kopche си има момиченце!

  • 3 892
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Честита нова радост!!!
Много усмивки на гордите родители!!!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 152
Мила Копче, да ти е жива и здрава малката Лора!

Да ви носи само хубави емоции и радост!

И да споделя - ние с Иванела, сме се отчели малко след теб - в
10 часа и 6 мин. на 29.07. в Окръжна болница. Сигурно сме се срещали по коридорите / нали и ти там щеше да раждаш?/...

# 47
  • София
  • Мнения: 9 374
Благодаря ви от сърце на всички за добрите думи и прекрасните пожелания! Simple Smile
Много сте мили всички и много, много ме зарадвахте! Simple Smile

Благодаря много и на майчетата от форума, които ме подкрепяха и окуражаваха всеки ден до финала!

В неделя ни изписаха и вече сме си у дома Laughing .
Раждането, както и Маммма е писала, мина доста бързо, чак накрая ми се струваше невороятно, че така бъзро е минало всичко. Отидох за предизвикване в 14ч., поставяне на хапче, тоалет и пр. и вече със силни болки към 17ч., докато проверят разкритието и веднага започна разждането след спукването на околоплодният мехур. В 17.33 проплака Лора.  Grinning

Доволна съм много от д-р Кръстев и акушерката Симеонова. Даже повече на нея трябва да благодаря. Знаете, че акушерките имат не малка роля преди и по време на раждането.

Имам два шева в наследство, които вчера вече д-ра свали и сега положението е по-спокойно. Simple Smile

Адаптираме се добре към обстановката в къщи. Кърмим се засега доста успешно. Макар и още трудно да се справям с гърдите. Wink

Всички много и се радваме на Лори, но не мога да ви опиша каква радост е за баткото. Laughing  Първите му думи по телефона бяха: Мамо, благодаря ти че ми роди бебе! Grinning
Непрекъснато иска да я гушка- няма спасение; наблюдава я, иска да стои при нея само, да я гали и целува. Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 9 374
Цитат на: Sunny bunny
Мила Копче, да ти е жива и здрава малката Лора!

Да ви носи само хубави емоции и радост!

И да споделя - ние с Иванела, сме се отчели малко след теб - в
10 часа и 6 мин. на 29.07. в Окръжна болница. Сигурно сме се срещали по коридорите / нали и ти там щеше да раждаш?/...


Благодаря ти, мила! Simple Smile
Честита ти госпожица и на теб! Много да ви радва двамата с тате! Simple Smile

Да, аз родих в Окръжна. Бях в 8 стая. Сигурно сме се видели- няма начин!
Поздрави! wavey

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 217
Честито Копче! Grinning
Да ти е жива и здрава щерката, да е умна и хубава, сговорчива и послушна Grinning
Лора беше едно от наште имена в случай на момиченце Grinning

# 50
  • Мнения: 7 831
ЧЕСТИТО!!! Да е жива и здрава, да слуша, да расте засмяна и щастлива за радост на мама и татко.

Общи условия

Активация на акаунт