Какъв дегримьор за очи препоръчвате?

  • 8 063
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
И аз съм за двуфазния на Лореал  Peace Върши ми перфектна работа. Не ми дразни очите и сваля всичко без проблем.

Този е на същата марка и много го харесвам, но за съжаление, в момента никъде не го намирам. По-икономичен от двуфазния, под формата на гел, много удобен за нанасяне и ми е свалял и най-трудните за почистване, водоустойчиви спирали без всякакво дразнене. Ако отново го открия, ще си взема няколко  Mr. Green :

http://www.fragrancedirect.co.uk/content/ebiz/fragrancedirect/in … 506/0018506_m.jpg



Виждала съм го в Драка в Скай Сити, но не се сещам кога беше... преди месец-два примерно. Провери, предполагам, че още го имат. Но би ли ми обяснила как се използва- май е като измиващ гел , а не е дегримьор.

# 31
  • Мнения: 171
Pretty_T, дано го има, ще проверя задължително. Благодаря ти много   bouquet Търсих го къде ли не. Не, че двуфазния не го харесвам, напротив, но с този си бях свикнала и ми беше много удобен.

Иначе - дегримьор е, този, който съм показала е за водоустойчив грим. Нанасям го на сухо лице, масажирам около минута, може да е и по-малко, просто докато падне спиралата. После намокрям леко лицето с вода. При намокрянето гелът от прозрачен става бял и се превръща в мляко. Масажирам още няколко секунди и изплаквам. Не прави никаква пяна, не изсушава. Усещането след изплакване е същото като след използване на тоалетно мляко. Аз го ползвам само за да сваля добре грима и най-вече спиралата, тъй като ползвам единствено водоустойчива. След това почиствам с още нещо - измиващ гел, пяна или мицеларна вода. Само с дегримьора нямам усещане за идеално чиста кожа  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 750
Има го в Скай Сити,да,онзи ден го гледах. Peace
Който го е пробвал само това ползва Grinning

не бъди толкова категорична  Mr. Green
аз съм изключение  Peace
Ти не се броиш Mr. Green

# 33
  • Мнения: 27
Цитат
Аз използвам мицеларната вода на Nuxe, имам страшно чувствителни очи, които  се зачервяват и сълзят от почти всичко. Но с тази вода едно,че почиствам спиралата и сенките от очите си, понякога напоявам тампончета с нея и правя компреси на очите си. Отразява ми се страхотно.

Цитат
И аз използвам понякога мицеларен разтвор, само че на Биодерма - Сенсибио. Много съм доволна, само да не беше толкова скъп и не-икономичен! Sad
Аз също съм много доволна от мицеларния р-р на Биодерма-Сенсибио.От около две години използвам само него.Почиства всякакъв грим ,ползвам го за почистване на цялото лице.
 

# 34
  • Мнения: 159
Здравейте! И аз съм с чувствителни очи, а спирала слагам всеки ден. За мен почти идеален е двуфазния дегримьор на Balea! Нещо съвсем достъпно и мога да кажа наистина добро.   Stop

# 35
  • Мнения: 3
На Лореал двуфазния продукт за дегримиране и на Гарние - тоник. Има много хубав но скъп продукт на швейцарската марка Juvena.

# 36
  • Мнения: 93
Пробвах на моя приятелка дегримьора на Clinians и съм доволна. Не е много икономичен, но пък е страхотен. Със синчец е и премахва и умората от очите.

http://www.framar.bg/img_tools.php?img=product/tonik_grim.jpg

# 37
  • Мнения: 765
Взех си и аз двуфазния на Лореал и съм доволна  Peace

# 38
  • Мнения: X
Двуфазен на Буржоа два пъти колкото на лореал за същите пари хубаво сваля всякакви спирали Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 160
Още едно положително мнение за двуфазния на Лореал и от мен  Peace А в момента използвам двуфазния на Ив роше, който е за чувствителни очи и също е страхотен.

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 19:34 от glezli4ka

# 40
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте! И аз съм с чувствителни очи, а спирала слагам всеки ден. За мен почти идеален е двуфазния дегримьор на Balea! Нещо съвсем достъпно и мога да кажа наистина добро.   Stop
Може ли снимка и цена  Praynig

# 41
  • Мнения: 133
Хм... и аз не знаех, че Балеа имат.
Присъединявам се към молбата за снимка.

# 42
  • Мнения: 159
Ооопс, май успях да кача една снимка...  http://picasaweb.google.bg/104646296737033157865/Desktop?locked=true#5448023554695245906
Горния слой е син ако не се вижда добре. Извинявам се за качеството но ми е за първи път  Embarassed

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 09:59 от Mimitootvr

# 43
  • Мнения: 967
Аз ползвам този http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%83%D1%81%D0%BF … -pid30061904.html и съм доволна. Няма сълзи, няма зачервяване, а очите са идеално почистени.

# 44
  • Мнения: 2
За водоустойчив и по -тежък грим Clarins One Step Facial Cleanser  e страхотен. В момента ползвам и мицеларния лосион на Laroche-posay и съм много доволна! Чисти перфектно, няма мирис и цвят и не оставя мазни следи  за разлика от Кларинса, в който има някакви масла.
 

Общи условия

Активация на акаунт