Да разгледаме "Майчин дом"

  • 3 600
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А ако пратите Реза (тя си пада фотаджийка  Grinning) и по другите АГ-та в София, тя и по-отвратителни фотоси би направила, ако това е целта.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green мога, мога:)

# 76
  • Мнения: 2 755
Tonita, позволих си да изкажа това мнение, защото имам поглед и от други б-ци, не само от АГ-тата и вярвай ми - никъде не е цветущо   Close.
Знам Шани. С малки изключения - Правителствена болница и "Св. Екатерина" ( Чирковата ) и тук-таме по някоя клиника в останалите болници, във всичко останало има още много неща за дооправяне, докато станат на европейско ниво. Ако, въобще в тази наша бедна държава, това е възможно. Sad Въобще в здравеопазването има толкова кусури, че ако тръгнем да ги дискутираме и 15 страници да изпишем, пак ще има какво още да кажем.  Confused

# 77
  • Мнения: 1 172
Постоянно се плюе по тази болница и въпреки това, народа тича да ражда там. Не мога да го разбера. Защо правят този избор, при положение, че отзивите оттам са винаги плачевни?! То не беше корупция, то не беше безхаберие, претупване на пациенти, мръсотия и мизерия, а и смъртни случаи, които се раздухаха здраво и нямаше възмездени за това.
И въпреки всичко, болницата се пръска по шевовете от родилки.
Никой да не ми разправя, че най-добрите специалисти били там Naughty. Това са стари слави.
Ами защото ми е все тая кой плюе болницата и защо. За мен е ценно това, че имам право да избера болницата, в която да раждам, оттам нататък не ме интересува дали на 5,50 или 500 (в общия случай анонимни) родилки им е харесало там или не. Смъртни случаи има навсякъде, лоши отзиви - също. Когато избирам болница и лекар, ме интересува само това на мен да ми хареса спрямо собствените ми приоритети. Така че, ако сега пак трябва да избера къде да раждам, пак бих отишла в МД, независимо колко негативни или позитивни коментара ще прочета или чуя. 
По отношение на мизерията и снимките - сигурна съм, че повечето от плюещи по болницата, ако се огледат в собствените си жилищни входове, асансьори, общи коридори и т.н., ще открият не по-малко ценен материал за снимки, демонстриращи мизерия. Ама интересно, защо едното ни дразни, пък на другото не обръщаме внимание  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт