Лекарите в Пазарджик - 6

  • 89 209
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 483
В Здраве, след проучване от мен, извадиха третата сливица на голямата едно време. Хареса ми и отделението , и екипите, и напоследък правят доста операции - всякакви

# 16
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
В Здраве, след проучване от мен, извадиха третата сливица на голямата едно време. Хареса ми и отделението , и екипите, и напоследък правят доста операции - всякакви

При доктор Пенчев ли я вадихте ? Ако е при него - доволна ли си ?

# 17
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
От предишната тема, от един пост на Ването много се разстроих. Това, че д-р Трифон Иванов е пракратил лекарската си практика. Cry Cry Cry Този човек е истински ЛЕКАР. Това за мен е символ на доброта, човечност и голяма мъдрост, тактичност и т.н. Това е най-истинския човек когото познавам. Наистина такъв човек до сега не съм срещала. Такава чистота - външна и вътрешна. Познавам го от 10 години и повече. Никога не съм го видяла в кабинета и на улицата без светеща от чистота риза и вратовръзка. Така беше и при последното ми посещение през лятото. Този човек има страхотен морал и ценности. Затова в предни постове писах, че всичко зависи от съвестта, личните и професионални качества.
Наистина, той е вече доста възрастен, но много съжалявам Cry. Просто не мога да се сетя кой ще ми вади зъбите... Sad

# 18
  • Мнения: 1 938
Рядко чета такива хубави мнения за мед. лица в тая тема...
Ване, Mirna74,  Hug!

# 19
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Рядко чета такива хубави мнения за мед. лица в тая тема...
Ване, Mirna74,  Hug!

За този човек мога да пиша мнооооооооооооооооого... Heart Eyes Той наистина е невероятен. Дошъл е от другия край на България и сам с труд си е създал име ит.н и.......................... Heart Eyes

Нели, вече разчитам на теб за  предложения и подкрепа за вадене на зъби Mr. GreenТи ще ме водиш там - над Моделиани Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 938
Нели, вече разчитам на теб за  предложения и подкрепа за вадене на зъби Mr. GreenТи ще ме водиш там - над Моделиани Heart Eyes

 Simple Smile Peace
Абе то да не се налага, по-добре!... Laughing

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Диме, и аз съм за там, че имам едни корени, дето ги мотах до като изпуснах доктора  Sad .

Да е жив и здрав д-р Иванов, да се наслаждава на заслужена почивка още много, много години   bouquet .

# 22
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Диме, и аз съм за там, че имам едни корени, дето ги мотах до като изпуснах доктора  Sad .

Да е жив и здрав д-р Иванов, да се наслаждава на заслужена почивка още много, много години   bouquet .
Да е жив и здрав!  bouquet

Ооох, и аз съм така и сега пък ще се настройвам да ходя при друг. Затова разчитам на вашата подкрепа - в истинския смисъл на думата.   Embarassed Hug

# 23
  • Мнения: 3 483
Да, д-р Пенчев. Доволна съм, но д-р Атанасов в МБАЛ, дето ме пратихте  при него, обяснява повече Mr. Green

# 24
  • Мнения: 941
От докторите УНГ..препоръчвам д-р Златарев и д-р Атанасов  Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 1 732
 За д-р Златарев гласувам с две ръце,преди години той ми откри фарингита,а преди това пиех като бонбони антибиотик при болко в гърлото.
Имаше някога един доц.Петков-УНГ,не знам дали си го спомняте,той беше най-добрия лекар в града,но вече е доста възрастен и не практикува,иначе много е помагал на мъжа ми за разни заболявания на горните дихателни пътища.
Сега ползвам хомеопатични за гърло,а и за всичко останало и съм много доволна от д-р Комсийска,жива и здрава да е жената много ми помага за всякакъв тип болежки.

# 26
  • Мнения: 1 938
Имаше някога един доц.Петков-УНГ,не знам дали си го спомняте,той беше най-добрия лекар в града,но вече е доста възрастен и не практикува,иначе много е помагал на мъжа ми за разни заболявания на горните дихателни пътища.

Той не е ли покойник вече?

# 27
  • Мнения: 1 732
Имаше някога един доц.Петков-УНГ,не знам дали си го спомняте,той беше най-добрия лекар в града,но вече е доста възрастен и не практикува,иначе много е помагал на мъжа ми за разни заболявания на горните дихателни пътища.

Той не е ли покойник вече?
Не знам Нели,къщата му е продадена от доста години вече,но преди това не съм виждала некролог.

# 28
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз го виждах миналата година . Беше си добре. Някога се опита да ми излекува сливиците с инжекции, та  ако може да не се вадят, но не успя. Беше много внимателен и наистина направи всичко възможно.
Сега нито са излекувани, нито са извадени  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 483
Какво им е на сливиците ти? Не са ли закърнели вече. Всъщност по-добре те да ти боледуват, отколкото всичко да ти слиза към дробовете, де Tired

Общи условия

Активация на акаунт