ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ(Kaybolan yillar) ТЕМА 19

  • 29 408
  • 737
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,  
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер  


 и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В НИТРОБГ


НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7,
ТЕМА 8
,
ТЕМА 9
,
ТЕМА 10
, ТЕМА 11 , ТЕМА 12 , ТЕМА 13 , ТЕМА 14 , ТЕМА 15 , ТЕМА 16 , ТЕМА 17 ,
ТЕМА 18

# 1
  • Мнения: 1 296
пу, заплюх си есмер първа за тази тема smile3534

# 2
  • Мнения: 1 296
от мерак за есмер, забравих за благодаря на Зизу за темата smile3525

# 3
  • Мнения: 20 795
Местим ли се вече. Ха да ни е честита новата темичка. Зизу  newsm51 newsm51 newsm51
Момента пред болницата е наистина много хубав.

# 4
  • Мнения: 1 296
да, говореха си като приятели, без капка съперничество или омраза

# 5
  • Мнения: 0
Да ние честита новата тема Зизу страхотна си baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 6
  • Мнения: 1 296
зизу май я няма newsm78, може да е отишла да доведе Сарухан Hug, като бонус към новата тема

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 973
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Кмете, мерси за новата тема и най-вече затова, че въпреки изключително важните общественополезни дела ,по които работиш в момента- за благоденствието, благоустройството и най-вече за финансовото обезпечаване на Саруханлъ, се погрижи  и за новата темичка!!!!!
 smile3525 newsm51 smile3525

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 973
И сега да кажа- безпрецедентно е появяването на Михаил- едно невероятно хрумване на Сергин ханъм.  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 Ако тази темичка- за сътрудничествато с Михаил я беше доразвила, според мен щеше да се получи нещо изключително интересно! newsm12

# 9
  • Мнения: 20 795
да, говореха си като приятели, без капка съперничество или омраза
Ето заради тези моменти на приятелство - осъзнато и неосъзнато и на любов също осъзната и неосъзната, много харесвам филма и съм готова да простя разните недомислици. Като появата на Михаил например - много ефектна, на напълно нелогична  hahaha hahaha hahaha И как пък успя да направи на решето нападателите на Есмер без нито един куршум да го одраска дори.  newsm78 newsm78 newsm78 Но това са дребни подробности и няма да им обръщаме внимание  hahaha hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 20 795
Бризче да не би и за Михаил да имаш някоя история?  newsm78 newsm78 Казвай бързо  Praynig Praynig А иначе имаше и други теми, които можеха да бъдат развити и филмът да е наистина страхотен.

# 11
  • Мнения: 1
Една от любимите ми серии..... Мнооого хубаво първо любовно обяснение  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Знае,че не е Езел,че е жена на друг и пак не може да живее без нея ... Страхотни думи.....
А много силно попадение на каката са и думите в колата , когато просто и каза: "Гледам те" ....много искрено и земно ми прозвуча ( те наистина така си казват) ,а не като измислена история ,или като роман , или приказка или нещо друго нереално ....

# 12
  • Мнения: 1 296
аз бях забравила за този михаил и сега като пъкна на телевизора в първия момент ми заприлича на азис с новата му визия като васко newsm78

# 13
  • Мнения: 1
Зизкаааа, нямаме ли анкеткаааа  smile3508 newsm53

# 14
  • Мнения: 1
аз бях забравила за този михаил и сега като пъкна на телевизора в първия момент ми заприлича на азис с новата му визия като васко newsm78

 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт