено нямам чертите на класическа красавица. От друга страна не се гримирам често, доста съм мургава с много тъмно кафяви очи, с две думи цветна съм и само да си сложа молив се забелязва.
  Преди имах страхотна фигура (мерки 93-бюст, 65-талия, 91-ханш при ръст 176 см), сега не толкова страхотна (тука не ми се пишат мерки Mr. Green), но пък и не натрапчиво безнадежна. В общи линии имам някакво излъчване, което действа на мъжката половина, защото никога ни съм била пренебрегвана и не оставям незабелязана, но в никакъв случай не смятам, че съм нещо фатално и незабравимо.

# 40
  • Мнения: 730
Nomer 1 sym si,ne moga da se vidia s pijama,zashtoto ne obli4am,sutrin se vijdam samo s prashki i roshava kosa i se haresvam mnogo Whistling

# 41
  • Мнения: 2 529
С годините ставам все по-уверена и оттам...красива Sunglasses

# 42
  • Мнения: 3 342
С годините ставам все по-уверена и оттам...красива Sunglasses


newsm10 newsm74
Знаеш ли, и аз се чувствам по същия начин... Отговорих с 2, но може би скоро, с натрупване на годинките/колкото и невероятно да звучи/, бих могла да дам и отговор едно. Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 2 856
1
чара си е чар, това си е по рождение  Crazy

# 44
  • Мнения: 1 120
За красива по рождение!  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт