Стрии

  • 1 034
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейюте момичета,
искам да Ви попитам за ефикасно средство против стрии по време на бременността, защото аз опитах с какво ли не до този момент и се мажа поне по 5-6 пъти на ден и май няма да има страхотен резултат. Виждам едни многоооо бледи линийки по корема си и изпадам в ужас.

# 1
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
    Ето нещо, което може да ти помогне!

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363973.0

# 2
  • Мнения: 419
Можете ли да ми помогнете с избора на крем против стрии, но да не е със силен аромат? От доста аромати ми се повдига и всички кремове против стрии, които съм разглеждала миришат почти идентично. И двата ми крема против стрии, които имам толкова силно миришат, че трябва да проветрявам стаята, а дрехите и чаршафите се измирисват чак като ги изпера. Може да са ми изострени сетивата и да преувеличавам несъзнателно, то е ясно, че няма да има крем без аромат, но поне да е по-слабо долавящ се.

# 3
  • Мнения: 13
Аз съм чувала за чиста свинска мас(обезсолена) срещу стрии. Не съм го пробвала лично, но съм чувала, че помага от приятелки

# 4
  • Мнения: 1 310
Момичета, всичко е въпрос на кожа.  Peace

# 5
  • Мнения: 1
Освен тези съвети които ги писах в една друга статия за стриите да кажа и за витамините които взимам и имат учудващо бърз ефект  Grinning
Трябва да вземаш витамин А,Е и Цинк.Цинкът трябва да е с формула,която съдържа и магнезий,защото така се усвоява по-бързо
ВНИМАНИЕ: Магнезият се усвоява па-бързо с месо и яйца, а ако го пиеш само с една ябълка примерно като мен вчера може да стане мноого зле Sad
Това за цинка го знам от книгата за оптималното хранене на Патрик Холфорд - хубаво е да я прочетеш Wink

# 6
  • Мнения: 2 631
За бременни много хвалят по другите теми олиото против стрии Мама Донна на Chicco. В порядъка на 20-30лв. е.
Аз съм в начална бременност и засега съм се спряла на масажното олио против стрии на HIPP. Както казва мъжа ми - мирише на бисквити!!!  Crazy
Много е приятно, бързо попива и няма траен аромат. От Метро е 9лв.  Peace
По-натам ще взема и аз това на Чико.  Flutter

Свинската мас предполагам на много момичета ще им дойде гадна на аромат...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт