уреди за дома

  • 2 568
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
здравейте,може и да има подобна тема ,но аз не намерих затова я подхванах Simple Smile
предстои ми цялостно обзавеждане със всякакви уреди от прахосмукачка до вградените уреди за кухня.
по принцип исках да са от една марка,да бъдат инокс,за кухненските имах предвид.за сега съм се спряла на електролукс и зануси .попаднах на едни други тека,бланко,пирамис.някой има ли отзиви за тези последните марки,имат един изгоден аспиратор за 180 лева с добри характеристики.

# 1
  • Мнения: 8 999
Хладилникът ми е Електролукс. Доволна съм. Имам и Тека - плот с котлони за вграждане и фурна за вграждане - също съм доволна. В смисъл - работят си. Останалите ми уреди са други марки - при избора съм се ръководела от дизайн, цена и набор екстри и технически характеристики. Никога една марка не може да предложи всичко онова, което търси една домакиня.

# 2
  • Мнения: 296
И аз така исках, но не е много лесно. Купих фурна, котлони, микровълнова, миялна  на АЕГ; аспиратор, мивка, батерия - Тека; хладилник - Либхер. Пералня предстои - пак АЕГ. Предстои и мелница - Тека, или Фабер. Прахосмукачка взех една Керхер /едновременно и парочистачка/, но я върнах - ще си ги взема поотделно. За мен първо са качеството / с толкова познати управители на магазини и сервизи говорих, че сигурно и аз вече мога да ремонтирам/ и дизайна, после цената.

# 3
  • Мнения: 38
за пералня мисля да взема със сушилня за зимата мисля,че ще ми е много полезна,трябва да е добра,независимо каква марка,да върши работа и да има програма за пердета,че имам алергия и често ще ги пера  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 142
Моята фурна е Електролукс - много съм доволна.
Котлоните ми са Горение - и от тях съм доволна!

# 5
  • Мнения: 15 379
Харесвам и съм доволна от Аристон.

# 6
  • Мнения: 930
хладилник, пералня, микровълнова, фурна, аспиратор, и газов котлон са ми Канди, дребни електроуреди като фритюрник, тостер - Тефал

# 7
  • София
  • Мнения: 142
И моята пералня е Канди - страхотна!!!

# 8
  • Мнения: 38
за пералня засега съм на зануси...ама още се чудя дали да е комбинирана със сушилня ,разликата е 300 лв. хладилника електролукс .харесах един който сега е на промоция за 829 лв. с диспенсер за вода ама незнам дали ми трябва такова чудо  Laughing някой има ли?ползва ли го? и кка изобщо се употребява незнам....

# 9
  • Мнения: 11 641
Вкъщи почти всичко е на Евролукс или Фабер-Нарди (Лекс груп). Доволна съм. Гаранционният им сервиз е на място. Т.е. ако нещо се случи само звъниш по телефона. Не ходиш никъде.
За кухненските уреди моят съвет е първо да направите проект на кухнята и уредите според разположението. За аспираторът казваш, че е с добри характеристики, но това зависи от много неща. Изчислява се мощността  Peace
Прахосмукачката ми е Зелмер и съм много доволна.

# 10
  • Мнения: 0
кажете каква пералня да избера CANDY или ARISTON?

# 11
  • Мнения: 15 379
кажете каква пералня да избера CANDY или ARISTON?
И двете италианки са добри. Но понеже имам пералня Аристон, бих се спряла на нея.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
кажете каква пералня да избера CANDY или ARISTON?

няма никакви значение... 1:1 са и двете.
на Канди-то сервиза е по-лесен за достъп.

# 13
  • Мнения: 6 031
кажете каква пералня да избера CANDY или ARISTON?

Аз не съм очарована от моят Аристон.Доста шумен и много ми мачка дрехите, но все пак е на 9 години.

# 14
  • Мнения: 4
Видяхте ли новия лъскав Whirlpool. Влюбена съм в този хладилник!
http://www.whirlpoolcorp.com

Общи условия

Активация на акаунт