Мартенската ни тайфа - стана вече на 1!!!

  • 25 334
  • 739
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 135






Това сме ние 71
и си имаме
34 и  37


Нашите месечинки:

ДЕКЕМВРИ
29.12
Биляна на TaniaR
ЯНУАРИ
03.01
София Летиция на 'Кафе с мед'
ФЕВРУАРИ
04.02
Биляна на BiliBili
09.02
Симона на slancetoo
10.02
Лора на Sia
13.02
Яна на Шу
16.02
Никола на SZA
18.02
Рая на Tony_st
20.02
София на *Nikita*
Петя на Zora*
Александър на Elwing
21.02
Борис на cvetka-koketka
24.02
Илияна на simeonka
Мария на oki4
Ивайло на GalinaG24
26.02
Радослав на Нинчето
Мария на shushi_13
Константин на dideto
27.02
Светлана на glafira
Борис на vasida
28.02
Любомира на veselina_s_p
Тия на Мечо Пуух
МАРТ
01.03
Симона на Gery Moore
03.03
Борис на poli+
05.03
Денис на Svetleto_
Ивон на red_girl
Алек на vily_st
06.03
Джан на azi84
Никола на ivelina
07.03
Алекс на АлЕкС-мама
08.03
Андреа на ansipl
Никол на asturiana
Адриана на БОДЛИВКА
09.03
Симона на dilein
10.03
Крис на kikoikris
Тобиас на Deziderata
11.03
Валери на simona_stoyanova
Ева на Дидокс
12.03
Рая на mimix1979
Тодор на jivotinche
Алекс на adenis
Димитър на mama_bebcho
Владимир на *Elle*
13.03
Дариян на Nagaina
Елия на Elg
Марта на Incognito
Александър на heli_heli
16.03
Мартин на dobro_nastroenie
Стилиян на natsti
Теодор на baby_moni
18.03
Боян на kris77
Теодор на dyMa
Калина на tedsan
Александра на melinda
19.03
Михаела на margoto66
Лъчи на C_v_e_t_i
Габриел на an_iv
Радостина на vesi_petrovska
20.03
Виктория на kris4e
21.03
Ангела на kikoimery
Теодора на Есме Вихронрав
23.03
Калия на stasi8510
Теодор на veroniki
24.03
Станимир на 22
Илия на nani_v
25.03
Стела на rossykv
Рая на бебе_Рая
26.03
Димитър на ТаняТ
29.03
Константин на Айрис
АПРИЛ
04.04
Гиновева на dimginjan
05.04
Виктория на dessiss


Най - едър мъж - Aлекс на adenis(4300 гр.)
Най-едра мадама -Мартина на слънчоглед (4550 гр.)
Най - висок мъж - Радослав на Белла (55 см.)
Най - висока мадама -Магдалена на lanselota (55 см.)
Най - подранило бебе - Биляна на TaniaR( 75 дни преди термин)
Най - закъсняло бебе - Калия на stasi8510 (12 дни след термин)
Най-често срещано мъжко име - Борис, Теодор
Най-често срещано женско име - Мария, Симона, Дария, Адриана
Ден, с най-голям бебевалеж - 13 и 16 март
Най - много момичета са родени на дата-16.03 (6 момичета)
Най - много момчета са родени на дата- 5.03, 12.03,13.03 (по 4 момчета)
Най-точна мама(бебе, родено на термин)-Георги на Ronja77
Първо зъбче-Лора на sia-на 4 месеца и 3 седм.


Класация за най-късно пробило зъбче: Дариян на Nagaina,  Божидар на Веве, Тея на marty24



,
Нашите снимки
Снимки за колажа изпращайте на baby_moni@abv.bg


Мартенската ни дружина, вече на една година.
Мартенчето стана на една-ура,ура,ура.

Винаги ще бъдат обичани
fever - мама на ангелче  Flowers Rose Flowers Rose  maria_d - мама на ангелче Flowers Rose Flowers Rose  
Danielkka  – мама на ангелче
Flowers RoseFlowers Rose marussia - мама на ангелчеFlowers RoseFlowers Rose
Бъдете благословени и със свидни рожби пак дарени!!!

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 07:06 от slancetoo

# 1
  • Мнения: 4 428
Хайде да се разпиша в новата тема поне  Laughing

Тези дни съм се захванала с разни неща из нас и нямам време да седна да прочета какво сте писали.
Но, доакот не е минал деня

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ ТРИМА РОЖДЕННИЦИ!!!


Слънце, ЧРД и тук!


Ние може да се похвалим с много рев нощно време последните 2-3 дни и първата ни истинска цицина от ходене навън  Laughing Днес така хубаво дрънна чело в асфалта  Crazy Ама тя проходи преди 3 дена, а вече иска да тича - ми не става  Laughing
Хаде лека вечер. Ще видя кога ще наваксвам с четенето, че сега пък нас ни чака спретване на РД  Crazy

# 2
  • Мнения: 819
Копирам си поста и тук, че гледам съм последна в старата тема и току-виж някой не ме прочел  Laughing (шегувам се )

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЯ, РАДО И КОНСТАНТИН!!!!  [/size]    :bigdanc

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА СЛЪНЦЕТО!!! 

Вероники, благодаря! И аз  много я харесвам така, а и малко да и почине косата от дърпане и връзване. Все забравям да кажа, че и Криси на Гери Мур има заслуга, че много и харесахме и двете прическата още в детския клуб и за това Никол толкова бързо се съгласи да я подстрижем. А най-щастлив от цялата работа е баща и, защото сресването и правенето на прически рано сутрин преди училище беше негова чест    Много му тежеше на милия   

А джапанките и чехлите отдавна сме ги опитали на вкус, за това вече не и е интересно да ги гризе   Даже имаше някъде и снимка, как ми е захапала чехъла  .Все се каня да питам, как става номерът вместо да се копира целият линк, да се направи с думичка, напр. тук, цък и т.н. (ако изобщо някой ме разбра какво искам да кажа ) А и това вече не и е любимото занимание, на мода е това http://vvalkova.multiply.com/photos/album/13#photo=3

Роска, много ще се радвам да направим една разходка заедно с вас, ние сега като е по-хубаво времето, сме навън още в 10.30 и седим до към 12. после я прибирам да спи и да обядва и следобяд пак сме навън.Така че все ще се засечем, ти звънни като цъфнеш в парка и ще се разберем   Нека и другите от тайфата кажат, ама има време до тогава 

И пак да си похваля детето, че вече може да си духа носа   Като и кажа "духай нослето" и милото така се съсредоточава и успява да духне през нослето.Даже дава и стеримар да и пръскам, тогава е още по-лесно. Уж е здрава и няма хрема, ама от време на време подшмърква леко.

Окич, и аз все забравям да те похваля за тортата, страшно ме впечатли, браво! Определено имаш талант и ще е грехота да не повториш и потретиш...А защо не искаш да правиш повече такива красоти?

Добро настроение, дано бързо се оправи Марти, че много му се насъбра напоследък на милия 

Тони, оправи ли се настроението при вас?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 752
Да се преместя и аз  Flutter Hug

# 4
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Да взема да се запиша, че още не мога да изчета старата. Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 459
Здравейте и от мен. Първо да кажа:
Честит рожден ден на днешните рожденици Светлана и Борис!
Честито и на всички, които съм пропуснала в последните дни!
Слънце, честит ти рожден ден и на теб!
Пожелавам на всички да са най-вече здрави, всичко останало само ще си дойде!
 newsm59

И сега в тон с последните разговори за пътувания, да се похваля, че тази сутрин, рано рано в 6ч заминаваме за Алпите, да караме ски  newsm44
Днес закарахме дребния при родителите ми. Малко си поревах като си тръгвахме  Blush , ама... все някога ще трябва да се разделим за няколко дни.  Peace
Иначе нищо ново - все още (вече 3 месеца) е само с 2 зъба, чакам минимум 2 да се покажат всеки момент.
Записахме го и на ясла - от 15 март тръгва. С 2 думи, предстои месец изпълнен с емоции.

Хайде лека ви нощ и стискайте палци да не се пребия по алпийските писти.

# 6
  • Мнения: 105
Честит рожден ден на Светланка и Борис! Желая им щастливо и безгрижно детство!  Hug
Вили,Нани, и всички останали малки и големи с болежки бързо оздравяване!
Айде оставям ви, че днес на обяд родата ще посрещаме, а вечерта приятели и мнооого задачи имам отново.

