Лекарите в Пазарджик - 6

  • 89 197
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
    
    
    Нека в тази тема продължим да споделяме личните си впечатления от работата на лекарите в Пазарджик!
     Тук е мястото, където можете да похвалите лекар или да се оплачете от такъв.
     Като за начало - ето малко правила, копнати избирателно от друг форум:

КАК ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ?
1. Ако сте регистриран потребител, определено мнението Ви ще тежи повече. Хората вече ще Ви знаят, може би дори и ще сте имали лични контакти по клубни сбирки, например.
2. Направете го без емоции, без квалификации, без предположения. Опишете случая от Вашата гледна точка. Достатъчно подробно!
3. Ако пишете име, напишете и Вашето! Ако нямате смелост да напишете името си, по-добре не пишете името на лекаря, от когото се оплаквате.
    Емоциите не правят аргументите Ви по-тежки - само водят до повече емоции.
    Ако някой иска да свърши работа, а не просто да тегли една дълга - има съд, има Комисия по лекарска етика, има преса...Ама пак казвам, има съд, а той може да действа двупосочно - например обидата, злепоставянето, клеветата, са престъпления според наказателния кодекс и има наказания.

    За похвалите правила и ограничения няма.  Laughing  Дай боже да са повече от оплакванията!!! Peace
  
 Ето линкове към старите теми, в които има доста информация:

Черен/бял списък на лекарите в гр. Пазарджик

Лекарите в Пазарджик - 2

Лекарите в Пазарджик - 3

Лекарите в Пазарджик - 4

Лекарите в Пазарджик - 5

Уважаеми пациенти,

Във връзка с програмата  за изпълнение на стратегията за прозрачно управление,  превенция и противодействие на корупцията ви уведомяваме, че сигнали за корупция и конфликт на интереси могат да се подават на електронен адрес:

http://anticorruption.government.bg/report/content.aspx?р=12

както и на телефон 034/ 44 52 62 в Районния център по здравеопазване Пазарджик.


Полезни линкове:
РЗОК Пазарджик

РЦЗ Пазарджик

Всички здравноосигурени граждани имат равни права и достъп при получаване на извънболнична и болнична медицинска и дентална помощ, независимо от тяхната раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.


Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 00:35 от Nellina

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Хайде пък тука повече да хвалим и по-малко да се оплакваме.

# 2
  • Мнения: 210
Някой може ли да ми каже дали в "Здраве" има неонатология и ако да дали микропедиатрите са на 24часа присъствие.Предстои ми раждане/секцио/ евентуално там и се интересувам и от анестезиолозите.Кажете нещо за тях.За доктора ми вече прочетох доста /включително и гадни неща/Дано прочета и  малко похвали за отделението .Благодаря!

# 3
  • Мнения: 941
Там , ако не се лъжа няма и АГ лекар 24 часа (само на повикване и при планирано секцио)..та камо ли неонатология...
В Родилното им..през нощта има по 1-2 акушерки....и това е..
При проблем, викат от МБАЛ Пз  Peace

# 4
# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Привет и от мен!Дано положителните мнения да са повече! Peace

# 6
  • Мнения: 3 483
И аз това знам за Здраве, но не от личен опит.

# 7
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодарим ти за новата тема ! Hug

# 8
  • Мнения: 210
Там , ако не се лъжа няма и АГ лекар 24 часа (само на повикване и при планирано секцио)..та камо ли неонатология...
В Родилното им..през нощта има по 1-2 акушерки....и това е..
При проблем, викат от МБАЛ Пз  Peace
                                                                            Да разбирам ли,че при планово секцио има лекар поне първата вечер? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 732
Нели,благодаря за темата  bouquet,дано са повече похвалите от колкото оплакванията за лекарите в града.
Живея зад 'Здраве',те не само нямат АГ  през нощта,ами и дежурните лекари липсват,там е ужас.....

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 12:20 от mimeto26

# 10
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Там , ако не се лъжа няма и АГ лекар 24 часа (само на повикване и при планирано секцио)..та камо ли неонатология...
В Родилното им..през нощта има по 1-2 акушерки....и това е..
При проблем, викат от МБАЛ Пз  Peace
                                                                           Да разбирам ли,че при планово секцио има лекар поне първата вечер? newsm78

Трябва да се уговориш с лекаря , при когото ще раждаш Peace. Така поне мисля.

Знам, че много пациенти са недоволни от доктор Генчева в "Хигия". Аз обаче съм доволна и ще кажа защо. Тя ми следи цялата бременност . По принцип тя не е завеждащ в родилното отделение към Хигия. Такива са / поне през 2005г. , сега не знам  / София Павлова и Антонов. Тя не беше длъжна да присъства на раждането ми.  Аз започнах да раждам в неделя през нощта. След като мъжът ми ме закара в родилното й се обади и тя сравнително бързо пристигна. Някаква линейка май беше дошла да я вземе от къщи. Тя ми проведе раждането. Стоя през цялото време до мен.... И аз бях наистина благодарна. Искам да кажа, че не сме  плащали абсолюно никакви странични пари. Единствено си платих таксата в Хигията в размер на 240 лв. Пари отделно не съм давала нито на доктор, нито на акушерка. Имахме с мъжа ми голямото желание да подарим на Генчева подарък, след като ме изпишат с бебто. Но в деня на изписването ми, тя по пътя за  работа и си беше счупила кракът пред Хигията. Просто не можахме да се видим тогава , тя беше няколко месеца в гипс. И не можахме тогава да и подарим подаръка. Забравих да кажа, че след като родих , баща ми донесе в родилното голяма торта и лакомства за почерпка. Но мисля, че това е нормално. Всички носят  Grinning Само не знам защо и мен не ме почерпиха  newsm78 Joy

# 11
  • Мнения: 941
 newsm53


В "ЗДРАВЕ" забрави вечерта да остане лекат АГ, за да те наглежда...
До 4 часа след секциото си под лекарско наблюдение..после акушерките през нощта те поемат....

# 12
  • Мнения: 3 483
Аз май съм казвала, но да кажа пак. Нищо против д-р Топкаров нямам, напротив!!! Но системата им в Хигия е пълна скръб. Получавам аз контракции в началото на деветия месец, звъня му в неделя, когато се случва това. Бил в отпуска. Няма проблем Peace Но ми казва утре сутрин в понеделник веднага там, д-р Павлова го замествала. Обяснявам аз, че съм пила всички видове ударни дози но-шпа, магнезий и т.н. , но контракциите си ги имам. Обяснявам, че не съм първескиня и на фона на целия пейзаж съм влязла в деветия, но пък съм далече от термин- тоест казвам му, че щом първото съм родила за два часа, с това, ако е тръгнало раждането, мога и да не стигна до болницата , ако не се вземат мерки..... Tired
И , разбира се, отидох си в МБАЛ, веднага ме поеха, сложиха ме на задържане и така. Всичко това през нощта.
С тези неща трябва да напреднат частните клиники (повечето де Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 941
еееее пришки ми излезнаха да го повтарям.... Mr. Green
Ма Хигия е далечееееее..от определението "частна клиника" , ..."Здраве" тоже  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 732
еееее пришки ми излезнаха да го повтарям.... Mr. Green
Ма Хигия е далечееееее..от определението "частна клиника" , ..."Здраве" тоже  Mr. Green
Много,много вярно и още дълго време ще са далече от определението......

Общи условия

Активация на акаунт