Една българка: Мъжете ни не стават за нищо

  • 14 963
  • 172
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 220
Къде е таз група във фейсбука? С две ръце ще се запиша там!!! Няма да коментирам по темата, но аз съм в чужбина и  живея с българин.
Бай Ганьо си е Бай Ганьо - това ще кажа.

Па ти Пено, си мома англичанка все едно  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 18
 Laughing Карбовски им плаща на тия "звезди", за да си направи предаването бе, хора, а вие седите и диплите на кой му е по-голям (българин, италианец, французин...)  Mr. Green Не съм гледала предаването, защото след върлата защита на Лили Иванова от страна на Карбовски спрях да му симпатизирам.
"Мъжете ни не стават за нищо" /с изкл. на баща ми, брат ми и мъжа ми напр./ ми звучи като "Всички жени са курви, освен майка ми", само дето Наполеон може да си го позволи  Laughing за разлика от тая кифла.
П.П. Какво е чеп за зеле?  Rolling Eyes Някой да ми го обясни, моля, идиоматично, а и в съвсем буквален смисъл.

# 62
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Я и аз в тая щекотлива тема, като омъжена за чужденец (не от някаква много цветуща държава, да уточня - източноевропейска)...

Едно не мога да разбера, защо "беден" да е равнозначно на "истински", а "неистински" е човек с кинти и добри маниери?
Едно ме кефи в мъжете по-на запад, че болшинството правят парите си с много труд. Жените им - също. Няма как да грабнеш бухалката в началото на деветдесетте, а 21-ви век вече да си архонт с мноооого пари. или да работиш мутреса. Сигурно ще прозвучи смешно, но трудът възпитава и те прави много истински.

А българските мъже - има нещо, което много харесвам у тях. Те са добри приятели. Много добри приятели. и са чувствителни хора, в голямата си част - поне тези, които познавам.

А момата от Хасково ... много смело, да се изтъпани така и да си каже мнението... за нея повече в тази държава живот няма да има, не разбирам защо си го причини. 
 

# 63
  • Мнения: 0
Къде е таз група във фейсбука? С две ръце ще се запиша там!!! Няма да коментирам по темата, но аз съм в чужбина и  живея с българин.
Бай Ганьо си е Бай Ганьо - това ще кажа.

А така !!  hahaha Олекна ли ти сега  Mr. Green

# 64
# 65
  • Мнения: 668
Между другото в Израел си е много гот. Ти би ли отишла в Мозамбик? Мацката иска гаджета, а не малария.
И кво значи няма данни за мутреса - силикон, перхидрол и 3 кила грим?
Как може да кажеш на някого "курва", а да мислиш, че мутреса е върховно постижение!?! #Crazy

Мутресата е вид курва. Просто тази не е успяла да забие тукашна мутра и е решила да се пробва с чичко от Израел, дано там мине. Все курва. И не бих отишъл в Мозамбик, но и в Израел не бих. Аз си тача българското девойче, особено ако баща му има 10 дка ниви и две три къщи по морето Simple Smile

Не чичковци Simple Smile момичето казва-млади пичове. Истина е казала, че Израелците са много хубави мъже. Няма нужда да ревнувате, всеки има право на избор. Опровергайте я с дела. Wink

# 66
  • Мнения: 575
Немо, какво очакваш да кажа по -темата #Crazy, че мацката е луда  newsm78 ми не е! Избора на олигофрени на месна почва е огромен. Болшинството от мъжете ни са недоразвити. Умствено и физически. Но главно умственото закърняване е причината Рая от Аскьой да потърси истинският мъж зад граница. Или поне би било моята причина... Но аз съм мазохистка и обичам предизвикателствата и за това се впуснах в търсене на съкровището, заровеното имане тук, в нашия двор. Факта е , че след дълго уморително и особено задълбочено копаене - ИМА БЪЛГАРСКИ МЪЖЕ КОЙТО СТАВАТ ЗА НЕЩО.

