Re: Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 4

  • 29 418
  • 860
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
www.photobox.co.uk

Много интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. Доставката до БГ за снимки е 1.99 лири . Освен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , мат или гланц, със или без бяла рамка.

До 30 минути след поръчка, може да се влезе и да се направят промени !

Поръчката се доставя по пощата. Пратките са обикновени и не се записват никъде в пощата ! По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но ако до седмица поръчката ви не дойде , търсете я в пощенския клон!

При първоначална регистрация без покана получавате 40 броя безплатни снимки, а ако се регистрирате от покана получавате 50 броя безплатни снимки!

При първоначалната регистрация от покана получаваш 50бр безплатно,за това,че си се регистрирал.След като изпратиш покана на някого и той се регистрира и поръча,получаваш кредит от 2 лири, с който можеш да закупиш някой артикул или услуга от сайта .Ако са се регистрирали и поръчали двама от поканените от теб хора,получаваш 2 по 2 лири.
Промоцията за 50 бр безплатни снимки важи в срок един месец от регистрацията. Съответно канещия получава бонуса си за едни месец от датата на поръчката на поканения. А след като сте получили покана няма срок за регистрация. Така че, ако няма да поръчвате веднага, просто се регвате по-късно, когато ще поръчвате.

След като направите поръчката, първо получавате потвърдителен мейл, а след него се полчава втори мейл в който ви уведомяват, че поръчката пътува към Вас !


Веднага след като се регистрираш можеш да каниш. Имаш един месец да се възползваш от офертата!

Как се праща покана : my account - my referred friends - (под този надпис се пише мейла който искате да поканите, като предитова изтривате надписа вътре) Please separate each address with a comma or line break - send . Може да се пращат покани на няколко човека едновременно , но трябва да се поставя запетая и интервал след нея, преди следващия мейл !

Ако не се виждат папките със снимките от компютъра е нужно да инсталирате появилата се жълта лента в горния край на прозореца!

При попълване на адреса, ако полетата не са активни се натиска Enter your address manually , написано е с малки сиви букви !
За да няма проблем с пощенския код , първо изберете държавата , после въвеждайте кода, в противен случай може да ви поиска да е 5 цифрен пощенския код. Тогава сложете интервал или 0 пред кода !

При въвеждане на номера на картата цифрите се изписват без интервали!

Плащането става с Пейпал, дебитни или кредитни карти. Маестро карти не важат! За сега с една карта е плащано на повече от един акаунт !

Цената за доставка от 1.49 лири ( за Англия ) се променя на 1.99 лири при последната стъпка от поръчката, след като е въведена държавата !

Размерите за безплатни снимки са 6 на 4 и 6 на 4,5 инча. Ако се надвиши бройката от 50 безплатни, всяка следваща е 0.09 лири.

6х4 инча отговаря на нашите 10х15 см , 7х5 инча отговаря на нашите 13х18 см , 8х10 инча - 20х25 см ! 1 инч = 2.54 см

За кодове може да погледнете ТУК

Подробни указания как да направите поръчката си ТУК Благодарение на микки   bouquet  bouquet


Който иска покана да пише на който си избере от темата Peace


Предишни теми - 0 , 1, 2, 3

alina_si:

Плащането минава през Пей пал, но не е задължително да имате регистрация там.
В Артскау, например, така минават поръчките по 10 евро ( не помня точно).
Избирате плащане през пей пал.
Избирате държава България.
Вида на картата.
Всичко надолу е ясно.
Избирате бутона Review Payment , там ви показва каква е сумата която ще платите, натискате Pay и готово.
Явно така плащането става по сигурно за тях, не знам, особено за по малки суми.

(линк)

Успех!

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 14:46 от AnMary

# 1
  • Мнения: 8 926
Мерси Десита!

Hug

# 2
  • Мнения: 354
Здравейте в новата тема - дано най-сетне се наканя да ги поръчам тези снимки, дето съм ги наредила Simple Smile

# 3
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен в новата тема,Десита   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 447
Десита  Hug

# 5
  • Мнения: 1 254
хоп и аз тук! Simple Smile поръчах си първите снимки и ги чакам с нетърпение

# 6
  • Мнения: 262
ако някой иска покана да пише

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 710
хайде и аз тук Heart Eyes

Десита   bouquet

# 8
  • Мнения: 820
ако някой иска покана да пише

Вместо запис - това няма нужда да се пише - всеки , който иска покана ще си напише сам... и дори може да си избере някого от темата и да му напише ЛС... такива призиви са .... не на място мисля !

# 9
  • Мнения: 2 075
ако някой иска покана да пише

Вместо запис - това няма нужда да се пише - всеки , който иска покана ще си напише сам... и дори може да си избере някого от темата и да му напише ЛС... такива призиви са .... не на място мисля !

и аз така мисля Който иска покана пише в темата

# 10
  • София
  • Мнения: 1 020
Хайде и аз в новата тема.
Десита  Heart Eyes.
Вместо запис ще кажа, че чакам две книжки 8/8 инча. Поръчах ги в неделя като ползвах и кодът поръчваш 2 на цената на една. Отделно имах и 14 лири от покани та двете книжки ми се вързаха има няма 20-тина лева. Сега чакам да видя хубавили са.

Едната ми е изцяло с фотошопски странички, другата е 50 на 50. Техните възможности обаче са доста ограничени, не като на Кравичката.

# 11
  • Мнения: 501
Имам въпрос за кодовете.Искам да поръчам чаша и в кодовете видях ето този код - FEBFREEMUGPOST ,но след като го въведа ми изписва това Free £2.49 UK first class delivery - when buy any photo mug

Add a photo mug to your basket and checkout in a single order.

Offer is valid until midnight on 28th Feb 2010. Only one offer code can be used per order. All standard Photobox terms & conditions apply.

Offer code accepted, but you still need to add items to your basket to get your discount .
Този код е сампо за Англия ли или аз пак не съм много добре с английския  Blush

# 12
  • Мнения: 12
абе момичета, като вадите толкова много снимки....,  избирате ли само хубавите или поръчвате наред.....и аз имам много снимки в компа , но избирам само 1 от 5 снимки...(средно)
 само качествени...
и още нещо
някой от вас пробвал ли е опцията   Auto Image Enhancement...
(автоматично подобрение на изображението)  photo smile3529

# 13
  • Мнения: 1 254
Зрънчо, пише че трябва да добавиш още артикули за да получиш отстъпката. Виж в информацията за този код какво трябва да поръчаш или направиш!

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 12:41 от ~*~Мис Каприз~*~

# 14
  • Мнения: 560
Последно да питам само през пейпал ли вече може да се плаща Tired

Общи условия

Активация на акаунт