ФЕВРУАРИ месец е студен, нищо - всички ще празнуват с мен!

  • 21 551
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 969
Честит Рожден ден на Алекс, Ники и Боби Да растат здрави и щастливи дечица за радост на мама и тати  newsm59
Честит рожден ден и на Биби Да си жива и здрава и много да те радват Крис и Елма  Hug

Хайде да се пооправи времето и да ги съберем дечицата в някой парк, какво ще кажете?

# 46
  • Мнения: 43
    Честит Рожден Ден и от мен на Алекс,Боби, Ники и на Биби живи и здрави, весели и усмихнати  newsm51 nbirthday Tada bdbaloni hbday

   Софи аз съм ЗА ще се радвам да се съберем повечко Simple Smile

# 47
  • Мнения: 341
ЧЕСТИТО НА ПОРАСНАЛИТЕ СЛАДУРИ !!!
За синузита най-много помагат торбички със морска сол нагряти на котлона, колкото можеш по горещи. Слагаш ги на носа и челото и в същото време слагаш морска вода в носа или физиологичен разтвор или пък капки ако е много запушен носа. Тази процедура поне 4-5 пъти на ден. Като изстине торбичката я слагаш и на лубопиткото дето те е зяпал през цялото време. Това помага и за кашлицата, щото тя в повечето случаи е от нослето. Изпитано, безболезнено средство. Имам синузит от 7-ми клас и само това помага.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 715
Да почерпим и ние Simple Smile


Да е жив и здрав Ники Hug Да радва всички около себе си, да расте усмихнат и спокоен!
Весело изкарване на празника на всички рожденици днес - малки и големи  bouquet

Софи, идеята за сбирка е чудесна. Ако пък искате, може и в клубче за общ РД Simple Smile Така и не се наканихме досега.

# 49
  • Мнения: 255
Честит Рожден Ден на синеочко Ники, чаровната Алекс и Боби! Желая им щастлива година с много изненади и весел празник днес.  ura Tada

Честит Рожден Ден и на Биби!   bouquet

Радостче, какво става с вас, ще оставате ли в яслата? Преборихте ли общината? Днес звъннах на поне 30 телефона, докато открия кой отговаря за яслите в София. Е, открих, но без резултат, сега ще пиша и на Фандъкова, но едва ли ще има полза.  ooooh!

# 50
  • Мнения: 1 516
....

Радостче, какво става с вас, ще оставате ли в яслата? Преборихте ли общината? Днес звъннах на поне 30 телефона, докато открия кой отговаря за яслите в София. Е, открих, но без резултат, сега ще пиша и на Фандъкова, но едва ли ще има полза.  ooooh!

Вики беше болен 10 дена и днес със  свито сърце го заведах в яслата , като очаквах да има бележка на вратата ,че го изписват, но нямаше. Очаквам обаче такава в най-скоро време. Измислила съм като се появи бележката, да отида с всичко бумаги дето съм ги събрала , при директорката и да я моля да го оставои до новата наредба. Разпечатала съм си официалната новина от сайта на МЗ и писмото до омутсмана. Ако милиш,че ще са ти от полза, ще ти ги изпратя на мейл.  И друга тактика бях намислила : да взема бележка от педиатъра с препоръка да го оставят 6 месеца и да й я занеса : ако я приеме супер , но ако не я приема ще й искам официален отказ на хартия и снего ще ходя в общината дами обяснят защо не може да остане ! И аз като теб се чудя какво правя - нямам големи надежди, но съм решила да направя всикчо, което зависи от мен!

# 51
  • Мнения: X
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Ники, Алекс и Боби! Весело и лъчезарно детство!
Биби, здраве и късмет ти желая!
Скай, това ме просълзи...на работа съм и не мога да си ревна, кат'тря'а...Страхотно е...благодаря ти!
Мерси на всички ви за съветите за синузита. Аз не мисля, че е чак синузит, но е някакъв упорит секрет. Да знаете обаче, че този спрей помага...и имам подобрение, балгодаря ви за положителната енергия.
Мартин е добре вече, тази вечер на контролен- стискайте палци.
Скай, а за хомеото...някак не вярвам все още и май не съм много близо до узряването  Embarassed
Радостче, Аврора, стискам ви палци в начинанието. Аз нямам подобни тревоги и не съм наясно с нормативните документи, но се надявам да преборите системата  Peace

# 52
  • Мнения: 1 516
Avrora, и от МЗ получих писмо (вчера) , в което ми казват, че готвят промяната - с подпис и печат . Ако не си се отказала , мога да ти го сканирам и изпратя!

# 53
  • Мнения: 1 701
Момичета, моето момче днес става на 3 Simple Smile
Понеже не съм фен на картинки с почерпки, ще ви ги спестя! И без това само очи пълнят! Wink
Много се вълнувам, а Пламъка горкия май му е все тая ...
Може би довечера на тържеството ще си усети празника, но за сега нищо...

# 54
  • София
  • Мнения: 969
Честит Рожден ден на Пламен и Крис Да са здрави и весели дечица, да не ядосват мама и тати и да бъдат грижовни батковци  Hug  nbirthday

Приятен и усмихнат ден от мен

# 55
  • Мнения: X
Честит Рожден Ден на Пламъчко и Крис! Жеая им здраве, усмивки и весели игри.

# 56
  • Мнения: 666


Да почерпя и аз днес за рождения ден на Кристиан и на патерица за моя рожден ден вчера. Благодаря ви за хубавите пожелания и милите думи.  Hug  bouquet

Честит Рожден Ден на Пламъчето на Wish.

# 57
  • Мнения: 2 922
Честито на Пламен, Кристиан и на другите малки рожденици, които съм пропуснала да поздравя!
Да са ни здрави и весели децата!  Tada

# 58
  • Мнения: 2 096
Благодаря за пожеланията от името на Ники..
Честит празник на Пламъчко!
Усмихнато детство за Алекс!

Нашият празник вчера мина добре.. детето се радва - особено на подаръците.. вечерта емоциите вече му идваха в повече.. но двете тържества минаха(в яслата и с приятелчетата).. имам още 3 обаче.. та нашия празник продължава..

# 59
  • София
  • Мнения: 618
Честит празник на Пламъка, Крис и всички станали на 3 тези дни  newsm67 Да са усмихнати и много щастливи   bouquet
sky*   fingerscrossed не е лесно това празнуване  Grinning
Дани откри сезона на АБ - от вчера е с цистит  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт