Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 520
  • 711
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 111
Благодаря Ви за прекрасната тема ,както и за всички останали! Hug  bouquet Hug

Искам да ви разкажа какво ми се случи снощи.Видях си ангелите. Grinning
Преди около месец прочетох „Лекуване с ангелите” и да си призная бях доста скептична защото ми звучеше леко шантаво, но си казах ,че нищо не ми пречи да пробвамр ей така като на игра.Повиках ги, разказах им за притесненията си ,олекна ми и забравих.На следващия ден както си стоя със скръстени ръце и разговарям с един човек, поглеждайки към ръцете си сещате ли се какво виждам-перо! ShockedЩях да падна Laughing, усмихнах се ,едно такова чувство на покой ме обзе и веднага им благодарих.
И така имах още няколко монолога с тях и с огромна почуда установих ,че знаците им към мен скептика са изключително ясни, то не бяха песни, цифри, надписи, които с огромна точност отговаряха на всичките ми въпроси.Истинско чудо си казвах.
Околко седмица много интензивно общувах с тях, после ме завъртя шайбата и сякаш ги забравих до снощи...Имах много натоварен и изтощителен ден, лягайки си вечерта се сетих за тях и им дръпнах една реч започнах да се унасям и ги видях. Shocked
Три жени облечени като монахини в бяло и синьо седнаха на леглото около мен.Едната ме галеше по главата, другата просто си седеше ,а третата държеше в скута си момченце на около годинка.В момента, в който видях момченцето аз се усмихнах и го погалих по главата и казах:”Знам.Той ме чака толкова много време.Ще ме чака още, защото аз не съм готова за него.”После явно съм заспала дълбоко нищо друго не си спомням.Не знам какво да си мисля , дори и критичния ми разум мълчи Mr. Green, но се чувствам много добре Grinning
Слънчев и усмихнат ден ви желая Hug

# 61
  • Мнения: 73
Момичета, намерих интересен сайт- много ми харесва как се работи и може да се работи с добрата воля. Споделям го с вас, дано ви е полезен Heart Eyes- http://www.oneworldbg.hit.bg/hierarchy.htm#workhy
Лени, темата ни е просто прекрасна! Безкрайни благодарности Heart Eyes

# 62
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Лени,темата отново е разкошна.Благодаря ти за труда!  bouquet
Все се чудех дали в някоя от темите тук е ставало на въпрос... Embarassed
За равновесието във Вселената,и как за да дойде нов живот трябва да си отиде друг?Простете ми ако греша,но ако има някой запознат ще помоля за разяснение.


Mam4е , не съм срещала никъде да пише така. Не търси суеверия и заблуди, които да ти докарват допълнителни страдания. В годината, в която се роди дъщеря ми, починаха трима близки на бившия ми съпруг (живеещи в една къща с родителите му, ако трябва да споменем едно по-популярно суеверие), но не съм родила тризнаци, нали?! Майка ми, брат й и сестра й, имат общо 6 деца, но и двамата им родители бяха живи до навършване на пълнолетие на почти всичките си внуци, а бабите и дядовците им са починали доста години преди това - няма никаква връзка. Като цяло световното население нараства, което изобщо не се връзва с подобна сметка - за да дойде нов човек, някой от съществуващите да трябва да си отиде. Иначе бройката щеше да стои неизменно същата. Да не говорим, че в България прираста на населението е отрицателен, т.е. ако ти трябват отлетели български души, има повече от новородените. Извинявай, че пак се намесвам в личните ти проблеми, но така ми дойде отвътре да ти го напиша.

# 63
  • Мнения: 10 651
Mam4е , съгласна съм с казаното от x-x-x . Още онзи ден като прочетох поста ти мислех да ти пиша, но после нещо се разсеях...
Абсолютно никъде не съм срещала подобна мисъл относно равновесието във Вселената - за да дойде нов живот да трябва да си отиде друг. От къде почерпи тази информация??
Няма такова нещо и наистина не се вкарвай в разни филми  Stop
Мислейки си подобни неща обаче би могла да активираш негативни програми.

# 64
  • Мнения: 3 118
giamarie, много хубав сън си сънувала... или реалност  Wink

И аз си общувам с моите  Mr. Green ,  наистина в дадени моменти по ясен и категоричен начин ми показват че са с мен и им се радвам. Понякога си водим монолог наум, но се случва и да им кажа по едно "Благодаря!" точно в моментите когато ги "усетя" до мен Hug

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте, мили феи. Всеки ден мислено ви благодаря, за това, че ви има Heart Eyes  bouquet. Чета ви от самото начало и се чувствам прекрасно в компанията ви. БЛАГОДАРЯ, че ме научихте на толкова много неща и променихте светоусещането ми Two Hearts. Днес почувствах необходимост да ви благодаря тук и да ви пратя любов и светлина. Трябва да призная, че само като започна да ви чета и да усещам положителната ви енергия, се чувствам много по-добре психически и дори чисто на физическо ниво. НАИСТИНА, ОТ СЪРЦЕ ВИ БЛАГО-ДАРЯ, мили момичета Heart Eyes.

# 66
  • Мнения: 591
Прекрасна тема  newsm51

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Mam4е, напълно подкрепям написаното от x-x-x и mijjjka. Иначе броят на населението  на Земята от създаването и до сега щеше да бъде винаги постоянно число.  yes

giamarie, сънят ти е прекрасен. Предполагам, че можеш сама да си го разтълкуваш.

# 68
  • Мнения: 7 201
Благодаря ви за изказаните мнения!  bouquet
Нямам спомен къде го прочетох,със сигурност е било някъде в нета......
Лек ден ви желая! Hug

# 69
  • Мнения: 258
giamarie, вълнуваща история... И аз много активно си общувам с тях, всъщност живота ми се изпълни с Ангели - помагат ми, подкрепят ме, информират ме и ме изпълват с Любов и Благодарност. Аз пък никога не съм била скептична, винаги съм вярвала в тях, имам невероятен детски спомен с Ангели, тогава ги видях за пръв път, картината е толкова "жива" и ярка в съзнанието ми, въпреки, че са минали 37 години от тогава. Само че преди не съзнавах, че общуването с тях може да е толкова естествено нещо. Мога да ви разказвам моите ангелски истории с дни...  Mr. Green
 Heart Eyes Hug Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 546
mimina, ще ми е много интересно да прочета (а предполагам и на другите момичета също Simple Smile) истории с ангели.. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 591
Лени,благодаря ти за темата и за труда,който си вложила.Това слънчице веднага ме пренася в любимите ми летни месеци и заглавието е толкова приятно. 

# 72
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Hug

Благо-Даря Ви  Heart Eyes
Не зная дали сте обърнали внимание, но в раздела фъншуй на 1-ва стр. съм сложила ежедневния фъншуй календар на Правдина - http://www.npravdina.ru/calendar-feng-shui/#today

И понеже е на руски Laughing,  Ви демонстрирам автоматичния гугъл- преводач. Написаното се разбира  Peace:

24/02/2010
Сряда
Змийски ден /по китайския зодияк/
Прасе /това е китайската Ви зодия/, бъдете внимателни.

IV. Число четири. Ping. Равновесие.
Облагодетелствани /Благоприятно за/: продължаване започнало преди официалното въпроси и планиране на бъдещето, преместване, сватба. Добро време за медитация. Този ден е благоприятен за упорита работа. Вашата мечта е в ръцете ви, и стъпка по стъпка се приближи до нея. Използвайте попътния вятър късмет!
Неблагоприятните /Неблагоприятно за/ : домакинската работа, рязане платове, градинарство, намиране на работа. Да не се отклоняваме от малките неща, да се върнете към тях по-късно.

В цикъла Nyanbasyu "28 съзвездия"
28. Жен (комби), Южна Палас
Благоприятно съзвездие. Този ден привлича богатство. Асоциирани с пътуване и транспорт.


А следващият линк е по Дънов /храни, планети, цветове, мисъл на деня/ - http://www.bratstvoto.net/vehadi/fr1n.html

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 21:13 от lenny_pld

# 73
  • Мнения: 565
Giamarie, прекрасно е че си ги видяла. Направо настръхнах от радост!  Simple Smile  Hug
Аз на моите сладури само им знам имената, но не ги виждам. Чувствам ги и понякога чувам по някоя дума.

# 74
  • София
  • Мнения: 546
Писка Лиска супер!  Simple Smile
ех.. толкова се радвам да чета такива неща  Heart Eyes
аз за моите нищо не знам, пък и доколкото усещам, в момента ми се сменят (водачите - ангелите, за едни и същи същества става въпрос, нали?), така че евентуално ще се запознавам с новите по-натам  Wink

сега съм се захванала и изчитам темите назад, и откривам много интересни неща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт