Памперс-гащите

  • 13 649
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Здравейте, момичета

Помагайте да намеря памперс-гащи на по-нормални цени. За сега съм виждала само на Памперс, които стъпват доста по-скъпи от памперсите.
С каката си бях намерила някакви безименни - на добра ценаи много хубави. Но сега ги няма  Rolling Eyes
Какви има в момента на пазара и къде ги продават  Rolling Eyes

Мерси  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 1 735
В DM има с марката Babylove и са на много прилични цени.Като качество,за мен не отстъпват на Либеро гащите,а на Памперс съм купувала веднъж и не ми харесват.

# 2
  • Мнения: 4 428
Мерси много  Hug
Явно малко мами ползват памперс-гащи или карат на тези на Памперс.
Има един ДМ близо до майка ми и ще отида да видя  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 1 387
На хъгис също не са лоши и в Метро са 12лв. и някакви стотинки за 22бр. (номер 4).

# 4
  • Мнения: 118
ние ползвахме единствено тези на Либеро, но съм изключително доволна от тях Peace

# 5
  • Мнения: 75
и ние сме с либеро, но те са по- скъпи от тези на памперс.

# 6
  • Мнения: 202
Ние бяхме с Либеро, но  сега сме  Babylove от   DM-- качеството не е друго а само цената

# 7
  • Мнения: 3 306
за малката вземам гащи на мамия -18бр. около 4лв. нямат пропуск  Naughty  въпреки , че тя цяла нощ пие АМ   Crazy

# 8
  • Мнения: 75
Ние бяхме с Либеро, но  сега сме  Babylove от   DM-- качеството не е друго а само цената

какво е ''дм" и колко по- друга е цената? моделът им същият като на либерио ли е? 

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
ДМ са верига немски дрогерии и имат магазини на СтамболийскИ,М. Луиза/ако не бъркам/ и  в подлеза на Университета.Гащите всички според мен са един модел,нищо по-рамлично няма между отделните марки.Цената беше за 22бр. около 13-14лв.Изглеждат добре, с хубави картинки и имат лепенка отзад после като ги изхвърлям.

# 10
  • София
  • Мнения: 570
за малката вземам гащи на мамия -18бр. около 4лв. нямат пропуск  Naughty  въпреки , че тя цяла нощ пие АМ   Crazy
От къде ги купуваш?

# 11
  • Мнения: 3 306
не съм от София , но предполагам в магазинчетата за памперси ще ги има  Peace  в проздачен пакет са

ето какво пише за тях в друг форум
Цитат
Памперсите са много хубави, немски, опаковат се тук в България.
Намирала съм ги в специализирани магазини за памперси, но не и в хранит. магазини и супермаркети.
[/size]

# 12
  • Мнения: 75
Inka, благодаря
има разлика в моделите на либеро и на памперс. във формата, в ластиците, дори в начина на попиване и издуване.
http://www.libero.ru/baby-products/Up-and-Go/Up-and-Go-MaxiPlus/
не откривам снимки на гащичките памперс. при тях ластикът е като еластичните ушички (стреч лепенките) на обиковените пелини с лепки и са по- тесни и плитки от либерото.
либерото са перфорирани отстрани. сравнени с тези на памперс са по- удобни за многократо обуване и събуване.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз определено тези на Либеро съм ги купувала мн. пъти и ми харесват повече,но си признавам,че не се заглеждам толкова относно модела Embarassed,а предимно да не изпускат.Тeзи на Памперс веднъж съм ги купувала и няма да повторя.
За гащите от ДМ,снощи се замислих само да не съм объркала цената-или е тази,или по-малко,че там  пазарувам доста неща и не гледам много кое колко струва.

# 14
  • София
  • Мнения: 604
аз от 5 месеца купувам за 7.80 -20 броя (незнам кой номер са 13-20 кг.). Магазинчето се намира на женския пазар горе-долу по средата-продават всякакви перилни препарати и консумативи. Много са удобни и съм доволна от качеството Peace
Черен Шоколад, не съм срещала от "вашите" памперс-гащи за съжаление, иначе много изгодно ми се струват като цена.

Общи условия

Активация на акаунт