Не мога да устоя на това!

  • 1 408
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 763
.

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 09:50 от слънчева мама

# 1
  • Мнения: 505
Нямам впечатления от този фдт, но след като години наред ползвах Буржоа и Лореал реших да пробвам с по-скъп и си купих Живанши. Разликата е несравнима и си струва всяко левче. Лицето наистина сияе.

# 2
  • Мнения: 5 500
И аз нямам, ама Съни страшно ме заинтригува и още утре като слизам надолу ще вляза някъде да го пробвам и ще ти пиша, пък ако ми хареса майната им на 20 лири. Тъкмо ми трябваше ФДТ за зимата.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Имам една приятелка, която го ползва и на дневна светлина стои наистина малко изкуствено, но не фрапантно. За вечер незнам не си спомням да съм се заглеждала.
 Обаче Слънчева мама много ти благодаря за сайта - тъна във възторг, защото Calvin Clein освен вече старателно закупения от мен Obsession Night има още един парфюм съвсем съвсем нов - даже го няма на екрана в БГ. Казва се Еуфория и на картинка изглежда страхотно, вероятно и  не само.
 Отплеснах се, ама съм много доволна и прещастлива.

# 4
  • Мнения: 3 835
Нямам впечатления от този фдт, но след като години наред ползвах Буржоа и Лореал реших да пробвам с по-скъп и си купих Живанши. Разликата е несравнима и си струва всяко левче. Лицето наистина сияе.

Аз все още не мога да се реша на такова нещо  Blush  Но си мисля, че повече си заслужава да се изръся за фдт, отколкото за крем напр.  Ама много са парите ...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 544
Нямам впечатления от този фдт, но след като години наред ползвах Буржоа и Лореал реших да пробвам с по-скъп и си купих Живанши. Разликата е несравнима и си струва всяко левче. Лицето наистина сияе.

Maxima - каква е цената на Живаншито?

# 6
  • Мнения: 505
90.00 лв. - 30 мл. бурканче със шпатула. Икономичен е, като гледам ще изкарам почти година с него, разнася се много лесно. Този който ползвам аз се води hydratant douceur (хидратираща мекота доколкото мога да преведа).

# 7
  • Мнения: 5 500
Та значи пиша отзиви Laughingкупих го Mr. Green Hugпокривен е, не е брашнян, не е изкуствен, пасва идеално за деня, мек, немазен, може би ще е доста икономичен, защото е необходимо съвсем малко количество да се пръсне в/у лицето. Добре е, че не прониква въздух в него, защото е под формата на дезодорант.
Лично аз не видях светлоотразяващи частици, но пък вечерта още не е настъпила Mr. Green
Разнесох го по лицето с потупващи движения, а не кръгообразни или хоризонтални, поне така ми се стори по-добре.
Като се има предвид, че Т-зоната ми е мазна, не лъснах след 3 часа, както с другите ФДТ-ени.
Накратко доволна съм, хареса ми.
Съни, тенкс  bouquet
Аааа цената е 77 лв за 50 мл, ама не съм проверявала на различни места, просто влязох в първия магазин, аз така пазаря по принцип Money

# 8
  • Мнения: 5 241
AFRODDITA откъде си го купи?
Има ли различни нюанси, че аз съм си малко матова(ти знаеш  Wink) и незнам какъв да избера  newsm78

# 9
  • Мнения: 5 500
AFRODDITA откъде си го купи?
Има ли различни нюанси, че аз съм си малко матова(ти знаеш Wink) и незнам какъв да избера newsm78

От Прити Шоп-а с/у Теранова, има четири или пет нюанса, все един ще ти пасне GrinningАма всъщност на теб с твоята идеална кожа защо ти е ФДТ?

Общи условия

Активация на акаунт