# 67
  • Мнения: 11
Ех, тая Treasure Mania не прощава.... #Crazy

А що не земете да питате бабите си, техните дедовци навремето ставали ли са? И ако са - какво се е променило за 50-60 години? Или ние сме регресирали, а вие сте се качили на еволюционния влак-стрела и сте забравили да слезете?

Ама то е така.Баницата на комшийката винаги е по-вкусна.Защо не питате руснакини, чАхкинчета или скандинавските валкирий къде и как сме изостанали? Да видим дали ще отговорят като таз пръдла....

# 68
  • Мнения: 9
Девиатор, шъ тъ черпя пет бири! Simple Smile
Айде да основем група във Фейсбука - българките не стават за нищо, дайте ни шведки! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 11
Аз веч не пия. Ела с кана айрян. Grinning

Няма такова нещо. Българките са си супер и няма да падам на нивото на неква хасковска тригуна, за да й правя опозиция. Така че плътно мисля да се придържам към родните мацки, с повече подбиране като се наложи, защото плявата е много, но е много и добрината. Стига да знаеш как да ги накараш да я проявят. newsm78 bowuu

# 70
  • Мнения: 3 066
Аз веч не пия. Ела с кана айрян. Grinning

Няма такова нещо. Българките са си супер и няма да падам на нивото на неква хасковска тригуна, за да й правя опозиция. Така че плътно мисля да се придържам към родните мацки, с повече подбиране като се наложи, защото плявата е много, но е много и добрината. Стига да знаеш как да ги накараш да я проявят. newsm78 bowuu
Браво за това изказване! Няма лоши мъже,жени или деца-има такива които с недържащите се добре с тях им отвръщат с още по-голяма простащина! Но има и готини хора с много потенциал и възможности да бъдат партньори !

# 71
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз имам едно оплакване от българските мъже. Ниски са ми. Повечето.  Mr. Green А аз не съм висока. Нормален ръст за жена от 170см.
Иначе не мога да обощовам така, макар че гледах предаването. Нямам база за сравнение. С чужденец не съм била.
Но нито българите са най-големите е....чи, както някои от мненията в темата имат този привкус, нито българките сме най-красивите.

# 72
  • Мнения: 6 872
Абе може и да не сте най-красивите, но със сигурност сте в Топ 10.

# 73
  • Мнения: 3 066
Аз имам едно оплакване от българските мъже. Ниски са ми. Повечето.  Mr. Green А аз не съм висока. Нормален ръст за жена от 170см.
Иначе не мога да обощовам така, макар че гледах предаването. Нямам база за сравнение. С чужденец не съм била.
Но нито българите са най-големите е....чи, както някои от мненията в темата имат този привкус, нито българките сме най-красивите.
И при мен беше така,и аз не съм много висока само 178 см, и да си намеря приятел над 190см бе трудно,но скандинавците и англичаните също са високи,да не говорим за американците! Но след близо 6 год в чужда страна си намерих най-готиният Бг мъж там, и вече 5 и 1/2 години сме заедно !както казах обобщенията не ми допадат за никаква категория!

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 19:58 от tanyatais

# 74
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
..
Но след близо 6 год в чужда страна си намерих най-готиният Бг мъж там, и вече 51/2 гидини сме заедно !както казах обобщенията не ми допадат за никаква категория!

Ама аз наистина си помислих, че 51, почти 52 години вече сте заедно  Joy Та се загледах даже  #Crazy

А по темата:

Мъжът е такъв какъвто го възпитат, каквото вземе от образованието си, както се изгради сам като индивид. Както и жената, между другото. Няма значение от къде е - като националност и цвят.

Като цяло Българската ни родина си е доста странно място, така че и хората са си странни сами по себе си. Особено ако ги опознаеш добре.

Така че: определено не съм съгласна с българката от заглавието.

Общи условия

Активация на акаунт