трябва да споделя

  • 2 546
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 694
Здравейте бъдещи майчета. С риск на някой от вас да стана смешна ще споделя с вас за нашите неволи. С мъжа ми две години се опитвахме да направим бебе, опити, опити и нищо. Мерене на БТ, секс до припадак(той горкия се затваряше в банята и не искаше да излиза само като споменех, че съм в овулация), спермограми ли не бяха, хормони ли не бяха. Докато не се стигна до същинските изследвания. Моята свекърва която има документи, че е стерилна и неможе да има деца( а ги има три) ми каза, че повече няма да ме погледне ако отида и се подложа на това мъчение, и че всичко ще си дойде когато му е писано. А аз ставах и лягах с идеята, че повече от всичко на света искам да имам бебе.  Така случайно разбрах за Троянския манастир и чудотворната икона Треоручица, която лекувала бездетие. Реших, че трябва да проверя. Една приятелка отиде до там и когато се върна ми донесе светена вода(да пия три дни по малки глъдки, а останалата да я поръся по главата си), осветена икона на Треоручицата(да я нося постоянно със себе си), цветя(с които трябваше да спя под възглавницата). Всичко това и го беше дала една от монахините там с думите, ако не стане на 15 август  да отида лично и да се помоля. Беше февруари когато направих това нещо и следващия месец разбрах, че съм бременна. Незнам дали наистина е имало някакво чудо или както каза свекърва ми просто момента е дошъл, но е факт.
С  написаното искам да кажа на всички вас, надежда има. Моята надежда дойде в лицето на тази икона. Може би силно се надявах резултат да има и най-накрая да се появи светлина в тунела. Така на 15.11 се появи нашето слънце, за което живота ще си дам, а на 03.07 я кръстихме именно в Троянския манастир с името Дамяна.  
Пожелавам на висечки вас щастието да Ви споходи.
Поздрави

# 1
  • Мнения: 4 068
Здравей Мими!Твота история е страхотна.Не знам какво друго да кажа.Аз съм вярващ човек и вярвам,че как е Господ-никой не е.Не зная дали е чудо или не,но резултата е налице.
Да ти е жива и здрава малката Дамяна и много да ви радва.
Благодаря ти че ни разказа тази история.Силно се надявам да имам възможност да ида до този манастир.
Благодаря ти още веднъж за вярата,която ни вдъхваш.

# 2
  • Мнения: 147
Мими здравей
Прочетох на един дъх твоята история.И аз ти благодаря,че я сподели с нас.Аз също съм вярваща-та то какво друго ни остана ,освен силната вяра и молитвите към Бог.Аз ще ходя на почивка в края на м.август в Троян по точно на Чифлик.Със сигурност ще посетя Троянският манастир.Много,много ти благодаря и ти пожелавам много щастие и много късмет на теб,на твоят съпруг и на малката Дамяна ,много хубаво име си избрала.Да сте живи и здрави и много да се обичате!
Поздрави

# 3
  • Мнения: 1 037
здравей Мими!Докато четох твоята история се разплаках.И аз всеки ден се моля на Богородица да ме ощастливи,но ще отида и до Троянския манастир.Ние пробваме едва от 4-5 месеца,но чудото не се случва.Толкова копнея за детенце,че в последно време съм полудяла като че ли.Плача за щяло и нещяло,станала съм трудно търпима.Но вярвам в силата на Богородица и ще се поуча от теб.Бъди щастлива и благодаря,че сподели с нас!

# 4
мила мими,
наистина историята ти е страхотна!
желая ви от сърце много щастие!
аз също се разплаках докато четях написаното от теб
когато биах бременна и аз много често се отбивах попътя за работа в близката църква с една единствена мисъл-бременността ми да протече нормално
не стана така,
но си казвам че Господ просто ме е предпазил от нещо по лошо
Силно се надявам да е било това, а да не ме е наказал за нещо
аз си мислех да ходя до Кръстова гора, но незнаех за тази икона  в Троянския манастир
Ивече имам желание да го посета с надеждата, че чудото ще стане отново и при нас:)
Целувки и много много късмет на ВСИЧКИ!

Общи условия

Активация на акаунт