# 7
  • Мнения: 2 495
Честит първи рожден ден на Светлана и Борис!Да са живи и здрави и много да ви радват!Весел празник!  bouquet

# 8
  • Мнения: 222
Честит рожден ден на Светлето и Борис!! Много усмивки, радост и крепко здраве им желая от все сърце!!!
  bigdance2  bigdance2  bigdance2

# 9
  • Мнения: 276
ЧРД на Светлана и Борис!
Пожелавам им всичко най-хубаво!

# 10
  • Мнения: 361
Здравейте,

ЧРД на Светланка и на Боби!!
Да са много здрави, много шастливи, да имат едно прекрасно детство, мама и тати да ги слушат, а те да ги радват.!!!

На Боби му пожелавам да стане батко след някоя и друга годинка!!!

Нани- как така му цепна зъбчетата!
А за теб, не знам какво да ти кажа. Аз слава богу никога не съм имала такива проблеми. Но пък ме подсещаш, че трябва да ида и аз пак на преглед. Да се оправяш бързо.

Хайде от нас толкова, ще се готвим за РД на Борката.

# 11
  • Мнения: 660
Честит рожден на Светланка и Борис!

Нека са здрави и послушни дечица, да растат радостни и щастливи!



Васида, Глафира - весел празник днес!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 734
Честит празник на Светланка и Борис!  nbirthday
Честито на патерица и на Радослав, Мария и Константин  newsm38
Слънце, ЧРД и на теб на патерица!    bouquet

# 13
  • Мнения: 170
Честит ден ден на Борката и Светлето! Да са здрави, усмихнати и щастливи дечица!   bouquet

Наистина големи красоти сте сътворили за празниците на сладурковците! То са торти, то е чудо.. Аз не знам дали ще се справя.  Embarassed Браво за енергията и таланта!

Добро настроение - много кофти това за Марти! Sad Аз да споделя, че миналата седмица след два поредни дни с около 39Т, изчезна така, както се беше появила - изведнъж. Зъби няма, но това ще да е причината. После имаше малко сополки, колкото да му тече нослето. Не съм правила никакви интервенции, изчезнаха и те след няколко дни. На 2-3 ден се появи и лека кашлица, която малко ме озадачи - дали не са слезли сополките и заради тях да кашля или е регулярното - от лигите, които гълта, постоянно се дави. особено сутрин, вечер и след хранене. Покашля няколко дни, но си мина от само себе си. Нищо не съм давала. Мисълта ми е, че понякога всички симптмоми изчезват тогава, когато организма се пребори с причината. Аз не съм привърженик на лекарствата по принцип. Може понякога даже до крайност да го докарвам, но върху себе си съм изпитала ангина, фарингит, ларингит и бронхит - оправяла съм се без абсолютно никакви лекарства. Естествено много по-дълго, но май по-ефективно. От бронхита (преди 3-4г) след това само грип веднъж ме е хващал. Но то си е вирус все пак. По-ралично е. Така, че дано вашата ангина мине по-лекичко. Аз като малко всеки месец бях с ангина (дано това не е вашия случай), но имам чуствстото, че един вид съм станала устойчива към този вид заболяване и от малка не съм боледувала от нея. Както и да е. Малко се улях с обясненията. Ще прощавате!
Да цункаш марти по хубавите бузки и да оздравявате всички по-бързо, че пролетните разходки се задават вече! Няма време за болежки!  Crazy Hug

За роклята (май само ти ме отрази) - и аз разсъждавам като тебе.. Май ще я жертвам. Ще купя нещо на бебчо с паричките сигурно. Ето линк от снимките от сватбата http://lachogti.snimka.bg/wedding/svatba-6-12-2008.324964.9726476- не на всички се вижда добре, но всички бяха възхитени наистина от нея. Само ме питаха къде и как е правена - пък аз си измислих модела и само избрах материите. Стана чудесна!

Вили и ти да се оправяш, че много ти се насъбра!  Hug Hug

Хайде хубав ден от нас! В Бургас е мъгла и студ, ама довечера съм се зарекла да изпусна малко парата и да побеснея в някой клуб по женски!  Party

# 14
  • Мнения: 6
Ч.Р.Д. на СВЕТЛЕТО И БОБИ!!!
Да са здравички и много щастливи

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 14:00 от ansipl

Общи условия

Активация на акаунт