Бромкриптин

  • 2 245
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте! В момента пия хапчета за спиране на кърмата-бромкриптин.По половин хапче засега,че много ми пада кръвното.Нормално ли е  докато се пият 14 дни да има изтичане на кърма,дотолкова,че малко да се намокрят дрехите от време на време? newsm78

# 1
  • Мнения: 305
Със сина ми ги пиех тези хапчета. И на мен ми падаше кръвното и пиех по половин.Имах изтичане на кърма мисля само първата седмица и когато много ми се напрегнеха гърдите изциждах съвсем малко, колкото до намаля напрежението.

# 2
  • Мнения: 29
Едвам си стоях на краката от тези хапчета. При мен беше съчетано и с пиенето на противоалергични хапове и кръвното ми падаше още повече. И аз така изцеждах малко колкото да намаля напрежението. Помогнаха ми сурови зелеви листа, които успокояваха напрегнатостта в гърдите. Слагах ги в сутиена и действително имаше ефект. Това е бабешка рецепта за спиране на кърма, но определено действа.

# 3
  • Мнения: 49
здравеите на мен също ми изписаха тези хапчета.схемата е следна 10дни 3 пъти дневно
след това 20 дни по 2 и накрая по едно на ден докато напрежението в гърдите премине. ина мен също ми пада кръвното но незнам как ще се справя ако трябва да пия по половин .може ли някои да ми отговори колко време трябва да ги взимам

# 4
  • Мнения: 97
това е най- отвратителното лекарство за спиране на кърма.. такива ядове брах, че само като му чуя името и ми става лошо-незнам защо изписват тая гадост,  newsm78 а не Достинекса - хем по- малко хапчета пиеш, хем няма такива странични ефекти; 
бромокриптин - 30 хапчета за около 6лв,
достинекс 2 хап. за 20 лв изводите оставам на вас

Общи условия

Активация на акаунт