За каква се мислите?

  • 3 990
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 473
Всеки ден различно се чувствам, за това отговорих с Друго(последна опция) Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 1 178
Някога бях красива по рождение:
 4470Зелени о4и, 4уплива гъста кестенява коса, матова кожа, стройна фигура е никога не съм била слаба по скоро бях секси /голям бюст и малък хан6/
От вси4ко това ми остана само цвета на о4ите:
косата ми се изправи, ама не съвсем то4но толкова, 4е да не може да се оформи при4еска като хората - казват, 4е било от хормоните smile3511,
матовата ми кожа се покри с пигментационни петна, пак от хормоните и от меланина,
фигурата ми е вси4ко друго но не и СЕКСИ, по време на  preggo ка4их 24 кг, от което корема ми се нацъфка със стрии, след раждането се разделих с 10 кг, от които 4700 бяха    ylinfant, по някакъв индекс трябва да сваля 18 кг  smile3515

Сега сутрин като си видя ро6авата глава в огледалото ми идва да се гръмна.
Мислих да гласувам "Друго", ама то е пак между 2 и 3, пък аз никаде не се вмествам, 6тото колкото и да се гримирам с лицето го докарвам, но по- надолу МЪКА...
така, 4е ако не добавите опции
"някога бях красива по рождение" или "спестявам за пласти4ни операци" ,
аз няма къде да гласувам  newsm78 newsm78
PS Ако някой пита, като съм такова стра6или6те какво правя в рубриката "Красива мама", ами и аз искам да съм красива пък   261uu

Последна редакция: пн, 10 окт 2005, 13:30 от megstar

# 47
  • Мнения: 8 505
Красива съм си по рождение (някъде се е изгубила скромността ми Wink) и слава богу,защото съм скарана и с боичките,и с парцалките и ако не ми беше такова генчето,щях да съм смугла и неугледна с маратонките и спортните панталони...

# 48
  • Мнения: 5 577
С малко гримче и прическа ставам.  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 5 828
3 в 1  Sunglasses  Wink

# 50
  • Мнения: 46 510
о...аз съм 2 отвсякъде
толкова съм светла, че без грим съм изкъпано коте

Все едно аз съм го писала  Laughing
Дори вечер като си мия лицето си слагам молив на веждите, нищо, че си лягам, просто не се понасям  Sick  гъсти са, но не се виждат въобще  Close в моя край на такива викат "беломуняви"  Laughing
Номер 2 за мен, въпреки, че с толкова кила от горе и един тон грим да сложа, пак няма да се харесвам, както преди  Confused

# 51
  • Мнения: 1 283
......ами и аз искам да съм красива пък   261uu

то и аз искам,ама.... Rolling Eyes трябва да сваля мин. 10-тина килца,малко грим и ще замязам горе-долу! Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 006
Понеже съм си оптимист, отговорих с "грозното пате" - щото се надявам, че се остарея като красив лебед Joy Joy Joy
само да не си остана патка, с тия 20 кг отгоре, бая угоена
Ама мен си ме харесват вкъщи Laughing

# 53
  • Мнения: 6 472
Абе ужкем съм си хубава по природа Flutter, ама като мацна някоя и друга боичка съвсем почвам да хващам дикиш Joy

# 54
  • Мнения: 3 153
Единствено тия 10 кила ме делят от 1 Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 7 430

Хайде заедно ще ги сваляме  Hug  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 4 423
Хайде Дидка Hug, имам нужда някой да ми дава хъс. Rolling EyesНаправо казвай от къде ще почваме!
Аз имам кростренажор в къщи,но съм се качвала 2 пъти Embarassed Embarassed
Чакам предложения! Wink

# 57
  • Мнения: 4 629
Аз съм като жената описана в опция 1

# 58
  • Мнения: 7 430
Хайде Дидка Hug, имам нужда някой да ми дава хъс. Rolling EyesНаправо казвай от къде ще почваме!
Аз имам кростренажор в къщи,но съм се качвала 2 пъти Embarassed Embarassed
Чакам предложения! Wink

Оки...ама хайде на ЛС  Hug че да не разводняваме темичката  Wink

# 59
  • Мнения: 10 758
Отговорих с последната опция.
 Всеки ден се чуствам различно.Според настроението Laughing

Общи условия

Активация на акаунт