Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 окт. 2005, 09:18 ч.

Имам следния въпрос

• 309
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
Здравейте,може би ви задавам много глупав въпрос,но какво да се прави-бременна съм в 5 месец и снощи докато мажех гърдите си с крем забелязах,че като притисна по-силно зърната избиват съвсем малки прозрачни капчици.Та понеже не съм наясно някой може ли да ми обясни какво е това и нормално ли е? Благодаря

# 1
Съвсем нормално.Коластра.Организмът ти се подготвя за кърменето. Laughing

# 2
  • Видин

newsm10

# 3
  • Sofia

Da. Pojelavam uspe6no kurmene Hug

# 4
  • София... с надежда за преселение.
Ех, Мая, аз се молех да имам такива ранни издайници на наличие на кърма, ама нъц. Само една сутрин в 8-ия месец се събудих с малко петно на лявата гърда. Това беше. И сега лявата ми е по-млечна Wink Grinning
Но, хубавото е, че си открила Кърмаческия форум. Започвай постепенно с Библиотеката - тъкмо сега му е времето да се настроиш да кърмиш продължително Heart Eyes И като прочетеш веднъж статиите, започни да следиш темите. После пак прочитай статиите... така важните неща се запомнят, а виждаш и как действат на практика при мамите Grinning Ако си от София можеш да дойдеш и на срещите на кърмачките. Поне ще видиш как се кърми в действие.... абе няма да те агитирам сега, но дано избереш кърменето като начин да храниш детето си Heart Eyes Grinning
По повода днес видях, че три кутии (или две бяха newsm78 ) Аптамил струват 17 лв. - не знам за колко време отиват, ама много ми се видя, бе Confused Дано даде Господ да си се кърмим още мноооого мреме Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт