Бременна ли съм - тема за бързи въпроси и отговори 4

  • 14 068
  • 146
  •   1
Отговори
# 1
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
     Здравейте,


   Много се радвам, че имам възможността да се запиша първа в темата, за да мога вече като успяла да видя 2-те чертички, да предам моя късмет на останалите бъдещи мами!  Peace

    Пожелавам Ви с новата тема и изказаните пожелания в нея, да успеете в най-кратък срок да ги превърнете в осъществени сбъднати желания!  newsm51  smile3504 smile3504 smile3504

    УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 2
  • Мнения: 3 499
Дано в тази тема всеки се разпише и похвали с две черти. Пожелавам го на всички.  Hug

Мишана
, Честито! Лека бременност ти пожелавам, мила!

Мамче, благодаря за темата!   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 695
ето ме й мен в новата тема, дано само + тестчета да има  Grinning

# 4
  • Мнения: 943
Хайде аз да започна с въпросче  Embarassed Laughing
На 21 февруари кексихме и неволно или не,плувците бяха пуснати да плуват. Последно ми дойде на 29 януари, цикълът ми е 37-38 дни.
Чудя се възможно ли е да сме засекли овуто, не съм мерила БТ, нито съм правила тестове. Всичко стана много спонтанно, а мен ме е страх, защото все още не съм направила всички изследвания след 2-те кухи яйца.
Чудя се кога най-рано мога да направя тест, защото е важно да разбера, за да мога да започна аспирин протекта и утрогестана?
Аз изчислявах към 5-6 ,но пък дали не е прекалено рано?!  Confused

# 5
  • Мнения: 3 499
Щръкнало зъбче, не може да се каже с точност кога е била овулацията, но по математически изчисления  Simple Smile Овулацията ти е била в периода 16-21 фев., като шансовете са били най- големи на 21 . Случайно или не сте улучили точно тази дата.

# 6
  • Мнения: 67
Щръкнало зъбче, Плодче те е ориентирала, но без тестове за Ову и температура е доста трудно да се прецени кога точно е била овулацията. Аз също стискам палци да сте уцелили датата, а тестче според мен на първия ден от закъснението т.е. например на 8-ми март и дано да се окажеш жената с най-хубавия подарък!!!   bouquet

# 7
  • Мнения: 943
Благодаря ви за отговорите, кокиченца!
На 8 март ще го направя сутринта  Laughing

# 8
  • Мнения: 3 499
Благодаря ви за отговорите, кокиченца!
На 8 март ще го направя сутринта  Laughing
Стискам палци!  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 839
Мамче, мерси за темата.  Hug
MISHANA13 , честито и благодаря за пожеланията.

# 10
  • Мнения: 89
Благодаря ви за отговорите, кокиченца!
На 8 март ще го направя сутринта  Laughing
Стискам палци!  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 11
  • Мнения: 12
Щръкнало зъбче и аз съм с 37-38 дневен цикъл... и засякох овулация на 25-тия ден ( и с тестове и с преглед) ... така че, по мое мнение, наистина е доста вероятно да сте уцелили!

# 12
  • Мнения: 77
здравейте.и аз да попитам нещо.волно или неволно пуснахме и ние плувците преди горе-долу 2 седмици.но няколко дни след това ми дойде но не беше цикъл както обикновено.по-слабо розово и по-малко време-вместо 5 дни 3.но оттогава все ми се гади и повръщам вие ми се свят корема ми е подут причернява ми пред очите.веднага след М си направих тест- EFN.днес отново си направих и пак е същия.вече имаме едно дете и съм наясно с признаците но с тези резултати от тестовете ........а пък симптоми има........... newsm78
незнам какво да мисля.

# 13
  • Мнения: 77
моля някой да ми отговори.защото ми е много притеснено. #Crazy

# 14
  • Мнения: 133
Здравейте мили момичета, ние бебеправим втори месец след раждане на мъртъв плод в 32 седмица Sad Овулацията ми съм почти сигурна, че беше на 16 февруари, както може дас е види и от графиката ми. Моля ви кажете ми кога най рано мога да си направя тест, пия дуфастон и цикъла ми е абсолютно точен на 28 дена. Благодаря ви предварително и дано всички да видим скоро така желаните две чертички!

Общи условия

Активация на акаунт