Списания

  • 10 480
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 052
Да поговорим за любими списания?

# 1
  • Мнения: 95
Аз си купувам EVA, Playboy, Maxim, FHM, Max, Паралели, National Geographic (последните няколко броя ги пропуснах). Има още, ама не ги "следя" всеки месец, като си спомня ще добавя.  Peace

# 2
  • Германия
  • Мнения: 240
Никакви не купувам, нямам излишни пари  Whistling

# 3
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Ползвам интернет.

# 4
  • Мнения: 517
L'Europeo , Madame Figaro и 8

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Години наред си купувах само Ева.Каквото ново женско списание излезеше на пазара си го купувах и пак установявах,че това списание най ми допада.За съжаление откакто се роди беби,първо нямах време да чета каквото и да било,освен форума,а впоследствие каквото купих биваше скъсано скоропостижно.Скоро не съм купувала,но смятам да опитам отново.При нашите като ходя чета едно Журнал за жената мисля че е-не е лошо за губене на време.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 476
Добре, че е колежката да ми носи! Блясък, Стори, Хай Клуб и Браво. Клюки.

# 7
  • Мнения: 339
Не купувам. Всичко, което е написано в списанията, го има в интернет.

# 8
  • Мнения: 1 310
В Мрeжата има всичко. Не ми трябват списания - само да плащам за реклами.

# 9
  • Мнения: 1 099
Паралели- за мен най- хубавото списание от както се помня. Има от всичко, написано на много приятен и културен език. За мен си заслужава 1,50 лв.

А за електронното четене- незнам дали някой ден, ще започне да ми доставя удоволствие. Друго си е да пипнеш  Sunglasses Mr. Green

# 10
  • Благоевград
  • Мнения: 79
Аз също няколко години подред купувах ЕВА, но откакто стана повече от половината реклами,се отказах.В нета всичко има преди да са излезли списанията и вестниците.

# 11
  • Мнения: 539
Най-често си купувам National Geographic и Joy.  Peace

# 12
  • Мнения: 1
Купувам си L'Europeo и ELLE.

# 13
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Космополитън, Ел, Мари Клер, Рийдърс Дайджест и Нешънъл Джиографик - всичко това от нета. Вече успях да изчета мартенските броеве (фук-фук).

# 14
  • Мнения: 1 507
L'Europeo, ЛИК и Списание 1.

Общи условия

Активация на акаунт